|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   voziček
11.10.2007 10:23:19   
sali
Mogoče kdo ve, ali obstaja voziček marela, kateremu se lahko prestavlja ročaj, tako, da te otrok gleda ko ga voziš (oz ti vidiš njega, kot je to pri košarah). Če ne marela, pa morda kakšen športen, lažji in primeren za "večjega " otroka (2 leti)???

Hvala!
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: voziček
11.10.2007 17:29:41   
tinaaja
bugaboo bee user posted image user posted image user posted image cena  zasoljena

_____________________________

Preden si bila spočeta, sem si te želela, še preden si bila rojena, sem te ljubila in komaj si se rodila, bi zate umrla. To je čudež življenja. /Maureen Hawkins/

(odgovor članu sali)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: voziček
11.10.2007 18:46:20   
tinaaja
se bebe cobfort streety full
http://www.bebeconfort.com/UK/prom_poussette_streety.htm


_____________________________

Preden si bila spočeta, sem si te želela, še preden si bila rojena, sem te ljubila in komaj si se rodila, bi zate umrla. To je čudež življenja. /Maureen Hawkins/

(odgovor članu tinaaja)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: voziček
11.10.2007 21:34:35   
frutka_
Loola od Bebe Conforta ima to funkcijo:

http://www.bebeconfort.fr/UK/prom_poussette_loola.htm 

(odgovor članu sali)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: voziček
12.10.2007 10:00:54   
sali
hvala. Mogoče še veste kje se da kupit te vozičke od Bebe Conforta?

(odgovor članu frutka_)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: voziček
12.10.2007 14:35:00   
tinaaja
najbolj ugodno v it. poglej se it ebay... 

_____________________________

Preden si bila spočeta, sem si te želela, še preden si bila rojena, sem te ljubila in komaj si se rodila, bi zate umrla. To je čudež življenja. /Maureen Hawkins/

(odgovor članu sali)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: voziček
14.10.2007 7:53:13   
mala zirafa
Chicco trio for me. Stane 289 evrov samo voziček, cel komplet pa 579.(košara in avtosedež 0+).To je v trstu.Pri nas je vedno dražji in to občutno.Ko zanosim, ga šibam kupituser posted image user posted image , ker sem se zaljubila vanj.

ps:kako se dela linkeuser posted image

(odgovor članu tinaaja)
Neposredna povezava do sporočila: 7
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





BLOG: Kaj je zdravje?
Nacionalna agencija za javno zdravje poroča, da število izdanih receptov skozi leta ves čas narašča. Živimo torej dlje, ...
BLOG: Ko ti gredo otroci vse bolj na živce...
Ne morem več, je kričalo vse v meni. Nimam vam več kaj dati, je odzvanjalo v meni. Pa sem se še kar gnala. Nisem hotela ...




Dudica.
пеперутка16

Do kdaj je imel vaš otrok dudico?