|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   hujšanje
16.12.2007 21:05:50   
bsasab
Zanima me ce je normalno da v prvih dneh po porodu (pr meni je tega 11 dni), ze zacnes hujsat..., res je da ful pazim na prehrano zaradi krcev, sam se meni vseeno ne zdi normalno, da hujsam, se mi zdi da bi raje vidla da bi dobla kaksno kilo gor, kot pa dol, ker ne vem ce je to dobro za mleko, oz "proizvodnjouser posted image " mleka, ... ze tak mam tezave z mlekom (moramo zal tudi vsacih dodajati), pa nebi rada se tega izgubila...

Kaksne so kaj vas izkusnje, predloge...user posted image

< Sporočilo je popravil Katrin RR -- 1.2.2008 15:26:40 >


_____________________________

5.12.2007 nam je Miklavz prinesel najlepse darilo doslej...
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: HUJSANJE
16.12.2007 21:38:27   
lukec
Ja, tud to se seveda dogaja, sploh tistim, ki dojijo. Sama sem imela tri tedne po porodu celo dva kilograma manj kot pa takrat ko sem zanosila. No, eno leto in pol po porodu pa skoraj toliko kot v devetem mesecu nosečnosti user posted image . Če se zdravo prehranjuješ, tudi z mlekom ne bo nič narobe.

_____________________________

Meni nebö odprto se zdi,
kadar se v tvoje ozrem oči,
kadar prijazno nasmejaš se,
kar sem prestala, pozabljeno je.
(F. Prešeren)

(odgovor članu bsasab)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: HUJSANJE
16.12.2007 22:13:57   
lelaval
Če se zdravo prehranjuješ, tudi z mlekom ne bo nič narobe.


Točno tako. In bodi vesela, da gredo kilogrami dol.


_____________________________

V življenju sta nam dani 2 čaši, sladka in grenka: vsi moramo izpiti obe, življenje pa nam obe čaši toči nepredvidljivo.

(odgovor članu bsasab)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: HUJSANJE
17.12.2007 7:44:36   
sinnerka
sem en mesec po porodu mam 20kg manj kar samo od sebe je dol palouser posted image

(odgovor članu lelaval)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: HUJSANJE
17.12.2007 10:11:09   
lukec
user posted image user posted image user posted image

_____________________________

Meni nebö odprto se zdi,
kadar se v tvoje ozrem oči,
kadar prijazno nasmejaš se,
kar sem prestala, pozabljeno je.
(F. Prešeren)

(odgovor članu sinnerka)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: HUJSANJE
17.12.2007 20:59:59   
Naja30
Samo pazi, da ne boš potem, ko bodo krčki minili in boš začela normalno jesti, dobila preveč nazaj gor. Se rado zgodi user posted image

(odgovor članu lukec)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: HUJSANJE
17.12.2007 22:37:41   
only_me
IZVIRNO SPOROČILO: lukec

Ja, tud to se seveda dogaja, sploh tistim, ki dojijo.


ajme... jaz sem proti primer. In se moram borit, da grejo kile dol - čeprav dojim. Pa mi mleka ne primanjkuje.

(odgovor članu lukec)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: Hujšanje
17.12.2007 22:38:24   
Anonimen
Hujšala zelooooo počasi........

(odgovor članu bsasab)
  Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: Hujšanje
18.12.2007 11:02:27   
papica2
Jaz sem po prvem porodu jedla "za dva" (imam pač take gene, da mi je vsa hrana dobra kaj čem) - posledica tega sicer ni bilo ravno kakšen dodaten kg, se pa nobenega tudi nisem rešila, čeprav so vsi govorili, da se z dojenjem "hujša". No zdaj sem 12 dni po drugem porodu (joj kako gre hitro čas - naš bo imel pojutrišnjem že dva tedna user posted image ) in se načrtno ne prenažiram (tamala dobiva cele kupe čokolade, jaz zraven samo sline cedim in pijem nesladkan čaj in jem kompot user posted image ). Pač pazim na zdravo prehrano, jem vsaj štirikrat na dan, ... in celo (počasi) hujšam zraven. Sicer ni priporočljivo, da shujšaš več kot dva kg na mesec - ne zaradi tega, ker ne bi imela dovolj mleko kot zaradi kvalitete. Paziti pa moraš, da dovolj piješ!!

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 9
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Najlepše ime za fantka po vašem izboru
Vsako ime je nekaj posebnega in nič presenetljivega ni, da je staršem najlepše ime tisto, ki ga nosi njihov otrok (otroc...
V naročju je otrok večinoma v nepravilnem ...
Ali veš, da večina staršev zelo pogosto nosi otroka v naročju v nepravilnem položaju? Ali veš, da je lahko ta zelo škodl...




Dudica.
пеперутка16

Do kdaj je imel vaš otrok dudico?