|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1] 2   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Pomivanje tal
9.11.2007 12:39:00   
orhideja75
Ker se moram spravt, da spet pomijem po tleh celo stanovanje, me zanima, če ve to delate "na roke"? mislim, če greste na kolena. drugače imamo pa povsod parket, le kopalnica je v ploščicah. to itak pomijem na roke (kopalnico in wc), ampak za ostalo se mi pa to ne da.
ali uporabljate kakšne posebne pripomočke?


_____________________________

Moji fantje so moj zaklad. :) Brez njih bi bil svet prazen.
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: Pomivanje tal
9.11.2007 12:53:46   
StBarbara
Tole in je super  



user posted image

_____________________________

In sreča je, da je pred mano pot, in to da vem, da je slast v tem, da grem.

(odgovor članu orhideja75)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: Pomivanje tal
9.11.2007 13:12:39   
Gina
Meni je pomivanje tal zoprno, najhujša stvar pa mi je z roko prijeti cunjo, s katero so se pomivala tla, zato take, kot je zgoraj na slikci ne morem uporabljat. Čisto vse pomivam z džogerjem, ne vem, kako se drugače temu reče. Tista pena na palici, ki se jo stisne skupaj z ročajem, pa se jo na tak način ožame. Res ga je treba zelo pogosto menjat nastavke, ker so hitro fuč, ampak mene na kolena ne spraviš, pa niti mojega ne. Mogoče bi prišla tudi  tista reč s trakovi, špagcami v poštev, samo ne vem, kako se jo ožameuser posted image  , mislim a se dovolj ožame, če jo samo v tisti notranji del, namenjen ožemanju pritisneš ali je tisto premalo za parket prat?

(odgovor članu StBarbara)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: Pomivanje tal
9.11.2007 13:13:30   
nuala
Jaz uporabljam jogger in čistilno sredstvo.

_____________________________

Zakaj bi učil prašiča letati; izgubljaš čas in vznemirjaš prašiča.

(odgovor članu orhideja75)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: Pomivanje tal
9.11.2007 13:15:55   
monja79
Pozdravček!

Mi imamo tudi vse v parketu, razen kopalnice seveda. Za pomivanje po tleh uporabljam maslenke - take namaščene "gazice", ki jih nataknem na eno tako držalo - podobno kot to od vilede - in s tem šibam po celem stanovanjuuser posted image . Ma je super, ker se prah nič ne dviga, ampak se lepo pometa in s krožnimi gibi spraviš vse na kup, potem pa samo poberemuser posted image . Pri nas te maslenke uporabljamo namesto metle in dvakrat/trikrat na teden s tem pometem in to je to.  Pa še dobro je za parket, pa super ker ni nič mokro, pa ni treba z vodo pacat in pazit, da otroci potem ne hodijo po mokrem, ali da bi kdo padel. Na vsake štirinajst dni (oz. po potrebi) pa s čistilom za parket in coto, ki paše na tisto držalo, na mokro pobrišem po tleh, da pomijem še morebitne packe od otrok (čajek, sadje, bonboni ...).

Sem s tem sistemom zelo, zelo zadovoljna. Ga pa prodaja Pangoslar al tako nekako iz Lj. Te maslenke in njihova čistila uporabljajo tudi v nekaterih vrtcih in šolah. Čistila so tudi okolju prijazna in ekološko razgradljiva.

(odgovor članu orhideja75)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: Pomivanje tal
9.11.2007 13:18:38   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: StBarbara

Tole in je super  



user posted image


Enako. Imava pa povsod laminat, razen v kop. in wcju.

(odgovor članu StBarbara)
  Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: Pomivanje tal
9.11.2007 13:26:51   
Naja30
Jaz pa kar na kolena, ja user posted image  Se mi zdi, da tako najbolje očistim vso umazanijo. Sicer imamo pa majhno stanovanje in ni problem.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: Pomivanje tal
9.11.2007 13:27:49   
Anonimen
Js mam tud joggerja - al kako se reče tej stvari.. Tale vileda mi pa sameva v kotu, ker sem jo sam parkrat uporabila.. Mi nekako ni.. Na živce mi gre, k ne pobere las iz tal.. in moram vse pobirat.

Moja mami ma uno električno krtačo in je fajna.. Sam npr. pr nam je pes v hiši in ravno ne pride v poštev, ker se prehitro "zabije" ta krtača.

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: Pomivanje tal
9.11.2007 13:32:21   
kofetek2010
Ekstra jih ne pomivam, ampak posesam in potem s takšnim podobnim kot je ta od Vilede, le da na spodnji del prpopam krpice za enkratno uporabo, pomijem z loščilom za parket (od Jonsonna) - si nalijem čistilo v flašo od Ajaxa in pošpricam ter zbrišem, da se sveti. user posted image

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: Pomivanje tal
9.11.2007 13:51:09   
Anonimen
Sem s tem sistemom zelo, zelo zadovoljna. Ga pa prodaja Pangoslar al tako nekako iz Lj. Te maslenke in njihova čistila uporabljajo tudi v nekaterih vrtcih in šolah. Čistila so tudi okolju prijazna in ekološko razgradljiva.


To majo tud v evrospinu. Skor zastojn. To jst vsak dan uporabljam zarad dlak da ni treba skoz sesat.

(odgovor članu kofetek2010)
  Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: Pomivanje tal
9.11.2007 13:51:47   
orhideja75
in kako zgleda tale jogger in kje se ga kupi? ker tole od vilede imam jaz tudi, sam mi ne potegne, ker je treba skoz gor pa dol, pa ožemanje,.... imam prej vse na roke pomitouser posted image

_____________________________

Moji fantje so moj zaklad. :) Brez njih bi bil svet prazen.

(odgovor članu kofetek2010)
Neposredna povezava do sporočila: 11
   RE: Pomivanje tal
9.11.2007 14:07:12   
honey
Jaz pa ravno s tem joggerjem nisem bila zadovoljna - se mi zdi za en kuser posted image . Uporabljam isti princip kot tisto od Vilede. Bom pa šla prečekirat tisto od Pangoslarja oz. Eurospina, kaj sploh je to. Ja, imamo pa po celi hiši parket oz. ploščice.

(odgovor članu orhideja75)
Neposredna povezava do sporočila: 12
   RE: Pomivanje tal
9.11.2007 14:10:28   
orhideja75
no pa potem še meni javi, če boš kaj pametnega našla
pa imaš ti kakšno slikco od tega joggerja, da vidim kako zgleda?


_____________________________

Moji fantje so moj zaklad. :) Brez njih bi bil svet prazen.

(odgovor članu honey)
Neposredna povezava do sporočila: 13
   RE: Pomivanje tal
9.11.2007 14:16:22   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: honey

Jaz pa ravno s tem joggerjem nisem bila zadovoljna - se mi zdi za en kuser posted image . Uporabljam isti princip kot tisto od Vilede. Bom pa šla prečekirat tisto od Pangoslarja oz. Eurospina, kaj sploh je to. Ja, imamo pa po celi hiši parket oz. ploščice.


To je v bistvu za prah pobirat pa dlake. Ni vlažno.

(odgovor članu honey)
  Neposredna povezava do sporočila: 14
   RE: Pomivanje tal
9.11.2007 14:26:30   
Mešamdrek
IZVIRNO SPOROČILO: StBarbara

Tole in je super  



user posted image


E,tole mam jaz.Super je,nič sklanjanja sam v vedro namočiš in brišeš.user posted image

(odgovor članu StBarbara)
Neposredna povezava do sporočila: 15
   RE: Pomivanje tal
9.11.2007 15:26:04   
Ines.
Jaz imam od Vilede Ultramax. Pomivam vsak dan. Je fajn, ker ti ni treba prijemat cunje. Meni je super zadeva.

Slikce so na linku:

http://www.ciao.it/Vileda_Ultramax__693569

_____________________________

Zdravi otroci, srečna mamica.

(odgovor članu Mešamdrek)
Neposredna povezava do sporočila: 16
   [Brisano sporočilo]
9.11.2007 17:17:18   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu Ines.)
  Neposredna povezava do sporočila: 17
   RE: Pomivanje tal
10.11.2007 15:10:41   
Gina
IZVIRNO SPOROČILO: Carmy

IZVIRNO SPOROČILO: Ines.

Jaz imam od Vilede Ultramax. Pomivam vsak dan. Je fajn, ker ti ni treba prijemat cunje. Meni je super zadeva.

Slikce so na linku:

http://www.ciao.it/Vileda_Ultramax__693569


ta je zakon!



Ne štekam čist dobr...a krpico zatakneš gor na nastavek najbrž, kako jo pa ožameš?

(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna povezava do sporočila: 18
   RE: Pomivanje tal
10.11.2007 15:13:29   
Dashenka
Ne štekam čist dobr...a krpico zatakneš gor na nastavek najbrž, kako jo pa ožameš?
user posted image user posted image user posted image

Na roke snameš dol, opereš, splahneš, ožameš, na roke zatakneš nazaj gor.

(odgovor članu Gina)
Neposredna povezava do sporočila: 19
   RE: Pomivanje tal
10.11.2007 15:40:46   
eya
IZVIRNO SPOROČILO: Dashenka

Ne štekam čist dobr...a krpico zatakneš gor na nastavek najbrž, kako jo pa ožameš?
user posted image user posted image user posted image

Na roke snameš dol, opereš, splahneš, ožameš, na roke zatakneš nazaj gor.



Samo prvič jo natakneš gor in na koncu pranja daš dol, vmes jo pa ožameš v vedru s posebnim nastavkom.

Sicer imam pa jaz navadno Viledo-mop, pa rokavice si dam gor, da mi ni treba z roko ožemat.

(odgovor članu Dashenka)
Neposredna povezava do sporočila: 20
   RE: Pomivanje tal
10.11.2007 15:55:54   
Dashenka
Uff, sem šele zdaj videla propsekt, res je narisano tako kot opisuješ

Včasih zadeva ni bila tako sofistircirana in si moral naredit vse skupaj "na roko".



(odgovor članu eya)
Neposredna povezava do sporočila: 21
   RE: Pomivanje tal
10.11.2007 16:19:22   
klepetka
monja,kje si pa kupila te omenjene maslenke ,k ijih uporabljaš ti?ker se m i zd ikar simpatična zadevauser posted image .
Sicer pa jaz grem najraje kar na kolena (za razliko od Saše Lenderouser posted image ).Se mi zdi ,da je res najbolj čisto ,sploh po vogalih


_____________________________



(odgovor članu Dashenka)
Neposredna povezava do sporočila: 22
   RE: Pomivanje tal
10.11.2007 16:58:53   
sayuri
Tud jst grem na kolena. Sem imela že vse mogoče pripomočke, pa se mi zdi, da se ne počisti tko fajn, kot na roke, po kolenih user posted image . Sploh vogali, pa kje za kako omaro itd....

(odgovor članu klepetka)
Neposredna povezava do sporočila: 23
   RE: Pomivanje tal
10.11.2007 17:17:49   
Gina
In potem 200m2 očistite na kolenihuser posted image , no ali pa 100m2? No, dobre ste, vsaka čast, jaz za to nisem. Tako da....najboljše se je zmenit, da mož spuca tla, pa je. user posted image

(odgovor članu sayuri)
Neposredna povezava do sporočila: 24
   RE: Pomivanje tal
10.11.2007 18:09:31   
Valentina
Jaz uporabljam Sviferja in sem zelo zadovoljna.
Če je sila user posted image  dam gor kr ožeto krpo, drugače pa vlažne robčke.
Ko delam generalko pa tudi na kolena, z Viledo user posted image

user posted image



Me bolj  zanima tole. Živimo v bloku, v vsakem nadstropju je hodnik (cca 25m2) z linolejem (user posted image  al kako se reče plastiki, ki je tudi po bolnicah), ki je že kar zgaran user posted image . Čistilka sicer pomete in pobriše sam vseeno.
Ja, sem mal picajzlasta sam mi grejo  res na user posted image  črte od tenisk, sam po  kolenih se mi pa tud ni za plazit po hodniku. A mogoče kdo ve, kje bi si lahko  izposodila tisto mašinco na elektriko, ki jo imajo profiči... da bi mela pol drsališče pred vrati user posted image user posted image

< Sporočilo je popravil Valentina -- 10.11.2007 18:10:25 >

(odgovor članu Gina)
Neposredna povezava do sporočila: 25
Stran:   [1] 2   Naslednja stran >   >>
Stran: [1] 2   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Smo po 35. letu res prestari za nosečnost?
Ne želite otroka po 35. letu? V redu, ampak ne recite, da ste stari! Razlogov, zakaj imeti otroke po petintridesetem, je...
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
To so najbolj redka otroška imena
Med izumirajočimi imeni so po našem mnenju čudovita imena tudi za sodobne novorojenčke. Katera imena vse bolj izginjajo ...
BLOG: Prvo leto nič čokolade in smokijev!
V svojih povsem dobronamernih vzgojnih odločitvah starši pogosto pozabimo na najpomembnejše - otroka. Tudi, ko gre za uv...
Otroški dodatek v letu 2024: izplačila in ...
Otroški dodatek je dopolnilni prejemek za preživljanje, vzgojo in izobraževanje otroka. Pravico do dodatka imajo družine...




Dudica.
пеперутка16

Do kdaj je imel vaš otrok dudico?