|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Gradbinke. Kdo je kriv?
21.11.2007 18:35:49   
Seven*
Zamislite si oni odtok za pralni stroj ali pomivalni stroj. Tisto zadevo, ki je vzidana v steno, tisti plasticni del.. Ko priklapljas stroj zasraufas oni drugi del na katerega nataknes cev. Cez cas zacne odtok zamakat. Ugotovis da je pocil tisti plasticni del, ki je vzidan v steno. In to v pralnici in v kuhinji.. Oba.

Kdo je tu kriv? Tisti, ki je to zasraufal, ker je menda prevec privil, ali tisti, ki je vgradil zadevo, ki je cisto mozno nekvalitetna. Vodovodar valjda trdi, da smo menda prevec na tesno privili. Ja hudica, ce pa premalo, pa potem tece voda.. user posted image user posted image

_____________________________

Gospa sem.
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: Gradbinke. Kdo je kriv?
21.11.2007 18:56:38   
Anonimen
Mislim,da je kriva slaba kvaliteta vgrajene cevi. In posledično tudi tisti, ki vam jo je prodal, in tisti, ki jo je premočno pritrdil. HiHi- a iščete krivca? user posted image

(odgovor članu Seven*)
  Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: Gradbinke. Kdo je kriv?
21.11.2007 20:00:48   
bini
če mata hišo zavarvano, potem vsaj poklič agenta, da bosta dobila škodo povrnjeno - sem slišala, da se čist premal poslužujemo tega pri hišah oz. ne vemo, da se da tko kot pri avtih dobit škodo lepo nazaj.
ja, lušno pa verjamem da ni...
in ne, nimam pojma kdo bi bil kriv user posted image

_____________________________

Svet je lep!!

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: Gradbinke. Kdo je kriv?
21.11.2007 20:28:43   
Anonimen
ne vem js pri taki zadevi sploh ne bi pomislila na to kdo je kriv. js bi pač mislila da sem sama polomila. res pa je lahko zanič kvalitete rorček. ne vem kok ste ga plačali ampak če je bla cena uboga je vrjetno tudi kvaliteta. ne vem no

(odgovor članu bini)
  Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: Gradbinke. Kdo je kriv?
21.11.2007 20:33:44   
Seven*
IZVIRNO SPOROČILO: LARA

ne vem js pri taki zadevi sploh ne bi pomislila na to kdo je kriv. js bi pač mislila da sem sama polomila. res pa je lahko zanič kvalitete rorček. ne vem kok ste ga plačali ampak če je bla cena uboga je vrjetno tudi kvaliteta. ne vem no


Strica smo mastno plačali, ker je naredil celo vodovodno instalacijo in centralno.

_____________________________

Gospa sem.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: Gradbinke. Kdo je kriv?
21.11.2007 20:39:58   
Anonimen
hehe če je pa še stric v igri, pa da ste ga mastno plačali..hja ne vem kašn stric je to. če bi bil za kej stric bi pršu brez besed popravt user posted image

(odgovor članu Seven*)
  Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: Gradbinke. Kdo je kriv?
21.11.2007 20:44:22   
Seven*
IZVIRNO SPOROČILO: LARA

hehe če je pa še stric v igri, pa da ste ga mastno plačali..hja ne vem kašn stric je to. če bi bil za kej stric bi pršu brez besed popravt user posted image


Ni krvni stric. Jaz zadnje čase vse moške tak poimenujem. user posted image user posted image user posted image

_____________________________

Gospa sem.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: Gradbinke. Kdo je kriv?
21.11.2007 21:52:04   
Sibil_
Stric bi ti v osnovi moral montirat vse naprave, ki so montirane na vodo, pa ne bi imela tega problema.user posted image

Sicer pa naj se onadva zmenita kdo je kriv, ker enega se še razume, ampak da ti počita dva odtoka je pa milo rečeno čudno.Po moje ti je dal noter en krš-pa btw prekontroliraj še vse ostale, da ti čez par dni še kje ne poči kaj druzga.user posted image

LP,
Sibil RR

_____________________________

Moja dva srčka:

angelček Patrik - 13.10.2004 - 05.04.2011
Lukas - 28.02.2007

(odgovor članu Seven*)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: Gradbinke. Kdo je kriv?
21.11.2007 23:10:25   
Marogica
Vsaka stvar ima garancijo. Če imate račune, ni problem. Brez računa pa bo problem. Jaz se ne bi pustila. Najbrž pa je kar slaba kvaliteta kriva..tistega plastičenga dela, vgrajenega v steno.

Sem se pa morala kar smejati, ko sem to brala Tako znano mi je bilo...to izgovarjanje enega na drugega...

_____________________________

"Vrabec zavida pavu breme njegovega repa".
R. Tagore

(odgovor članu Sibil_)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: Gradbinke. Kdo je kriv?
22.11.2007 7:46:41   
Seven*
IZVIRNO SPOROČILO: Marogica

Vsaka stvar ima garancijo. Če imate račune, ni problem. Brez računa pa bo problem. Jaz se ne bi pustila. Najbrž pa je kar slaba kvaliteta kriva..tistega plastičenga dela, vgrajenega v steno.

Sem se pa morala kar smejati, ko sem to brala Tako znano mi je bilo...to izgovarjanje enega na drugega...


Poznaš kakšnega zanesljivega vodovodarja da to popravi? Bo kar nekaj štemanja.. user posted image user posted image

_____________________________

Gospa sem.

(odgovor članu Marogica)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: Gradbinke. Kdo je kriv?
22.11.2007 7:51:01   
mika
Poznaš kakšnega zanesljivega vodovodarja da to popravi


jaz poznam zanesljivega vodovodarjauser posted image .

(odgovor članu Seven*)
Neposredna povezava do sporočila: 11
   RE: Gradbinke. Kdo je kriv?
22.11.2007 7:53:07   
Seven*
IZVIRNO SPOROČILO: mika

Poznaš kakšnega zanesljivega vodovodarja da to popravi


jaz poznam zanesljivega vodovodarjauser posted image .


Verjetno ni iz naših koncev?!?

_____________________________

Gospa sem.

(odgovor članu mika)
Neposredna povezava do sporočila: 12
   RE: Gradbinke. Kdo je kriv?
22.11.2007 8:04:44   
mika
Verjetno ni iz naših koncev?!?


je iz miklavža pri mb in do tebe ni daleč, če se ne motim

(odgovor članu Seven*)
Neposredna povezava do sporočila: 13
   RE: Gradbinke. Kdo je kriv?
22.11.2007 8:14:08   
Seven*
Mi pošlješ kontakt po ZS? Prosim.

_____________________________

Gospa sem.

(odgovor članu mika)
Neposredna povezava do sporočila: 14
   RE: Gradbinke. Kdo je kriv?
22.11.2007 8:47:29   
mika
Mi pošlješ kontakt po ZS? Prosim.


sem ti poslala ZS

(odgovor članu Seven*)
Neposredna povezava do sporočila: 15
   RE: Gradbinke. Kdo je kriv?
22.11.2007 14:39:12   
smigli
Obstaja garancija za odpravo napak v garancijskem roku. Gar. rok ti da dobavitelj materialov, v tem primeru obrtnik, ki ti je to instaliral in prodal. Sam mislim, da je vi nimate. Na tvojem mestu bi poklicala vodovodarja, ki ti je to vgradil in reklamirala. Ste material nabavili sami ali vam ga je obrtnik, ki je ga je vgradil? Koliko časa pa je preteklo od same vgradnje?

(odgovor članu mika)
Neposredna povezava do sporočila: 16
   RE: Gradbinke. Kdo je kriv?
22.11.2007 17:47:01   
frutka_
Ne vem kdo je kriv, ker sem sama trenutno v podobni situaciji, ko imamo majstre. Želim ti, da boš rešila čimboljše, ker je hudič it enkrat trgat narazen, ko je že vse fertik.
Eni naši prijatelji so si okrog hiše naredili tiste betonske cevi za hudourniške vode in so jim delavci noter zmetali (hote, nehote?!) stare žakle. Ko je prišlo do prvega močnejšega deževja jim je zalilo celo klet.  Klet je bivalna, v njej je kuhinja, savna in vse taboljše pritikline...da ne govorim o škodi.
Klinac, pa še to plačaš, če le ne bi spet moral fehtat nekoga da pride pogledat, pa spet je vse umazano,....za znoret!

(odgovor članu Seven*)
Neposredna povezava do sporočila: 17
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Smo po 35. letu res prestari za nosečnost?
Ne želite otroka po 35. letu? V redu, ampak ne recite, da ste stari! Razlogov, zakaj imeti otroke po petintridesetem, je...
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
To so najbolj redka otroška imena
Med izumirajočimi imeni so po našem mnenju čudovita imena tudi za sodobne novorojenčke. Katera imena vse bolj izginjajo ...
BLOG: Prvo leto nič čokolade in smokijev!
V svojih povsem dobronamernih vzgojnih odločitvah starši pogosto pozabimo na najpomembnejše - otroka. Tudi, ko gre za uv...
Prvomajske počitnice so najlepše ob morju
photo
Odkrijte popolno spomladansko harmonijo v Adrii Ankaran, zeleni mediteranski oazi. Napolnite se z energijo daleč stran o...




Dudica.
пеперутка16

Do kdaj je imel vaš otrok dudico?