|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   voziček?????
21.11.2007 10:18:05   
ive
Pozdravljene,
čula sem da je v Avstriji ena ful dobra trgovina z otroško opremo, pa me zanima, če katera ve kak je internetni naslov oz kako se trgovina imenuje.
drgač pa se navdušujem nad vozički, ki se nahajajo na spletni strani comfortbaby.com.  A ima katera mogoče ta voziček?
Hvala ter lep dan!
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: voziček?????
21.11.2007 10:43:52   
polma
Ne vem, kako trgovino misliš. Če si mislila spletne štacune, pol je zelo uporaben ebay.at, to je kot bolha.com ampak imajo tut nove stvari. Maš pa tut preissuchmachine.com ( al pa .net- nisem ziher), kjer ti iščejo najcenejše varijante in dosti štacun pošilja tudi v slovenijo.   Teh vozičkov pa ne poznam, bom šla pogledat. Meni je všeč maclaren trikolesnik.  Če si ne bom sposodla vozička, si bom tega kupila.

(odgovor članu ive)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: voziček?????
21.11.2007 11:17:17   
benika
V Avstriji imaš Toysa, pa XXXLutz, pa Kiko, ma kr češ.

Na netu si pa gledala Hartanove vozičke, predvidevam. Meni so zelo všeč, le cenovni razred je malce visok, vsaj zame.

(odgovor članu polma)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: voziček?????
21.11.2007 13:12:51   
bina30
www.toysrus.at

(odgovor članu benika)
Neposredna povezava do sporočila: 4
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Kaj vzeti s seboj v porodnišnico?
Da česa ne bi pozabili, smo vam pripravili spisek stvari, ki jih vzemite s seboj v porodnišnico.
Koliko se lahko zredim med nosečnostjo?
Telesna teža med nosečnostjo ne narašča enkomerno. Koliko kilogramov je ravno prav, koliko preveč in koliko premalo?




Gosta hrana.
пеперутка16

Kdaj ste pričele z uvajanjem goste hrane?