|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   frizure
17.9.2007 20:59:46   
natasarobi
Kako se odločiti kakšno frizuro imeti - zelo kratko, srednjo dolžino,.... Imam malceno daljše lase, goste, barva: od blond do rumene/oranže (nimam pojma kakšna barva). Delam na področju financ. Pregledala sem ne vem koliko internetnih strani z slikami pa se ne znam odločiti (sama sebi se zdim smotana).

Ful kratkih frizur mi je všeč - od Alysse Milano, Sharone Stone, Halle Berry,....
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: frizure
17.9.2007 21:01:33   
blue sky
Jaz se ponavadi odločim šele pri frizerju, ko malo prelistam kakšen katalog ali po nesvetu frizerja, kaj bi mi najbolj pristajalo k obliki obraza.

(odgovor članu natasarobi)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: frizure
17.9.2007 21:21:53   
kepica
Tole je dobra stran:  http://www.makeoversolutions.com/ Registriraj se in pojdi na virtual makeover, vstavi svojo sliko in se sfriziraj, pobarvaj, naredi makeup... Veliko zabave!user posted image
lp,kepica

(odgovor članu blue sky)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: frizure
17.9.2007 21:46:40   
gumbek
zakaj se ne morem vpisati

_____________________________


Firbec sem!

(odgovor članu kepica)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: frizure
17.9.2007 21:55:22   
kepica
Ali si se poskusila tukaj registrirat? http://www.makeoversolutions.com/account/signup.php Jaz mislim, da bi moralo it brez problemov. Vsaj jaz jih nisem imela.

(odgovor članu gumbek)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: frizure
17.9.2007 22:59:30   
Naja30
Jaz se tudi šele pri frizerju odločim.

(odgovor članu kepica)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: frizure
18.9.2007 7:47:08   
amalija
JAz navadno pregledam cel kup revij in fotk, nazadnje se pa potem odločim šele pri frizerki. Sam jaz bolj eksperimentiram z barvami kot z obliko. Imam namreč precej neubogljive lase, zato imam večinoma vsaj toliko dolge, da jih lahko spnem v čop.

(odgovor članu Naja30)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: frizure
25.9.2007 21:18:25   
MAJDA22
Kar nekaj let imam čisto kratke lase. Frizerka me pa sama pobarva oz. eksperimentira z barvami na moji glavi. Odločitev o barvi in kako me bo pobarvala prepuščam njej.

(odgovor članu amalija)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: frizure
25.9.2007 21:25:54   
natasarobi
Sem pozabila napisat - bila pri frizerju in sem se tam odločila kako in kaj, čeprav sem si naprintala ne vem koliko slik z neta.

Barva je ostala kao 'blond', spredaj imam bolj daljše lase, zadaj pa lepo stopničasto postriženo, tako, da je tudi malo volumna. Zelo zadovoljnauser posted image user posted image - so kratki lasje, ampak ne ultra kratki - ženstveno bi lahko rekla. 

(odgovor članu MAJDA22)
Neposredna povezava do sporočila: 9
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Smo po 35. letu res prestari za nosečnost?
Ne želite otroka po 35. letu? V redu, ampak ne recite, da ste stari! Razlogov, zakaj imeti otroke po petintridesetem, je...
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
V naročju je otrok večinoma v nepravilnem ...
Ali veš, da večina staršev zelo pogosto nosi otroka v naročju v nepravilnem položaju? Ali veš, da je lahko ta zelo škodl...
BLOG: Prvo leto nič čokolade in smokijev!
V svojih povsem dobronamernih vzgojnih odločitvah starši pogosto pozabimo na najpomembnejše - otroka. Tudi, ko gre za uv...
Otroški dodatek v letu 2024: izplačila in ...
Otroški dodatek je dopolnilni prejemek za preživljanje, vzgojo in izobraževanje otroka. Pravico do dodatka imajo družine...




Dudica.
пеперутка16

Do kdaj je imel vaš otrok dudico?