|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   prehlad??
10.10.2007 9:06:49   
mamica25
Moja 3meseca stara punčka je včeraj zbolela!Ima vneto oko,zamašen nosek temp.nima. Jedla je tudi bolj slabo bila pa je zelo dobre volje!Spat sem jo dala ob 21-tih in sedaj še vedno spiuser posted image ponoči sem jo dvakrat priklopla na joško malo jedla in takoj zaspalauser posted image Naj jo peljem k zdravniku ali naj še mal počakam če bo kaj bolje?Oko sem ji včeraj umivala z kamilicam...noseka čistila z fiziološko...
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: prehlad??
10.10.2007 9:15:15   
Naja30
Če nima temperature, bi jaz še malo počakala z zdravnikom. Ti nima kaj pomagat.

(odgovor članu mamica25)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: prehlad??
10.10.2007 16:02:37   
simona76
V oko ji pa špricni tvoje mleko. Jaz sem to prakticirala že pri sinu in sedaj še pri hčeri, pa zelo pomaga.

(odgovor članu Naja30)
Neposredna povezava do sporočila: 3
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





To so najbolj redka otroška imena
Med izumirajočimi imeni so po našem mnenju čudovita imena tudi za sodobne novorojenčke. Katera imena vse bolj izginjajo ...
Pet nepriporočljivih praks pri hranjenju s...
Hranjenje s stekleničko že od nekdaj velja za lažji način hranjenja. Verjetno je to razlog, zakaj v preteklosti nihče ni...




Vrtec.
пеперутка16

Hodi/jo vaš/i otrok/ci v vrtec? V kateri?