|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   tresenje otroka
17.11.2007 20:33:32   
erna14
pozdravljene

upam da se bo katera nasla,ki me bo lahko vsaj kancek pomirila z kaksno pozitivno informacijo.namrec imam 8 mesecev starega sina.vcraj sem prvic opazila ko sem ga polegla na hrbet,da se je napel,kot da bi hotel mocno prtisnit,in takrat se je pricel z celim telesom trest(5 sekund priblizno).brala sem ze podobno izkusnjo ene mamice tukaj, vse ki so ji odgovorile so nekako imele podobno izkusnjo toda medtem ko je njihov otrok lulal.tudi jaz sem mislila da je mogoce temu tako,dokler ni moja necakinja (moja mami ima nekega pticka,ko se prizge zacne pet)prizgala tega ptica.tamal je ves navdusen gledal v njega z vsem navdusenjem in pozornostjo in kmalu za tem je sledilo tresenje 2x 5 sekund z presledkom umes.proooosim pomagajte mi z kakimi nasveti,ker se res ful sekiramuser posted image user posted image .


hvala

_____________________________

moj soncek Ziga-12.3.2007
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: tresenje otroka
17.11.2007 20:34:44   
Seven*
IZVIRNO SPOROČILO: erna14

pozdravljene

upam da se bo katera nasla,ki me bo lahko vsaj kancek pomirila z kaksno pozitivno informacijo.namrec imam 8 mesecev starega sina.vcraj sem prvic opazila ko sem ga polegla na hrbet,da se je napel,kot da bi hotel mocno prtisnit,in takrat se je pricel z celim telesom trest(5 sekund priblizno).brala sem ze podobno izkusnjo ene mamice tukaj, vse ki so ji odgovorile so nekako imele podobno izkusnjo toda medtem ko je njihov otrok lulal.tudi jaz sem mislila da je mogoce temu tako,dokler ni moja necakinja (moja mami ima nekega pticka,ko se prizge zacne pet)prizgala tega ptica.tamal je ves navdusen gledal v njega z vsem navdusenjem in pozornostjo in kmalu za tem je sledilo tresenje 2x 5 sekund z presledkom umes.proooosim pomagajte mi z kakimi nasveti,ker se res ful sekiramuser posted image user posted image .


hvala


K zdravniku! Lahko je epilepsija.. S tem se res ni za igrat.

_____________________________

Gospa sem.

(odgovor članu erna14)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: tresenje otroka
17.11.2007 20:39:06   
tinaaja
erna, poklici na metelkovo.. mnenja tukaj so mnenja starsev, ne zdravnikov..

Lahko te bo skrbelo brez veze, lahko pa je res boljse it pokazat... Poklici zdravnika za mnenje user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image


_____________________________

Preden si bila spočeta, sem si te želela, še preden si bila rojena, sem te ljubila in komaj si se rodila, bi zate umrla. To je čudež življenja. /Maureen Hawkins/

(odgovor članu Seven*)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: tresenje otroka
17.11.2007 20:49:09   
kekec in mojca
Se strinjam, rajši vprašaj zdravnika, kot tukaj. Veliko staršev ima različne izkušnje, zato ti lahko daje različne napotke oz. te še bolj  prestraši. 

(odgovor članu tinaaja)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: tresenje otroka
18.11.2007 1:35:55   
tiana
od kolegice sindela isto.pa je zj 9 m star.je zdravnika vprašala pa je reku da o ni nč tazga da je to od "navdušenja" otroka.da pol ko ebkrat shodi je ok ker svojo moč preusmeri drugam.no pa vseen še koga druzga vpraš

(odgovor članu tinaaja)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: tresenje otroka
18.11.2007 8:30:00   
erna14
punce hvala,sem klicala na metelkovo vceraj zvecer in mi je rekla da po vsej vrjetnosti gre za custveno vznemitjenje,ob stvari ki mu je nova,je pa rekla da ga opazujem se naprej

_____________________________

moj soncek Ziga-12.3.2007

(odgovor članu tiana)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: tresenje otroka
18.11.2007 8:34:56   
tinaaja
super user posted image Upam, da si vsaj malo pomirjena user posted image

_____________________________

Preden si bila spočeta, sem si te želela, še preden si bila rojena, sem te ljubila in komaj si se rodila, bi zate umrla. To je čudež življenja. /Maureen Hawkins/

(odgovor članu erna14)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: tresenje otroka
18.11.2007 8:40:11   
Jumpy
Ti ga kar opazuj in, če boš ugotovila, da je med tresenjem odsoten in/ali zavije z očmi, pomodri, ali kaj podobnega neobičajnega pojdi v ponedeljek k dr. Sicer pa malčki res to delajo bolj kot ne od navdušenja.

(odgovor članu tinaaja)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: tresenje otroka
18.11.2007 9:49:13   
erna14
hvala vsemuser posted image user posted image

_____________________________

moj soncek Ziga-12.3.2007

(odgovor članu erna14)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: tresenje otroka
18.11.2007 20:57:50   
sandra113
naš je star 5,5 mesecev in se je dokler stvari ni mogel prijet v svoje ročice, zmeraj tresel na način kot si ga opisala ti. to je izginilo takrat ko je stvari lahko držal sam.še vedno ko mu pokažem kaj nad čemer je navdušen se trese.ko mu stvar dam v roke enostavno neha.

_____________________________

14.6.2007

(odgovor članu erna14)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: tresenje otroka
19.11.2007 11:31:20   
mateyka
naš je star 5,5 mesecev in se je dokler stvari ni mogel prijet v svoje ročice, zmeraj tresel na način kot si ga opisala ti. to je izginilo takrat ko je stvari lahko držal sam.še vedno ko mu pokažem kaj nad čemer je navdušen se trese.ko mu stvar dam v roke enostavno neha.


naša tud. sicer še ne prijema stvari, samo smo pa opazli to tresenje pred nekaj časa (zdej ma skoraj 4 mesce). sicer pa - sej vidiš da je tok vneta in navdušena takrat, ko se to pojavi (naša je taka ko hoče prijet medvedka na vrvici in ji ne rata - zraven se še glasno pritožuje user posted image ). sam tok strah te pa spet ne sme bit, če se pojavi kaj novga. sej vidiš da je otrok vesel in da se ne počuti slabo, to ti pove, da se ni treba ful ustrašit user posted image

(odgovor članu sandra113)
Neposredna povezava do sporočila: 11
   RE: tresenje otroka
19.11.2007 11:51:16   
erna14
ne vem ali si pravilno predstavljate to tresenje,izgleda nekako tako kot ce roko polozis na masazno blazino in se ti roka trese.nekako tako no malo manj se je tresel ziga in to z celim telesom vendar je bil cisto priseben,prav dobre volje je bil ubistvu cel je zadrhtel za 5 sekund ,joj sej ne vem ne znam tok dobr opisat.sem pa dons klicala p.in je rekla da vrjetno ni nic hudega to sam za vsak slucaj nama je dala napotnico za  nevrolosko na preiskave,je rekla za vsak slucaj in da bom potem lahko mirna.zdaj me pa zanima,ce kdo ve kako izgledajo te prizkave.

aja hvala vsem za vas trud user posted image

_____________________________

moj soncek Ziga-12.3.2007

(odgovor članu mateyka)
Neposredna povezava do sporočila: 12
   RE: tresenje otroka
19.11.2007 12:03:58   
bilbo
Tudi mi imamo ta problem. Moja mala se strese, ko je vznemirjena ali utujena in tudi kdar ima premokro plenico. Bili smo pri pediatru, opravili teste za kri in vodo in je vse vredu. Pediatrinja meni, da bo minilo samo od sebe. Je pa priporočljiv obisk pediatra, da izločijo možnost božjasti. Znaki, ki spremljajo epilepsijo je kraka izguba zavesti ob tresenju, možnost bruhanja. Mene je sprva zelo prestrašila. Kljub zagotovilu pediatrinje, sem še vedno malo v strahu, ko se strese. Je pa res, da sedaj to počne manj, pri osmih mesecih in tam nekje tri tedne je to počela zelo pogosto, tudi do 30 ali večkrat. Grozljivo, ko gledaš otroka. Mislim, da je takih primerov kar veliko in je samo prehodna stopnja. Priporočila pediatra je tudi čim manj tv, računalnika in mobitelov. Upam, da se bo uredilo s časom.
lp

(odgovor članu erna14)
Neposredna povezava do sporočila: 13
   RE: tresenje otroka
19.11.2007 13:38:48   
Pobalami
erna14, ko takole opisuješ se tudi meni zdi da gre zgolj za vznemirjenje. ob navalu adrenalina se tudi mi tresemo. je pa super da ste dobili napotnico.user posted image

(odgovor članu bilbo)
Neposredna povezava do sporočila: 14
   RE: tresenje otroka
19.11.2007 13:50:01   
erna14
no hvala bogu nisem zaznala od sobote nobenega tresenja vec,me je se mal strah ampak upam da bodo preiskave uredu,sam mal me je strah ker baje take malcke uspavajo pred to preiskavo ker morajo pol ure bit cist primiru medtem k jim ne vem neki merjo u vezi z mozgani,no sej tole uspavanje mi ne da miru zdaj.
bilbo- a to se je dogajalo veckrat na dan,ali kako.koliko casa se je tresla a isto par sekunduser posted image

_____________________________

moj soncek Ziga-12.3.2007

(odgovor članu Pobalami)
Neposredna povezava do sporočila: 15
   RE: tresenje otroka
20.11.2007 14:41:34   
bilbo
Ja, dogajalo se je tudi po 30 krat. Zgledalo je takole, da je ramici potegnila navznoter nato pa jo je streslo za par sek. Če smo želeli smo jo lahko prekinili, vendar nismo tega prakticirali, ker naša mala ima najraje tisto kar ne sme. Je in se še to dogaja občasno, predvsem ob vznemirjenju.

(odgovor članu erna14)
Neposredna povezava do sporočila: 16
   RE: tresenje otroka
20.11.2007 17:26:46   
Jumpy
Erna14, nič se ne boj uspavanja. To ni anestezija, takšna kot pri operacijah. Otročku dajo za spiti eno rdečo tekočino in potem čez nekaj časa zaspi. In to ni globok spanec, bolj rahel, saj se med preiskavo včasih otroci/dojenčki tudi prebudijo. Ko se zbudi, je še kakšno uro, dve malce vrtoglav, in to je to.

Srečno! user posted image

(odgovor članu bilbo)
Neposredna povezava do sporočila: 17
   RE: tresenje otroka
20.11.2007 19:01:35   
erna14
jumpy-hvalauser posted image

_____________________________

moj soncek Ziga-12.3.2007

(odgovor članu Jumpy)
Neposredna povezava do sporočila: 18
   RE: tresenje otroka
20.11.2007 20:05:28   
Strawberrie Cherrie
mi smo imeli enake probleme (tik predenj je zaspal,se je narahlo tresel,vibriral,nekje 2-3sec) tja nekje do 9meseca. in mi je P rekla, da bo izvenelo in je. menda je to kar pogosto pri pamžekih.

(odgovor članu erna14)
Neposredna povezava do sporočila: 19
   RE: tresenje otroka
20.11.2007 20:12:28   
Anonimen
hmmm..ne vem oja 1,5 leta stara se tako trese kadar je nad čem navdušena in smeje se zraven. še nikoli nisem pomislila da bi bilo to kaj narobe??!! user posted image

(odgovor članu Strawberrie Cherrie)
  Neposredna povezava do sporočila: 20
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Najbolj stroge mame so rojene v znamenju ...
Nekatere mame so popustljive in prizanesljive, druge so stroge in imajo rade kontrolo nad vsem. Ste vedeli, da pri odnos...
Najlepše ime za fantka po vašem izboru
Vsako ime je nekaj posebnega in nič presenetljivega ni, da je staršem najlepše ime tisto, ki ga nosi njihov otrok (otroc...




katero ime bi izbrale
roža03

katero ime za fantka

matic (25%)

luka (36%)

ožbej (16%)

jaka (23%)


Število vseh glasov: 201

Hvala za glasove. Glasoval/a si že za vse aktualne ankete. Lahko pa ustvariš svojo anketo!