|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Mamice po 45 letu?
24.8.2009 7:57:49   
neodkrita
Jaz pa odpiran novo temo, ker me strašno zanima če nas spremljajo kaj mamice, ki pa so rodile po 45 letu. Kako jim je uspelo? Je bilo načrtovano? Kako se počutijo in še in še vprašanj je- res me zanima. Upam, da se najde katera, ki bi nam zaupala svoje izkušnje.
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: Mamice po 45 letu?
24.8.2009 9:58:09   
bskrle
Sama poznam samo eno, vendar ima več otrok, nosila in rodila bp.

_____________________________

Mama štirih deklic in 5ra

(odgovor članu neodkrita)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: Mamice po 45 letu?
24.8.2009 11:32:07   
Bety11
Jaz sem 8.8. dopolnila 44 let in sem v 45 letu, uradno....Ali se jaz štejem v tvojo rubriko??user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu bskrle)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: Mamice po 45 letu?
24.8.2009 12:01:43   
neodkrita
Ja seveda se šteješ haha zakaj pa ne. Si naravno zanosila al si se zdravila?

(odgovor članu Bety11)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: Mamice po 45 letu?
24.8.2009 18:56:22   
Bety11
Naravno zanosila..user posted image

(odgovor članu neodkrita)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: Mamice po 45 letu?
24.8.2009 19:17:36   
gigi1
Bety z zamudo VSE NAJBOLJŠE user posted image user posted image user posted image user posted image

Neodkrita upam, da nam vsem ki se vrtimo okoli te cifre rata.  Sem slišala za primer (znanka od znancev), ko je ženska prvič zanosila pri 56. Donosila in rodila vse OK user posted image  user posted image  user posted image . Znanci mislijo, da naravno.

_____________________________

Nikoli ne dobiš želje, ne da bi dobil tudi moč, da jo uresničiš.
Vendar moraš vseeno kaj narediti za to.

(odgovor članu Bety11)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: Mamice po 45 letu?
25.8.2009 8:10:32   
mausikaa
pri 56? vau, pogumna sta! 
45 se pa meni zdi povsem sprejemljivo, čeprav okolica ne misli tako...znanka mi je že sedaj rekla, da sem prestara user posted image  pa imam do 45 še dovolj lufta...

tko da punce kar pogumno!

(odgovor članu gigi1)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: Mamice po 45 letu?
25.8.2009 9:49:22   
neodkrita
Ja vse je možno na tem svetu, no pri 56 pa tudi jaz nebi več imela otroka.Bolj malo pa je na rr mamic, ki so dejansko stare okoli 50 ali več, pa da so rodile al pa nočejo čvekat z nami hehe.

(odgovor članu mausikaa)
Neposredna povezava do sporočila: 8
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Test nosečnosti: je res 100-odstotno zanes...
Zanesljivost testa nosečnosti je med 96 in 97 odstotki, vendar pozor: samo če ga uporabimo pravilno, opozarjajo ginekolo...
Kako čim prej zanositi?
Za zanositev se mora ujeti veliko stvari, v vsakem primeru pa je izbira ustreznega časa resnično najbolj pomembna. Kako ...




Gosta hrana.
пеперутка16

Kdaj ste pričele z uvajanjem goste hrane?