|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Avtosedeži v Babycentru
20.11.2007 11:38:28   
kjava
Prejšnji teden je prišla reklama od Babycentra in je not avtosedež 9-36 kg znižan iz 50€ na 35€. Ne gre mi v glavo, da je tolk pocen, že redna cena je nizka, akcijska pa sploh. Je pa znamke Nania in piše da ustreza standardu ECE R44/04.
A pozna ktera to firmo, ker sem ful skeptična, da bi tok poceni zic kupila user posted image
Neposredna povezava do sporočila: 1
   [Brisano sporočilo]
20.11.2007 11:41:42   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu kjava)
  Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: Avtosedeži v Babycentru
20.11.2007 11:45:40   
smigli
Na AMZS- ju je lestvica AS z ocenami,

Jaz sem ga pred kratkim kupovala, NANIA me ni prepričala, pri teh sedežih za tak razpon 9-36 kg je problem bočna zaščita, ki je pri NANIi pod vprašajem, jaz sem preko spleta kupla RECARO in sem super zadovoljna, je pa 210 eurov, v najvišjem rangu varnosti, oblečen v microfibro, udoben, lep, predvsem pa varen.
lp

(odgovor članu kjava)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: Avtosedeži v Babycentru
20.11.2007 11:57:43   
Naja30
Tudi mene ni prepričala ta firma, ko smo kupovali sedež. Tudi z razponom od 9-36 se ne strinjam, čeprav za to se pač vsak odloči kot želi.

(odgovor članu smigli)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: Avtosedeži v Babycentru
20.11.2007 12:08:36   
Nenya
Tukaj je najnovejša tabela AMZS: http://www.motorevija.si/datoteke/tabela%20sedezi%202007.gif

_____________________________

Ever stopped to think ...
then forgot to start again?

(odgovor članu Naja30)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: Avtosedeži v Babycentru
20.11.2007 12:15:27   
kjava
Hvala punce! Sem ga že odpisala.user posted image

(odgovor članu Nenya)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: Avtosedeži v Babycentru
20.11.2007 12:48:57   
PAJO
jz sm ga pa kupila tocn tazga v avstriji in je fulll dober.ne vem zakaj nebi bil.
sedi in je prvezan v tem ali drugem je podobnouser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

lp,ana

(odgovor članu kjava)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: Avtosedeži v Babycentru
20.11.2007 13:46:56   
katra55
Jaz ga nebi kupila, ker mi je ful pomembna varnost otroka in mi ni problem dat malo več denarja. Sed in je privezan v vsakem ni pa v vsakem varen.

(odgovor članu PAJO)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: Avtosedeži v Babycentru
20.11.2007 14:03:39   
PAJO
zakaj pa ni v tem varen,zakaj jih pa pol prodajajo no???

(odgovor članu katra55)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: Avtosedeži v Babycentru
20.11.2007 14:17:51   
ana b
Na testih je imel slabše ocene. To je tako kot pri avtih, razlika ali se zaletiš s katrco ali pa mercedezom user posted image .

(odgovor članu PAJO)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: Avtosedeži v Babycentru
20.11.2007 18:16:50   
Sibil_
IZVIRNO SPOROČILO: smigli30@email.si

Na AMZS- ju je lestvica AS z ocenami,

Jaz sem ga pred kratkim kupovala, NANIA me ni prepričala, pri teh sedežih za tak razpon 9-36 kg je problem bočna zaščita, ki je pri NANIi pod vprašajem, jaz sem preko spleta kupla RECARO in sem super zadovoljna, je pa 210 eurov, v najvišjem rangu varnosti, oblečen v microfibro, udoben, lep, predvsem pa varen.
lp


Recaro je na testih zelo zelo slabo ocenjen, tako da to o varnosti ni glih točno.

Nania je pa tut podn, sploh ni za premislit o teh sedežih.user posted image

LP,
Sibil RR

_____________________________

Moja dva srčka:

angelček Patrik - 13.10.2004 - 05.04.2011
Lukas - 28.02.2007

(odgovor članu smigli)
Neposredna povezava do sporočila: 11
   RE: Avtosedeži v Babycentru
24.11.2007 9:43:15   
Die Wolke
Pozdravljene!
Pišem prvič, sem pa bila že prej kar redna 'gostja' tegale foruma.user posted image
Ker sem pred časom kupovala avtosedež za našega malega, sem se res poglobila v zadevo in iz tega malo da ne, doktoriralauser posted image  Zato me je malo zmotil tale zadnji post, ki pravi, da je bil recaro zelo slabo ocenjen (mimogrede, kupili smo potem ravno tega). Jaz se s tem ne bi strinjala, saj je bil sedež izmed vseh v svoji skupini najboljši, poleg tega je pa meni osebno najpomembnejša kategorija pri tovrstnih testih varnost. Tu pa se vidi razlika med tem in ostalimi sedeži v skupini 9-36 kg.

(odgovor članu Sibil_)
Neposredna povezava do sporočila: 12
   RE: Avtosedeži v Babycentru
24.11.2007 18:09:34   
Dashenka
Dobro preuči teste varnosti.

Recaro je med najslabšimi, če ne najslabši glede varnosti.

Teste pa najdeš na AMZS, reviji VIP, spletnih straneh ADAC....

(odgovor članu kjava)
Neposredna povezava do sporočila: 13
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Kdaj je čas za kahlico?
Tako kot na skoraj vseh področjih otrokove vzgoje se tudi pri navajanju na kahlico teorija in praksa skozi čas spreminja...
BLOG: Prvo leto nič čokolade in smokijev!
V svojih povsem dobronamernih vzgojnih odločitvah starši pogosto pozabimo na najpomembnejše - otroka. Tudi, ko gre za uv...




Plenice.
пеперутка16

Kdaj ste otroka začeli odvajati od plenic?