|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   rdeče pikice-kaj je to?
15.11.2007 20:30:32   
PIAF
Zdaj zvečer sem pri mojemu 3-letniku opazila 4 rdeče pike po telesu: na prsih, na hrbtu in na nogi-gležnju. Tam se je praskal in je sveža "ranica". Ostale pikice so majhna izboklina, kot en mozoljček, velik približno 4mm premera.

Pa v obraz je bil nenavadno rdeč, vročine ni imel.

Kaj bi to bilo? So to morda znaki za kakšno bolezen (rdečke, vodene koze itd.)??user posted image
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: rdeče pikice-kaj je to?
15.11.2007 20:38:25   
tananejka
Jaz bi rekla, da so norice....vsaj po tvojem opisuuser posted image

(odgovor članu PIAF)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: rdeče pikice-kaj je to?
15.11.2007 20:39:29   
tananejka
IZVIRNO SPOROČILO: PIAF

Ostale pikice so majhna izboklina, kot en mozoljček, velik približno 4mm premera.



A zgleda kot mehurček...potem res lahko, da so norice.

(odgovor članu PIAF)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: rdeče pikice-kaj je to?
15.11.2007 21:22:00   
PIAF
Ja, je takšno kot mehurček. Kaj to pomeni, da jih bo imel vedno veš? Mislite, da bi že jutri kar šla raje k zdravniku glede  na to, da je vikend pred vrati?

Sem totalni laik kar se otroških bolezni tiče.

(odgovor članu tananejka)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: rdeče pikice-kaj je to?
15.11.2007 21:31:09   
lelaval
Pri noricah nastane najprej rdeč, potem pa voden mehurček - od tod tudi ime vodene koze. Tudi, če noric še nisi nikoli videla, ne boš zgrešila pri diagnozi. Moja 2 sta se oba vredu počuila ob noricah, oba brez vročine. Koliko pa bo imel izpuščajev, pa ne moreš določit. Hčera jih je imela ene 20 po celem telesu, sin pa kozo pri kozi - sva ga kar s čopičem mazala user posted image . Zdaj pa mislim, da ne dajejo več kremice.
Pojdi ga le pokazat k zdavniku. In pazi, da si ne praska izpuščajev - brazgotina ostane

_____________________________

V življenju sta nam dani 2 čaši, sladka in grenka: vsi moramo izpiti obe, življenje pa nam obe čaši toči nepredvidljivo.

(odgovor članu PIAF)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: rdeče pikice-kaj je to?
15.11.2007 21:51:16   
Ninica
Naša starejša je ravno prejšnji teden preboleli norice, sedaj nam že odpadajo krastice. Danes pa sem opazila, da jih je dobila tudi naša 2 mesečna user posted image . Upam, da ne bo hudouser posted image .

_____________________________

LP, Ninica

(odgovor članu lelaval)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: rdeče pikice-kaj je to?
15.11.2007 23:55:52   
lelaval
Ninica- pazi,da si ne bo izpuščajev praskala, potem pa rokice nesla v oko. Pravijo, da ta tekočina lahko povzroči oslepitev. Ubožica mala.

_____________________________

V življenju sta nam dani 2 čaši, sladka in grenka: vsi moramo izpiti obe, življenje pa nam obe čaši toči nepredvidljivo.

(odgovor članu Ninica)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: rdeče pikice-kaj je to?
16.11.2007 6:51:08   
PIAF
Joj, Ninica tega se tudi jaz najbolj bojim, saj mi tudi imamo 2,5-mesečnico doma. Pa še jaz nisem koz prebolela, tako da je možnost, da še jih jaz dobim.user posted image user posted image  Potem tako verjetno ne bom več smela dojiti?!

Zdaj sem brala v knjigi otroški zdravnik kako so lahko nevarne, pa ne bom raje o tem. Se bomo šli pokazat k zdravniku.

(odgovor članu lelaval)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: rdeče pikice-kaj je to?
16.11.2007 12:35:34   
Ninica
danes sem klicala pedijatrinjo glede kozic pri dojenčku, pa nam je napisala Fenistil kapljice po 3x5/dan, tako da jo vsaj srbelo ne bo, ker se je že začela čohat po obrazu. je pa še rekla, da verjetno ne bo hudega, ker jo še dojim in bo hitro prebolela.

PIAF verjetno si jih že prebolela, pa ne veš. Drugače pa vam želim čimprejšnje okrevanje.

_____________________________

LP, Ninica

(odgovor članu PIAF)
Neposredna povezava do sporočila: 9
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Otroka ne vrtite za roke!
Starši uživamo ob pogledu na široko nasmejanega otroka, ko ga vrtimo tako, da ga držimo za roke. Ne počnite tega več! Pr...
BLOG: Ni lepšega, kot je rojevanje novega ...
Porodne babice so velik del mojega življenja. Delala sem že z mnogimi babicami, nekaj pa jih poznam tudi na bolj osebni ...




Dudica.
пеперутка16

Do kdaj je imel vaš otrok dudico?