|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Sprožitev poroda v Postojni?
4.9.2007 15:12:12   
Anonimen
Pozdravljene.

Ali katera od vas ve koliko časa po pdp sprožijo porod v Postojni?

Hvala
  Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: Sprožitev poroda v Postojni?
4.9.2007 15:13:19   
kofetek2010
meni so takrat (dec.'05) rekli, da 4 dni po PDP user posted image

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: Sprožitev poroda v Postojni?
4.9.2007 15:24:03   
srki
Meni so ga 10. dan šele sprožili.

(odgovor članu kofetek2010)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: Sprožitev poroda v Postojni?
4.9.2007 15:41:34   
Anonimen
Mislim, da so Cipreso pustili 16 dni cez rok .. al je bila pa Spacey .. se mi zdi user posted image  

(odgovor članu srki)
  Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: Sprožitev poroda v Postojni?
4.9.2007 16:51:44   
Anonimen
Jaz sem bila danes tam in mi je moj g. rekel (dr.Merlo), da na rok pridem tja ob 8h zjutraj (oz. dan čez, ker na moj PDP je nedelja user posted image ) - seveda če prej ne bo nič in mi naredijo CTG in vaginalen pregled in se šele na podlagi tega odločajo. Če je vse ok, bom šla domov (no, raje bi rodila, tako da ta ok je bolj "ok" user posted image ) in čez dva dni zopet isto (CTG+pregled). In na vsakem pregledu se odločajo sproti. Če se user posted image  ne bo dobro godilo, bodo pač sprožili porod, pa naj bo to 3. dan al pa 15. dan po PDP-ju.

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: Sprožitev poroda v Postojni?
4.9.2007 18:42:15   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: tianna

Jaz sem bila danes tam in mi je moj g. rekel (dr.Merlo), da na rok pridem tja ob 8h zjutraj (oz. dan čez, ker na moj PDP je nedelja user posted image ) - seveda če prej ne bo nič in mi naredijo CTG in vaginalen pregled in se šele na podlagi tega odločajo. Če je vse ok, bom šla domov (no, raje bi rodila, tako da ta ok je bolj "ok" user posted image ) in čez dva dni zopet isto (CTG+pregled). In na vsakem pregledu se odločajo sproti. Če se user posted image  ne bo dobro godilo, bodo pač sprožili porod, pa naj bo to 3. dan al pa 15. dan po PDP-ju.


Pa jaz bom po takem še do Božiča nosečauser posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: Sprožitev poroda v Postojni?
4.9.2007 18:45:57   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: srček

Pa jaz bom po takem še do Božiča nosečauser posted image user posted image user posted image



user posted image  user posted image  user posted image
Ma ne boš ne, ne skrbi. Kaj bom potem jaz?! Do Velike noči?? user posted image  Če sem prav zasledila, greš 13.9. na pregled v Postojno, če do PDP-ja ne bo nič, kajne??

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: Sprožitev poroda v Postojni?
4.9.2007 18:53:17   
Anonimen
Ja, pdp imam 12.9. in 13.9. grem v P. Ali ti veš kam moram it ko sem tam? Ker mi je G rekla da naj bom tam ob 8h in da se NI treba prej naročit....

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: Sprožitev poroda v Postojni?
4.9.2007 19:04:37   
Anonimen
Pa saj 13.9. bo kmalu. Ti želim, da bi bilo kaj prej, ampak saj veš... Malčki odločajo.
Meni so tudi rekli naj bom ob 8h tam, naj grem tja kjer delajo CTG.
Po stopnicah gor (na porodni oddelek torej), ko prideš skozi vrata takoj levo po hodniku in na koncu tega hodnika zopet levo (no, ni glih konec - ena vrata so tam od porodnih sob, ampak so vedno zaprta). Pred temi vrati torej zaviješ in čakaš. user posted image  Takšni oblazinjeni stoli so tam, v ravni vrsti - ne moreš zgrešiti. Vedno je kdo tam, sestre hodijo mimo, pa babice itd. Pa naj koga ustavim in povem zakaj in kako.

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: Sprožitev poroda v Postojni?
4.9.2007 19:06:58   
Maxica
Meni so ga 11 dni čez PDP, pa še takrat sem bila tik pred tem, da me pošljejo spet domov, po super opravljenem CTGju, če se ne bi zlati dr. Likar domislil, da bi bilo fajn naredit še UZ. Takrat je pa ugotovil, da je posteljica že fino zastarana in da je najbolje, da mi čimprej sprožijo. Še sreča.user posted image

_____________________________

Sami sončki okrog mene :)

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: Sprožitev poroda v Postojni?
5.9.2007 16:16:31   
cebelicamaja
če je z otrokom in mamico vse OK, hodiš tja vsake dva dni na CTG in vaginalni pregled. ne forsirajo in sprožajo porodov brez potrebe. ena moja kolegica je rodila 16 dni čez rok, druga pa 14. jaz sem rodila 6 dni čez, samo mi ga niso sprožili, ampak se je začelo samo. biti vsake dva dni tam res ni fajn, je pa še vedno bolje, kot da ti sprožijo še ne pripravljeno in se potem mučiš.

lp, maja


_____________________________

Mi trije smo od 12.3.06 najboljši par.

(odgovor članu Maxica)
Neposredna povezava do sporočila: 11
   RE: Sprožitev poroda v Postojni?
5.9.2007 16:39:48   
Daschi
Meni so ga drugič sprožili 6 dni PRED rokom. razlog: odprta 2 cm, mehak maternični vrat in velik plod. Rodila sem v dveh urah. Brez težav, brez enega šivauser posted image


_____________________________

Naj nikoli ne izdam otrokovega zaupanja, zadušim njegovega upanja ali uničim njegovih sanj.
(M. Wright - Edelman)

(odgovor članu cebelicamaja)
Neposredna povezava do sporočila: 12
   RE: Sprožitev poroda v Postojni?
12.10.2007 15:29:13   
sharpy
meni so sprožili na PDP

_____________________________

14.11.2005 smo dobili našega sončka Marka

(odgovor članu Daschi)
Neposredna povezava do sporočila: 13
   RE: Sprožitev poroda v Postojni?
12.10.2007 16:24:32   
Aja32
Urgentno 6. dan po PDP - pa sem imela kontrole na 2 dni...

lp A

(odgovor članu sharpy)
Neposredna povezava do sporočila: 14
   RE: Sprožitev poroda v Postojni?
16.10.2007 17:06:25   
Anonimen
Meni so 4 dni po PDP-ju. Razlog: vse zrelo, odprta 3 cm, mlečna plodovnica.

(odgovor članu Aja32)
  Neposredna povezava do sporočila: 15
   RE: Sprožitev poroda v Postojni?
18.10.2007 17:40:55   
Anonimen
Prvič so mi 4dni po PDP, drugič pa 7 dni po PDP.

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 16
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Koliko se lahko zredim med nosečnostjo?
Telesna teža med nosečnostjo ne narašča enkomerno. Koliko kilogramov je ravno prav, koliko preveč in koliko premalo?
10 najpogostejših prvih znakov nosečnosti
Vsaka ženska drugače občuti prve znake nosečnosti, mi vam predstavljamo najpogostejše.




ime za julijske otročke 2.del
katrinka



piščančki (14%)

princi in princeze (10%)

poletne žabice (29%)

morski ježki in zvezdice (27%)

bombončki (20%)


Število vseh glasov: 254

Hvala za glasove. Glasoval/a si že za vse aktualne ankete. Lahko pa ustvariš svojo anketo!