|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   navadno mleko
26.9.2007 11:24:08   
emili
zanima me od kdaj naprej se lahko daje otroku navadno mleko???
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: navadno mleko
26.9.2007 11:36:04   
LuLu
Eni priporočajo od 1. leta dalje, eni dr. pa celo od 3. leta naprej...

(odgovor članu emili)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: navadno mleko
26.9.2007 11:40:08   
2 Sraki
Naš je star 7,5M in mi je pediatrinja rekla, v kolikor se odločimo da mu bomo dajali kravje mleko naj ga mešamo 2/3 mleka in 1/3 vode. V Paparici pa biše razmerje 1:1 in da naj cca 3 minute kuhano mleko vrelo, začeli pa naj bi ga uvajati šele pri 12M.

(odgovor članu emili)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: navadno mleko
26.9.2007 13:33:39   
Anonimen
Odvisno kako to misliš in katero misliš.

Jaz sem mu pudinge, riž, in polento, gres z alpskim mlekom kuhala že nekje pri 8. mesecu, s tem, da pa zjutraj še vedno pije pri 22. mesecih adaptirano. Za piti mu še nisem dala alpskega mleka. Kuhala sem pa vedno s tistim ko ima 3,2 mlečne maščobe, ker dojenčki rabijo maščobo.

Sem probala te stvari kuhati z adaptiranim pa so bile grenke in lepljive.

Drugače pa mu te stvari  bolj goste lahko tudi skuhaš na vodi, pa potem takoj razredčiš z adaptiranim mlekom.

(odgovor članu emili)
  Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: navadno mleko
26.9.2007 14:18:48   
Naja30
Jaz sem slišala, da se uvaja med 9-12m. Tako da naša bo zdaj 10 in ji bom začela kot je paštetka rekla, delat hrano z alpskim. Pa nič mešala z vodo ali kupovala tistega planika ali kaj je že.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: navadno mleko
2.10.2007 20:03:53   
frufru
Meni je P rekla, da lahko po 9. mesecu dajem KM, samo naj ne bo homogenizirano  (npr bohinjsko ali od mlekarne Planika). Pa ne sme bit več kot 150 ml na obrok oz. ne več kot pol litra vseh mlečnih izdelkov na dan.

(odgovor članu Naja30)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: navadno mleko
3.10.2007 16:24:29   
*sonchek*
Kaj pa riževo mleko? 

(odgovor članu frufru)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: navadno mleko
5.10.2007 10:29:55   
livia
Mi smo po nasvetu pediatra začeli malo predno je šla v varstvo, se pravi z 11. meseci.

Mi je pa zanimivo, ko berem te poste in enim pediatri rečejo naj mleko mešajo. Meni je pa izrecno rekla, da naj ne mešam in da more bit s 3,5 maščobe.

(odgovor članu emili)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: navadno mleko
9.10.2007 22:20:18   
sandra80
meni je rekla pediatrinja da mu lahko dajem alpsko mleko s 3,2 maščobe star pa bo 13, osem mesecev

(odgovor članu livia)
Neposredna povezava do sporočila: 9
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Najlepše ime za fantka po vašem izboru
Vsako ime je nekaj posebnega in nič presenetljivega ni, da je staršem najlepše ime tisto, ki ga nosi njihov otrok (otroc...
Pokukajte v pravljičen svet nove trgovine ...
photo
Vrata je odprla nova trgovina Mali zakladi, ki se nahaja v spodnji etaži Emporiuma, BTC City Ljubljana.




Dudica.
пеперутка16

Do kdaj je imel vaš otrok dudico?