|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   kako čimlepše sporočiti novico?
15.10.2007 15:55:39   
portugalka
imate kake zanimive in originalne ideje o tem, kako sporočiti staršem novico, da bosta kmalu dedek in babica? user posted image
kako ste to same storile? user posted image
baje, da je to že bilo nekoč zapisano, a ne najdem,zato ne me kregat...

Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: kako čimlepše sporočiti novico?
15.10.2007 16:15:19   
pika30
Pri taprvi hčeri se niti ne spomnem,ko je že 10 let nazaj.Pri drugi hčerki pa se je že vnaprej vedelo,sva narčtovala že več kot 3leta in sem imela postopek ivf.Vem da sva z mojim po telefonu sporočila veselo novico,da se je prijelo.user posted image
Tebi pa čestitam,želim ti zdravo in brezskrbno user posted image user posted image user posted image

_____________________________

Kdor ne misli na druge,bo nekega dne spoznal,da tudi drugi ne mislijo nanj....

(odgovor članu portugalka)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: kako čimlepše sporočiti novico?
15.10.2007 16:21:03   
fragola99
Kupi si tisto majčko PRIDEM ..... in pojdita s tvojim dragim na obisk k staršem, kot da ni nič. Pol bosta pa videla al bodo kaj opazili, ali ne. Mislim, da se bosta fajn nasmejala, ker ta starim ne potegne tok hitro "kdo pride" sploh, če ne vedo, da sta načrtovala!

(odgovor članu pika30)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: kako čimlepše sporočiti novico?
15.10.2007 16:36:46   
poka1
Mi smo se igrali pantomimo in je moj dragi pokazal, da bomo zibali.
Ugotovili so hitro kaj kaze..samo pa da gre za res so pa rabili par minutuser posted image

_____________________________

26.12.2007 smo dobili Ažbeta 57cm,4710g
23. 3. 2009 smo dobila Ulo 53cm. 3940g

(odgovor članu fragola99)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: kako čimlepše sporočiti novico?
15.10.2007 16:51:24   
kawasakica
midva sva pa zvedela 24.12., starše sva mela povabljene na večerjo...bilo je kar kičasto.

(odgovor članu poka1)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: kako čimlepše sporočiti novico?
15.10.2007 18:04:20   
ella79
Kupi si tisto majčko PRIDEM ..... in pojdita s tvojim dragim na obisk k staršem, kot da ni nič.

uuu tale je pa dobra fora. Pomoje moji še prebral ne bi kaj piše, k ponavadi so same traparije user posted image user posted image user posted image


(odgovor članu fragola99)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: kako čimlepše sporočiti novico?
15.10.2007 18:24:36   
mojca83
Midva sva počakala do prve slikice UZ , potem pa kupila 4 majhne darilne vrečkice in po en par roza in modrih copatk. V vsako vrečkico sva dala po en roza copatek(za babico) in moder(za dedka) zraven pa sva dala še slikico iz UZ. Gledali ko kot nori,ker se jim ni niti sanjalo kaj načrtujeva, moja mama pa se je šele čez 15 min začela tresti ko je malo dojela.
Skratka presenečenje je popolno uspelo!

Lepo user posted image  ti želim!

(odgovor članu portugalka)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: kako čimlepše sporočiti novico?
15.10.2007 18:33:55   
lorch
Midva sva popokala njegove starše pa jih peljala k mojim na kavo, čez kake pol ure, ko je hotel moj ati končno eno vino odpret, sem mu pa povedla, da sem kar s seboj prnesla eno buteljko, ki sem jo šparala za posebne priložnosti. Vsi so mal čudno gledali od kdaj jaz to nosim flaše v torbici, ampak vprašat jim pa ni potegnalo kaj je tako posebnga. Pol sem pa stopla pred njih pa za roko prjela svojo mlajšo sestro in jim povedala da bo teta.
Je trajalo nekaj časa, pol so pa pokapirali, ampak čist zares dojeli so pa šele čez kako urouser posted image


_____________________________

2.12.2007 smo postali družina.
15.1.2011 se je družina povečala.

(odgovor članu mojca83)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: kako čimlepše sporočiti novico?
15.10.2007 19:12:00   
jazz
Jaz sem pa za veliko noč spihala vsakemu po eno jajčko, jo pobarvala, kot se za pisanko spodobi, notri pa vstavila sporočilce...dedi boš...babi boš...teta boš!!!! Najprej so me skor zaj. ker niso hotli jajčk razbit, potem sem jih prepričala in so cvilli in jokali da je blo za znoret! Res ne bom nikol pozabla!

_____________________________

Lep pozdrav! K

(odgovor članu lorch)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: kako čimlepše sporočiti novico?
15.10.2007 19:40:01   
naraščaj
No tut midva z user posted image  sva veselo novico povedal na Veliko noč. Moj je rekel, da letos zajčka ne bo, saj je poslal štorklo in pokazala sva slikco od UZ.

Njegovim (prvič bosta dedi in babica) pa je rekelatu , da bo novembra spal zraven babice. Sprva mu ni potegnal, saj je bla babica od mojga tut zraven. Pol pa ful veselje

(odgovor članu jazz)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: kako čimlepše sporočiti novico?
15.10.2007 19:49:14   
Jo@n
Da ne bom ponovno pisala, bom kar kopirala s sosednjega čvekanja... kako sva ravno pred mesecem dni polepšala dan bodočima babicama in dedku...

Midva sva danes naredila nedeljo za najlepši in enega najbolj pomembnih dni v življenju bodočih babic in dedkov. Ja, povedala sva jim...
No, pa nazaj k začetku... Z izgovorom sva jih povabila k nama na kosilo, ker se vsi skupaj nismo videli že lep čas, in je lepo imet spet kakšno družinsko kosilo... Nihče ni slutil ničesar, kosilo je minilo, po sladici pa sva se prikazala z dvema paketkoma, skoraj indentična sta bila, le z drugačnima pentljama, in jih dava vsak svoji tašči... češ da imava malo darilo zanje. Aja, v paketkih so bili zaviti copatki s cofki, eni rumeni in drugi zeleni.... Tašča se je zasekirala, če je pozabila na kakšen rojstni dan ali kak drug pomemben dogodek, moja mami ni prav vedela, kaj naj z darilom. Seveda sta potem obe kukali in špegali pri robu, kjer se je malo darila videlo, ampak šment, obe sta bili brez očal pri roki... Nato moja mami začne, če prav vidi, pa ji gre na smeh, pa mal na jok, pa sprašuje če je to, kar misli, potem še tašča nekaj v tem smislu... Nobena si ni upala bleknit.. No, potem je darila pogledal še moj oče, in mu je bilo počasi jasno...

A nadaljevanje? Ja, polno objemov, pa lubčkanja, pa nasmehov in solzic v očeh, zmajanja z glavo, češ "se mi je zdel da tole družinsko kosilo ni kr tkole..." Še oče me je presenetil, nama čestital in se zahvalil. Pa ravno on, ki ni čustvene sorte...

V glavnem, starše sva sedaj poslala vsake na svoj konec, itak bo dejstvo, da bojo dobil vnukinjo/vnuka počasi prišlo za njimi. Tudi nama ni koj potegnilo, da bova v novi vlogi. user posted image

Aja, seveda ni manjkalo nasvetov, ne smeš tega in onega, pa pazi se, pa počivaj, pa tako naprej...

Uf, tole bo še pestro...

(odgovor članu jazz)
Neposredna povezava do sporočila: 11
   RE: kako čimlepše sporočiti novico?
15.10.2007 20:37:37   
lojzika
Jst sem pa kar vsakemu dala eno majčko
Spet bom dedi in spet bom babi.

(odgovor članu Jo@n)
Neposredna povezava do sporočila: 12
   RE: kako čimlepše sporočiti novico?
15.10.2007 20:39:11   
Jančika_
Midva sva šla pa kar tja in enostavno rekla, da sem noseča. Je novica sama tako lepa, da niti ne rabi dodatnega krancljanjauser posted image .

(odgovor članu lojzika)
Neposredna povezava do sporočila: 13
   RE: kako čimlepše sporočiti novico?
16.10.2007 6:35:52   
Naja30
IZVIRNO SPOROČILO: Jančika RR

Midva sva šla pa kar tja in enostavno rekla, da sem noseča. Je novica sama tako lepa, da niti ne rabi dodatnega krancljanjauser posted image .


Midva tudi tako. Prvič in zdaj drugič isto. No, prvič sma počakala do NS in jim pokazala še slikco.

(odgovor članu Jančika_)
Neposredna povezava do sporočila: 14
   RE: kako čimlepše sporočiti novico?
16.10.2007 8:02:19   
mehurčica
Prvič je moja mami mela roj.dan in sva ji kupila knjigo Babica pripoveduje. Tašči pa ropotuljico. Seveda je šlo vsem na jok in smeh hkrati.user posted image

Zdaj drugič pa sva bodočemu bratcu na majico natisnila napis "veliki bratec"(namesto enega i-ja otroška flaška) in smo šli na obisk. Pa je takoj začel na veliki kazat majico in kaj ima napisano pa je bilo spet veselje.user posted image

(odgovor članu Naja30)
Neposredna povezava do sporočila: 15
   RE: kako čimlepše sporočiti novico?
16.10.2007 11:10:44   
Suzi*
Midva sva pa našega 2,5 letnika našuntala, da je povedal, da "ima mami v tlebuscku dojencka".....pa sta kar rabla nekaj časa, da sta dojela, da je to res to. user posted image  

_____________________________

Vedno imej pred očmi nekaj lepega,
pa čeprav je to le marjetica v kozarcu od marmelade!

(odgovor članu mehurčica )
Neposredna povezava do sporočila: 16
   RE: kako čimlepše sporočiti novico?
16.10.2007 11:46:06   
Janey
Midva sva tako dolgo govorila o tem, da bova imela, da so naju vsak mesec spraševali je že. Tašča je takoj ugotovila iz najinih nasmeškov. Moji mami pa sem jaz odnesla clear blue, ker je prišla po mene 5 min za tem ko sem ga naredila in sem ji ga pokazala.

(odgovor članu Suzi*)
Neposredna povezava do sporočila: 17
   RE: kako čimlepše sporočiti novico?
16.10.2007 15:53:07   
portugalka
joj super
enkratne ste res. user posted image
hvala
fragola99 kje lahko kupiš tisto majčko. sm jo že videla na eni nosečki in mi je ful všeč.
lp
sporočim, kako je uspelo.



(odgovor članu fragola99)
Neposredna povezava do sporočila: 18
   RE: kako čimlepše sporočiti novico?
16.10.2007 18:55:09   
Nasy
Jaz sem povedala tako, da sem mami rekla, če bo šla kaj na podstrešje pospravljat, naj pogleda, če je kaj malih cunjic še goruser posted image pa me sprašuje, kakih cunjic? Pa ji rečem, takih, malih, za majčkene ljudiuser posted image no, to je bilo po telefonu takoj po NS, doma pa seveda vsi veseli, ko sva končno prišla na obisk

_____________________________

Vsak človek je zase svet- čuten, svetal in lep, kot zvezda na nebu!
~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~
Naši živahni deklici se je pridružil prvoaprilček :)

(odgovor članu portugalka)
Neposredna povezava do sporočila: 19
   RE: kako čimlepše sporočiti novico?
16.10.2007 20:32:48   
Zofy
Midva pa sva kupila penino in darilno vrečko ter na tisto "čestitko", ki je pripeta na vrečko napisala: Za babi **** in dedija ****. user posted image Vrnila sva se ravno z dopusta in sva rekla, da nisva prinesla nič od tam, ker sva bila, ampak samo penino za nazdravit user posted image .

(odgovor članu Nasy)
Neposredna povezava do sporočila: 20
   RE: kako čimlepše sporočiti novico?
17.10.2007 5:54:19   
fragola99
Ojla, Portugalka.


Me veseli, da ti je moja ideja všeč. Majčko lahko kupiš v trgovini Popek, evo link http://www.trgovinapopek.com/. Jaz sem jo pa kar po pošti naročila, ker nisem iz Lj, sem jo dobila že takoj naslednji dan. Samo pazi, če boš naročala po pošti, da ti kdo ne vidi paketa (če slučajno živite v isti hiši kot  starši), ker je gor žig od trgovine.

Želim ti lepo in predvsem zdravo nosečnost in zdravega user posted image .

Pa sporoči, kako bo z novico.


lp

(odgovor članu Zofy)
Neposredna povezava do sporočila: 21
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Kaj vzeti s seboj v porodnišnico?
Da česa ne bi pozabili, smo vam pripravili spisek stvari, ki jih vzemite s seboj v porodnišnico.
Koliko se lahko zredim med nosečnostjo?
Telesna teža med nosečnostjo ne narašča enkomerno. Koliko kilogramov je ravno prav, koliko preveč in koliko premalo?




Dojenje...
пеперутка16

Do kdaj ste dojile?