|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   uf, kva mi je slabo...
6.12.2004 13:37:57   
Sugy
Pozdravljene,

dons spet delala test - negativen, čeprav se je po 1 uri pojavila senca 2.črtice... Sploh so mi tile testi že čist mimo, jest sm kar ene 90% prepričana, da sem :nosecka:. Dons mi je po malem cel dan slabo.. To pa res ne more bit več psiha... Grem pa dons dat kri, in da vidimo, kaj bodo rekli.

Držte pestke zame:))

En lep pozdravček vsem ;);)
Neposredna povezava do sporočila: 1
   uf, kva mi je slabo...
6.12.2004 13:48:24   
Tiamo
Ta mesec so testi, čist mimo, jaz sem lih zdajle kupila enega in upam, da ni pokvarjen. :zmeden:

Zdaj ne vem, kdaj ga naj naredim? Zamuja mi 4 dni, ampak to verjetnože veste.:bravo:

Zdaj sem itak v službi, vendar imam lonček, pa še sama sem v pisarni,..... :zmeden2:

:sloncek::sloncek::sloncek:

(odgovor članu Sugy)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   uf, kva mi je slabo...
6.12.2004 13:48:54   
baguSka
:miska::miska::miska::miska::miska::miska: ZATE OZ. ZA VAJU ;)!
SPOROČI KAJ BO.
Lp,
Tadeja.

(odgovor članu Sugy)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   uf, kva mi je slabo...
6.12.2004 13:50:04   
baguSka
Tia jst mislm da je boljš da počakaš do zjutri, da ne boš brezveze dnarja stran metala če ti ne bo nč pokazal. Takrat je najbl zihr!

(odgovor članu Sugy)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   uf, kva mi je slabo...
6.12.2004 13:50:30   
pupika
Tia tudi jaz stiskam :miska::miska::miska:, kako kaj kaže?

(odgovor članu Sugy)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   uf, kva mi je slabo...
6.12.2004 13:51:25   
baguSka
kako pa pr teb pupika? a je že kej nouga?

(odgovor članu Sugy)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   uf, kva mi je slabo...
6.12.2004 13:54:18   
pupika
Ja, pri meni so vsi testi narobe kazal, včeraj se mi je prikazala ta nezaželena :((:((:((. Tako, da gremo ta mesec v nove boje.

Veliko težje je, ko ti že kakšen test pokaže, pa M mi je zamujala 7 dni, jaz pa že full srečna, pa se mi je 8 dan zamude prikazala M.

Upam, da boste imele ve kaj več sreče.

(odgovor članu Sugy)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   uf, kva mi je slabo...
6.12.2004 14:01:30   
baguSka
A pa maš občutek da je M taprava - kot ponavad? Jst ne vem kaj je z unimi k pravjo da so jo mele tud med :nosecka:? Sm kr mau slabe volje k vas tkole berm da vm po tolkem času navsezadnje pride :hudicek:.. Ker potem tud sama več ne verjamem v kakršnekoli znake.

(odgovor članu Sugy)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   uf, kva mi je slabo...
6.12.2004 14:02:32   
Tiamo
Pravijo, da je najbolje delati test zjutraj. Katera ga je delala popoldne? Od kar sem kupila test sem čist na trnih.

Če bi ga zdaj naredila, imam vas tukaj, tako, da vam lahko takoj sporočim novico :modri: ali nič. Moj dragi itak noče nič slišat, ker je bil prejšnič ful vesel in potem se je zgodil SS je bil pa žalosten. :((:(( Rekel je da bo vesel, ko bodo trije meseci mimo..to samo govori, ko mu bom pa povedala, da sem :nosecka:, bo pa spet veselica, :sloncek::sloncek:

Sploh ne morem več delat, bom mogla na kavo, da se malo pomirim.:kuza:

:sloncek::sloncek:

P.S. Zdajle sem ene petkrat popravljala tekst, upam da me razumete. Zdaj sem pa še jaz mim, tako kot tile testi.

(odgovor članu Sugy)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   uf, kva mi je slabo...
6.12.2004 14:04:56   
baguSka
Jezna in besna sm da ni res tko kukr je zadnjič ena napisala, da bi nam nasred čela zrastu en velk mozolj al pa kej druzga samo da bi nam dau za sigurno vedt da smo :nosecka:. Tko pa upamo in čakamo na konc pa nč.
Čudn mi je tud to k eni praujo da testi sigurn nikol ne lažejo :zmeden2:?! Zgleda da tud tega več ne smemo verjet. Kaj pa nam pol preostane? Mogoče res čakanje dokler ne bomo že najmanj v 4.mescu oz. dokler ne bomo zagledale svojih trebuščkov!?

(odgovor članu Sugy)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   uf, kva mi je slabo...
6.12.2004 14:07:52   
pupika
Tia, jaz te popolnoma razumem, vem kako je, ko si tako želiš, pa greš delat test s strahom. Toda mi stiskamo pesati zate in za :modri

:miska::miska::miska::miska::miska::miska::miska:

(odgovor članu Sugy)
Neposredna povezava do sporočila: 11
   uf, kva mi je slabo...
6.12.2004 14:10:28   
pupika
Ja mene tudi tole moti baguska, jaz sem ta mesec res mislila da sem, ker sem imela kao neki rjavi izcedek pred M, potem me je pa takole razočaralo.
Sedaj samo še upam, da se bo ta mesec kaj prijelo in da bom dala mojmu najlepše darilo za rojstni dan.

(odgovor članu Sugy)
Neposredna povezava do sporočila: 12
   uf, kva mi je slabo...
6.12.2004 14:40:02   
Tiamo
baguska, jaz sem bla tista k sem napisala o mazolju sred čela. A ne bi bilo fajn, točno bi vedle a smo :nosecka: ali nismo.

Tole glede testov pa sploh ne razumem, a je zdaj v prodaji kakšna čudna serija, da so vsi nezaneslivi.

Pupika iz tvojih ust oz. tipkanja v božja ušesa. Vsem bo enkrat ratalo, sem prepričana v to.

Jutri vam sporočim kakšen je bil izid testa.:bravo:

Lp Tia74

(odgovor članu Sugy)
Neposredna povezava do sporočila: 13
   uf, kva mi je slabo...
6.12.2004 15:18:10   
pegica
Kar se testov tiče, zgleda da res niso zanesljivi. Vsaj tako slišim zadnje čase. Pri meni pa je bilo tako (sem ga delala pred dvemi meseci - CB), da je bila druga črtica full močna, prva (kontrolna) pa skoraj nič vidna. Pa sem nesla test pokazat v lekarno in so mi dali še enega zastonj - BABY CHECK. Ta mi je pokazal čisto jasno :modri:. Še zdaj ne morem verjet, da sem zares:nosecka:.
Svetujem vam, da ga tudi ve reklamirate, če ne pokaže pravilno.

Lep pozdrav, želim vam vsem :modri:

(odgovor članu Sugy)
Neposredna povezava do sporočila: 14
   uf, kva mi je slabo...
6.12.2004 15:23:48   
baguSka
Pegica kdaj pa si ti delala test? V katerem odbobju? Pred M al po zamujanju?

(odgovor članu Sugy)
Neposredna povezava do sporočila: 15
   uf, kva mi je slabo...
6.12.2004 15:23:58   
Teya
ČESTITKE, PEGICA!

(odgovor članu Sugy)
Neposredna povezava do sporočila: 16
   uf, kva mi je slabo...
6.12.2004 15:30:02   
pegica
Hvala za čestitke. Test sem delala, ko mi je M že precej zamujala. Toda ker sem zadnje čase imela zelo neredno M, si nisem niti slučajno mislila, da sem :nosecka:. Pravzaprav sem že skoraj obupala. Res drži to, da manj kot misliš in se obremenjuješ z zanositvijo, prej se prime. Psiha deluje bolj, kot si mislimo.


(odgovor članu Sugy)
Neposredna povezava do sporočila: 17
   uf, kva mi je slabo...
6.12.2004 20:23:14   
cmokec
Pegica :bravo::bravo:
B :rozica: r :rozica: a :rozica: v :rozica: o :rozica: za :nosecka:.

Ostalim pa le toliko: Ne vem, kaj se dogaja ta mesec s testerji. Toliko skrbi, pričakovanj, upanja, čakanja, pa vam ne morem čisto nič pomagati. Zato bom še naprej držala :miska::miska:, vam pošiljala :angel::angel: in nabirala :rozica::rozica: za nove srečke nosečke.

cmokec

(odgovor članu Sugy)
Neposredna povezava do sporočila: 18
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Glivična okužba nožnice – pogost vzrok nep...
Čeprav večinoma mine brez posebnosti, je glivična okužba nožnice ali bakterijska vaginoza precej pogost vzrok za neplodn...
Motnje menstrualnega ciklusa so precej pog...
Vsaka ženska obdobje pred menstruacijo in med njo doživlja drugače. Motnje menstrualnega ciklusa so različne in pogoste....




Plenice.
пеперутка16

Kdaj ste otroka začeli odvajati od plenic?