|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   menstruacija
21.11.2007 21:30:46   
Levči
Živjo mene pa zanima če je to normalno sem 6mesecev po porodu in zadnje tri mesece imam menstrzacijo po 16dni a je to normalno?
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: menstruacija
21.11.2007 21:33:14   
baguSka
hm.. kot sem zasledila pravijo, da po porodu ni nic normalno.. oz da je vse normalno.. ce me razumes user posted image  pri vsaki drugac..

(odgovor članu Levči)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: menstruacija
21.11.2007 21:40:16   
Anonimen
Jaz danes krvavim že 22i dan, pa je to za zdravnike še vedno normalno, še vedno sem zdrava v njihovih očeh. Jutri se bom itak prijavila na samoplačniški pregled. Septembra sem krvavela 24 dni, in če ne bi že padala skupaj, mi sploh ne bi delali abrazije. Žalostno. Težave z menstruacijo pa mam že od lani, od SS. Vrjetno hormoni.

(odgovor članu Levči)
  Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: menstruacija
21.11.2007 21:43:38   
Levči
Ja te razumem,sam mi gre naživce tale krvavitev tolko časa,sej vem naj bi se to uredilo,sam me zanima če je katra imela tako pa kolkočasa je trajalo?Lp

(odgovor članu baguSka)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: menstruacija
21.11.2007 21:45:35   
Levči
ASPIRIN-  jaz jo imam čisto malo ampak mi traja po 16dni.

(odgovor članu Levči)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: menstruacija
21.11.2007 21:47:29   
baguSka
Jaz sem tud po lapari in histero operaciji mela skor dva mesca... Pa ni blo nic nenavadnega. Oz mi je G reku, da to sploh ni M, ampak krvavitev.. Potem mi je dal neke tablete za ureditev M in je blo ok. Po porodu pa to sploh smatrajo kot cist 'navaden' pojav.

(odgovor članu Levči)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: menstruacija
21.11.2007 21:47:31   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: aspirin

Jaz danes krvavim že 22i dan, pa je to za zdravnike še vedno normalno, še vedno sem zdrava v njihovih očeh. Jutri se bom itak prijavila na samoplačniški pregled. Septembra sem krvavela 24 dni, in če ne bi že padala skupaj, mi sploh ne bi delali abrazije. Žalostno. Težave z menstruacijo pa mam že od lani, od SS. Vrjetno hormoni.


Kaj za ene losarje pa maš ti? Ker tole ni normalno. A se zavedajo kolk železa zgubiš s tako dolgotrajnim krvavenjem?Sej ni čudno da dol padaš. user posted image

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: menstruacija
21.11.2007 22:17:53   
lelaval
Jaz danes krvavim že 22i dan, pa je to za zdravnike še vedno normalno, še vedno sem zdrava v njihovih očeh.

In zdravstveni stroki se zdi to normalno? Ko sem jaz samo omenila, da imam M enkrat na 24 dni, drugič pa na 35 dni se je že sestra ful začudila in rekla, da to ni vredu in, če se bo še ponavljalo, moram nazaj. Pa mene itak pisno vabijo na pregled, še preden je 1 leto mimo (poleti me je celo patronažna iskala doma, ker še nisem šla user posted image user posted image ).

_____________________________

V življenju sta nam dani 2 čaši, sladka in grenka: vsi moramo izpiti obe, življenje pa nam obe čaši toči nepredvidljivo.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 8
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Najlepše ime za fantka po vašem izboru
Vsako ime je nekaj posebnega in nič presenetljivega ni, da je staršem najlepše ime tisto, ki ga nosi njihov otrok (otroc...
V naročju je otrok večinoma v nepravilnem ...
Ali veš, da večina staršev zelo pogosto nosi otroka v naročju v nepravilnem položaju? Ali veš, da je lahko ta zelo škodl...




Dudica.
пеперутка16

Do kdaj je imel vaš otrok dudico?