|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Slabost vrtoglavica....
1.10.2007 10:42:45   
Anonimen
Ojla!

Z mano se nekaj dogaja, pa ne upam upati.....V petek 5.10. je napovedan obisk user posted image . No moje telo se pa obnaša.....v petek sem se počutila user posted image user posted image user posted image , ko sem se pa v soboto zjutraj zbudila pa se je vse okrog mene vrtelo, bilo mi je tako zelo slabo da sem celo bruhala.  Slabost in vrtoglavica še kar trajata. Točno vem da nisem pojedla nič takšnega da bi mi bilo lahko slabo. Čeprav sem bila prejšnji teden nenormalno lačna in so me že doma spraševali če sem slučajno user posted image , pa sem čisto prepričano rekla da ne. Sedaj se pa v meni pojavljajo vprašanja....ali je katera imela znake preden ji je izostala user posted image ??
No včeraj se mi je pa pridlužil še prehlad, tako da zraven slabosti in vrtoglavice še kiham, smrkam.....v glavnem imam se´˝fino˝. No če je slabost in vrtoglavica znak da.....potem bom to z veseljem prenašala.
  Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: Slabost vrtoglavica....
1.10.2007 10:45:10   
*sanela*
Zna biti da si srečka user posted image !

Lahko je pa viroza user posted image  - upam da ne!

Držim pesti da nosiš user posted image !

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: Slabost vrtoglavica....
1.10.2007 14:10:36   
Inigo
lahko je viroza, ja. jst namreč pred vsakim prehladom bruham in mi je zelo slabo.

upam pa, da je tale slabost posledica nečesa drugega... user posted image

(odgovor članu *sanela*)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: Slabost vrtoglavica....
1.10.2007 14:54:05   
Anonimen
Glede na to da še imam 4 dni do user posted image , mi sploh ne bi prišlo na misel da so to lahko mogoče znaki, če ne bi bruhala. Ker bruhanje se pri meni ne pojavi kar tako. Nazadnje sem bruhala v 4. letniku srednje šole ko smo skoraj vsi sošolci imeli neko virozo. Od teg apa je sedaj že 12 let. No bomo videli konec tedna kaj je vzrok moji slabosti in vrtoglavici.

Držimo skupaj pesti da so ti znaki za.....user posted image

(odgovor članu Inigo)
  Neposredna povezava do sporočila: 4
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Četrtek je dan za seks
Strokovnjaki iz revije The Sun so našli idealen čas in dan za vse, tudi za strasten seks.
Kako prepoznati vgnezditveno krvavitev?
Kako lahko prepoznamo vgnezditveno krvavitev in kako se loči od menstruacije?




Gosta hrana.
пеперутка16

Kdaj ste pričele z uvajanjem goste hrane?