|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Otrok ne loči rjave in zelene barve
12.11.2007 14:49:35   
Anonimen
Ali je to lahko zelo narobe, če otrok zamenjuje rjavo in zeleno barvo? Mislim, če  je lahko to kaj narobe pri izbiri poklica? Kaj pa pri vozniškem izpitu?
  Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: Otrok ne loči rjave in zelene barve
12.11.2007 14:51:05   
Anonimen
Kolk pa je star? Pa zakaj ga mečeš v ta koš zaradi barv?

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: Otrok ne loči rjave in zelene barve
12.11.2007 14:53:37   
baguSka
Moj dragi ima isti problem in s tem nima nobenih tezav. Le skregava se vcasih, ko mu recem za tisto rjavo jopico on pa mi prnese zeleno in obratno... user posted image  

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: Otrok ne loči rjave in zelene barve
12.11.2007 14:56:20   
popi
Tudi jaz si kupim lepo rjavo jakno.Pa me doma prepričujejo,da je zelenauser posted image ...
To je delna barvna slepota in ni nobenih omejitev za poklic.
lp

_____________________________

Pleši na glasbo,ki jo slišiš.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: Otrok ne loči rjave in zelene barve
12.11.2007 18:43:58   
tascha
Moj mož, dva njegova brata in tast tudi ne ločijo teh dveh barv, pa tudi češenj na drevesu ne vidijo, pa jagod...
Pa so vsi vozniki, moj je celo poklicni voznik.user posted image
Je možu res zdravnik malo komliciral pri pregledu za poklicnega voznik, ampak na koncu sta prišla do tega, da loči barve na semaforju in da ni ovir.

(odgovor članu popi)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: Otrok ne loči rjave in zelene barve
13.11.2007 7:14:34   
mojsoncek
Tudi moj oce ne loci rjave in zelene barve. Vedno kadar narise/je narisal drevo, je bilo deblo zeleno in krosnja rjava user posted image . No, ampak zaradi tega nikoli imel tezav pri izbiri poklica in tudi vozniski izpit je naredil brez problema (le zjutraj preden gre v sluzbo je dobro, ce ga kdo pogleda kako se je oblekel user posted image ).

_____________________________

Vse kar smo, je posledica našega dosedanjega mišljenja (Buda)

(odgovor članu tascha)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: Otrok ne loči rjave in zelene barve
13.11.2007 7:16:51   
Olivija
IZVIRNO SPOROČILO: Anonimen

Ali je to lahko zelo narobe, če otrok zamenjuje rjavo in zeleno barvo? Mislim, če  je lahko to kaj narobe pri izbiri poklica? Kaj pa pri vozniškem izpitu?


Nevem, kako je zdaj trenutno s piloti. Naš je bil leta 1990 zavrnjen zaradi barvne slepote. In verjemte mi, te dve barvi res težko loči in se mi zdi dejansko boljš, da ni pilot. Ravno zaradi tega se potem tudi ni prijavil za kadrovsko štipendijo za pilote.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: Otrok ne loči rjave in zelene barve
13.11.2007 8:05:37   
Anonimen
Ste me res pomirile, da potem to skoraj ni nič narobe. Drugače je otrok star 10 let. Na tole "temo" sem pa dala tole vprašanje zato, ker me kar nekaj punc tuki gor pozna in nočem, da se potem okol o tem govori. Že tko se otrok sam zaradi tega sekira.
Pa hvala.
Najbolj me je bilo strah zaradi vozniškega izpita, če ga bo lahko šel delat. Ker prej vedno rabiš zdravniškega.

(odgovor članu Olivija)
  Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: Otrok ne loči rjave in zelene barve
13.11.2007 17:07:29   
Olivija
IZVIRNO SPOROČILO: Anonimen

Najbolj me je bilo strah zaradi vozniškega izpita, če ga bo lahko šel delat. Ker prej vedno rabiš zdravniškega.



Ne, moj dragi ga je opravil brez težav. Tako kot druge pravijo, kregava se edino pri barvi cunj. user posted image

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 9
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





BLOG: Prvo leto nič čokolade in smokijev!
V svojih povsem dobronamernih vzgojnih odločitvah starši pogosto pozabimo na najpomembnejše - otroka. Tudi, ko gre za uv...
BLOG: Ko ti gredo otroci vse bolj na živce...
Ne morem več, je kričalo vse v meni. Nimam vam več kaj dati, je odzvanjalo v meni. Pa sem se še kar gnala. Nisem hotela ...




Nos.
пеперутка16

Kako majhnim otrokom čistite nos?