|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Žalostna
30.10.2007 20:50:43   
Anonimen
Sej že v naprej vem, kaj boste rekle, sam vseen moram dat iz sebe.
Z otrokoma živim v kleti stan. hiše bivše tašče, ki je čist ok. Problemi so z bivšim partnerjem. Za otroka se itak ne zmeni, ko pa kdo pride k hiši, mormo pa igrat happy famili. in dons je blo spet tko, da so prišli eni njegovi sorodniki, pa je prišel po tamalga dol in reku, dej da ga gor nesem. bila je že tema, padal je dež, pa še tamal se je začel dret, ko ga je hotu vzet, pa sm rekla, da mi je dost, da se zmer pred drugim nekaj gre, da ne bo nikamor šel. če ga hoče kdo videt, naj ga pride pogledat dol.to ga je tok razjezil, da se je zagnal proti men, sam me ni udaru, ker je ta večji začel vpist, pust jo, tko da me je ''sam'' porinu'', ta mal je pa itak v histerijo padu. Do zdaj me je 3 x fizično maltretiral, psihično pa je itak skoz. Najbolj me boli to, da me je pred otroki. Če bi mela tisti trenutek kam it, bi spokala pa šla, tko pa na žalost zaenkrat ne mrorm. (čist iz finančnih razlogov). Tok me boli, smili se mi ta večji sin, boji se zame, tamal se pa itak že joka, čim kdo kaj bolj naglas reče, ker sm mela zelo stresno nosečnost in mislim, da je to prnesu s sabo.
Sej pravzaprav ne vem, kaj bi rada povedala, sam to sm mogla nekomu povedat.
Aja, še to, se pa trudm, da bi si našla prostor za nas, kjer bi v miru živeli.
Hvala, ker ste brale.
  Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: Žalostna
30.10.2007 20:53:56   
tanikaa
Prav si naredila, da mu nisi pustila, da vlači otroka gor. Kot si rekla. Če ga kdo hoče videt, naj pride k vam.

Trenutno res nisi v zavidljivi situaciji, ampak v dobro otrok, ki so očitno že čisto znervirani, SI ČIMPREJ POIŠČI KOTIČEK za svojo malo familijo.

_____________________________

Je** se mi za vse in vsakogar.
_____________________________

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: Žalostna
30.10.2007 20:58:57   
purple
Se podpišem pod Tanikoo in res upam, da boš čimprej našla prostor zase in tvoja otroka, kjer boste lahko v miru živeli.user posted image

_____________________________

Život ide dalje,
život brzo odlazi...

(odgovor članu tanikaa)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: Žalostna
30.10.2007 21:04:58   
beba76
Čim bo možno, res pojdi na svoje.

Da mu ga nisi dala, je pa tudi čist prav. Kaj se bo delal pred drugimi user posted image user posted image  Otroke pa naj pride pogledat, kdor jih hoče, saj jih nimaš za razstavo. Mene je to vedno pri tašči motila, da če je kdo samo mimo šel, ko smo bili tam, bi morala otroke ven nest kazat. Ja, pajade!user posted image

(odgovor članu purple)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: Žalostna
30.10.2007 21:10:21   
jazz
Škoda da nisi čisto iskreno uletela gor in povedala tistim prijateljem čist tako kot je!!!! Pa naj pol roko polož na tebe, ti pa na policijo in v varno hišo! Mislim, ej na gobec bi take ritoliznike mat.jim....!!!!! Čimprej pojdi,drugače bosta tvoja dva mišeka čist hin! SREČNOOOO!!!!

_____________________________

Lep pozdrav! K

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: Žalostna
30.10.2007 21:14:22   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: tanikaa

Prav si naredila, da mu nisi pustila, da vlači otroka gor. Kot si rekla. Če ga kdo hoče videt, naj pride k vam.

Trenutno res nisi v zavidljivi situaciji, ampak v dobro otrok, ki so očitno že čisto znervirani, SI ČIMPREJ POIŠČI KOTIČEK za svojo malo familijo.


Se kar podpišem. Otroci čutijo vse kar se mami ali očetu dogaja.user posted image

(odgovor članu tanikaa)
  Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: Žalostna
30.10.2007 21:24:35   
Anonimen
A k svojim staršem ne moreš iti živet? Vsaj za nekaj časa?

Finance so edini razlog, da si še z bivšim partnerjem? Al kako?

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: Žalostna
30.10.2007 21:37:37   
Anonimen
na žalost ne.
ja samo finance me še držijo tukaj, saj imava preživnino kot tudi stike že določene, čeprav ne vem, kako bo s tem. Po pravici povedano ne vem, kako bom dala mu otroke, če pa  ne zna kontrolirat svoje jeze in se tudi nad njima lahko znese.  a so lahko stiki nadzorovani, samo ne z moje strani, ker jaz ko bom šla, ga sigurno več ne spustim v svojo bližino, v njuno ga bom pa žal morala, al se da to kako drugač uredit?

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: Žalostna
30.10.2007 21:40:09   
Anonimen
Joj, o urejanju stikov ne vem veliko.....

Pa že iščeš stanovanje, sobo, karkoli?

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: Žalostna
30.10.2007 21:44:03   
Anonimen
Iščem, ja. Pa zdaj upam tudi na občinsko stanovanje, k bo razpis. Sem nazadnje čist mal zvisela. Upam, da bo zdej kej več sreče.

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: Žalostna
30.10.2007 21:46:08   
Anonimen
Pa zdaj upam tudi na občinsko stanovanje, k bo razpis. Sem nazadnje čist mal zvisela. Upam, da bo zdej kej več sreče.


To bi bilo pa super user posted image .

Držimo pesti :). Kdaj bo objavljen?

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 11
   RE: Žalostna
30.10.2007 21:54:35   
Anonimen
Hvala, v novembru. nazadnje sm za eno mesto zgrešila user posted image

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 12
   RE: Žalostna
30.10.2007 22:03:49   
Marogica
Anonimna, prav si naredila. Je pa res, da je skrajni čas, da se odseliš, saj to ni "zdravo" okolje, ne zate, še manj pa za otroka. Resnično upam, da boš čimprej dobila stanovanje in se odselila.

Držim pesti.

_____________________________

"Vrabec zavida pavu breme njegovega repa".
R. Tagore

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 13
   RE: Žalostna
31.10.2007 7:35:27   
lelaval
Prav si naredila, da mu nisi pustila, da vlači otroka gor. Kot si rekla. Če ga kdo hoče videt, naj pride k vam.

Trenutno res nisi v zavidljivi situaciji, ampak v dobro otrok, ki so očitno že čisto znervirani, SI ČIMPREJ POIŠČI KOTIČEK za svojo malo familijo.


Se moram še jaz podpisat pod tole, obenem pa džim pesti, da čimprej dobiš stanovanje.

_____________________________

V življenju sta nam dani 2 čaši, sladka in grenka: vsi moramo izpiti obe, življenje pa nam obe čaši toči nepredvidljivo.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 14
   RE: Žalostna
31.10.2007 7:40:01   
karmy
glede na tvojo situacijo ti priporočam da greš v varno hišo dokler ne dobiš stanovanja. 

_____________________________

~Ladies, if a guy ever tells you, he wants to cover you from head to toe in honey, and lick it all off inch by inch, that's the man who hasn't done it before. ~ Love you CT ~

(odgovor članu lelaval)
Neposredna povezava do sporočila: 15
   RE: Žalostna
31.10.2007 7:57:50   
tanikaa
IZVIRNO SPOROČILO: karmy

glede na tvojo situacijo ti priporočam da greš v varno hišo dokler ne dobiš stanovanja. 


Ja, najboljša rešitev. Nikakor mi ne grejo iz glave ti otročki. user posted image  Govorim ti iz izkušenj. Čim prej odstrani otroke iz tega okolja. Vem, kaj dela kregarija otrokom. Zato se pozanimaj za namestitev v varni hiši. Čimprej.

_____________________________

Je** se mi za vse in vsakogar.
_____________________________

(odgovor članu karmy)
Neposredna povezava do sporočila: 16
   RE: Žalostna
31.10.2007 8:28:57   
Anonimen
Kako pa je potem s šolo, vrtcem, če si v varni hiši? Pa kok časa si lahko tam?

(odgovor članu tanikaa)
  Neposredna povezava do sporočila: 17
   RE: Žalostna
31.10.2007 9:56:51   
tanaja*
Tud jaz se podpišem pod taniko!

_____________________________

Voli me iz inata voli me bez ostatka voli me bilo gde sam bas takvu kakva jesam


(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 18
   RE: Žalostna
31.10.2007 10:06:10   
melanija
V varni hiši kolikor sem slišala si lahko eno leto. V enem letu pa ti pomagajo tako psihično da se postaviš na noge kot to da ti pomagajo najiti službo, stanovanje za naprej. Otroci obiskujejo šolo v tistem kraju. Bivši partner pa nima pravice zvedet v kateri varni hiši si.
Pojdi čimprej in poskrbi zase in za otroka.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 19
   RE: Žalostna
2.11.2007 19:50:07   
Peteršilj
čisto prav si naredila in držim ti pesti, da čimprej  rešiš stanovanjski problem. BODI POGUMNA!!!!!

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 20
   RE: Žalostna
2.11.2007 22:01:57   
ključek
živjo!
kaj pa če bi šla v kakšno "varno hišo"? ker takole prenašati nasilje, sploh pred otroci...to ni življenje. kaj pa tvoji sorodniki, starši??
želim ti, da se ti zadeve čimprej uredijo, da bodo otroci imeli srečno otroštvo ti pa mirno življenje. user posted image

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 21
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Smo po 35. letu res prestari za nosečnost?
Ne želite otroka po 35. letu? V redu, ampak ne recite, da ste stari! Razlogov, zakaj imeti otroke po petintridesetem, je...
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
To so najbolj redka otroška imena
Med izumirajočimi imeni so po našem mnenju čudovita imena tudi za sodobne novorojenčke. Katera imena vse bolj izginjajo ...
BLOG: Prvo leto nič čokolade in smokijev!
V svojih povsem dobronamernih vzgojnih odločitvah starši pogosto pozabimo na najpomembnejše - otroka. Tudi, ko gre za uv...
Otroški dodatek v letu 2024: izplačila in ...
Otroški dodatek je dopolnilni prejemek za preživljanje, vzgojo in izobraževanje otroka. Pravico do dodatka imajo družine...




Dudica.
пеперутка16

Do kdaj je imel vaš otrok dudico?