|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1] 2   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   frizura -zgoraj ; )
20.11.2007 8:31:09   
Anonimen
Kaj se zdaj "nosi"? Rada bi se ostrigla/pobarvala /nekaj naredila. Skratka , naveličala sem se te frizure.  Sem bleda, svetlih oči, lase pa ima barve miša - s svetlimi prameni. Če je katera tako prijazna in mi kaj svetuje. Slikica je v albumu - varianta valoviti.Drugače si jih peglam.
  Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: frizura -zgoraj ; )
20.11.2007 8:38:45   
Anja25
Meni je tale frizura, ki jo nosiš všeč, je pa res da nikomur ni všeč tisto kar ima kajne. Ne vem kakšno spremembo imaš v glavi, a povem ti če se boš strigla ti bo žal tko kot je meni. Saj ko greš od frizerja je fino, pol ko pa si sama hočeš neki narest je pa krizaaaa!!!

LP

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: frizura -zgoraj ; )
20.11.2007 8:46:21   
asso
IZVIRNO SPOROČILO: Anja25

je pa res da nikomur ni všeč tisto kar ima kajne.

Ja meni vsi pravijo, da imam vedno lepo frizuro user posted image user posted image  Glih včeraj, ko sem si sama mislila, kakšna kriza, da moram k frizerki mi je ena to izjavlauser posted image user posted image

Ne vem kakšno spremembo imaš v glavi, a povem ti če se boš strigla ti bo žal tko kot je meni.

Jaz sem se tudi postrigla pa mi sploh ni žal. No to že pred sedmimi leti iz dolgih na kratko in mi ni bilo žal. Sicer sedaj si puščam spet dolge za spremembo.


Saj ko greš od frizerja je fino, pol ko pa si sama hočeš neki narest je pa krizaaaa!!!

Potem pa menjaj frizerko. Meni sedanja frizerka mi ni nikoli naredila takšne frizure, da si tudi sama je ne bi mogla.
Prejšnja pa ja. Ko me je ostrigla in posušila je bilo super, ko pa sem si oprala in sama hotela kaj narediti sem skoraj znorela in jo takoj menjala...
 
Vse je odvisno od frizerke.



LP


Evo pa še ena stran tu kjer boš morda našla frizuro, ki ti je všeč potem pa z njo k frizerki in ji poudari, da naj te postriže tako, da boš lahko tudi sama potem kaj naredila.


_____________________________

Everything will be OK in the end. If it`s not OK, it´s not the end yet.

(odgovor članu Anja25)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: frizura -zgoraj ; )
20.11.2007 8:49:36   
Anonimen
asso, hvala. Še stran flikni gor user posted image

(odgovor članu asso)
  Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: frizura -zgoraj ; )
20.11.2007 8:50:23   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: Anja25

Meni je tale frizura, ki jo nosiš všeč, je pa res da nikomur ni všeč tisto kar ima kajne. Ne vem kakšno spremembo imaš v glavi, a povem ti če se boš strigla ti bo žal tko kot je meni. Saj ko greš od frizerja je fino, pol ko pa si sama hočeš neki narest je pa krizaaaa!!!

LP


Ja saj ta ni slaba samo je DOLGOČASNAAA user posted image

(odgovor članu Anja25)
  Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: frizura -zgoraj ; )
20.11.2007 8:52:29   
Felicity
Tudi sama, ko si zaželim spremembe, grem k svoji frizerki, ker mi zna točno svetovat kaj mi paše in kaj ne.
Pri zadnjem obisku me je ostrigla približno 15cm in naredila "pinjo".
Idejo pa sem dobila iz reklame od miss sixty.

user posted image

(odgovor članu asso)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: frizura -zgoraj ; )
20.11.2007 9:02:02   
asso
IZVIRNO SPOROČILO: adelaide

asso, hvala. Še stran flikni gor user posted image


IZVIRNO SPOROČILO: asso

Evo pa še ena stran tu kjer boš morda našla frizuro, ki ti je všeč potem pa z njo k frizerki in ji poudari, da naj te postriže tako, da boš lahko tudi sama potem kaj naredila.



Klikni na tu pa se ti bo odprla... tisti zgornji user posted image

_____________________________

Everything will be OK in the end. If it`s not OK, it´s not the end yet.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: frizura -zgoraj ; )
20.11.2007 9:06:29   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: asso

IZVIRNO SPOROČILO: adelaide

asso, hvala. Še stran flikni gor user posted image


IZVIRNO SPOROČILO: asso

Evo pa še ena stran tu kjer boš morda našla frizuro, ki ti je všeč potem pa z njo k frizerki in ji poudari, da naj te postriže tako, da boš lahko tudi sama potem kaj naredila.



Klikni na tu pa se ti bo odprla... tisti zgornji user posted image


HVALA , na blon se mi res ne rabi barvat user posted image

(odgovor članu asso)
  Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: frizura -zgoraj ; )
20.11.2007 9:13:30   
Anonimen
jaz bi se na tvojem mestu postrigla nekje do ušes. A veš, da bi imela nekak stil Meg Ryan

user posted image
In definitivno bi si dala  veliko več svetlih pramenov. Pa pojdi kam, kjer ti bodo naredili res svetle in ne take "drekaste", kot jih imaš zdaj.
Sori, želela si mnenje user posted image

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: frizura -zgoraj ; )
20.11.2007 9:16:13   
Anonimen
"drekaste



user posted image   sem bila prijazna do sebe in napisala "mišje"

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: frizura -zgoraj ; )
20.11.2007 9:17:49   
eva1
meni je tudi tvoja frizura všeč, samo jaz bi spremenila barvo-tako pusto je...pomoje bi dobro prišlo taka rdeča(ne živa-tako bolj barkeno rdeča)-no moje mnenje..

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 11
   RE: frizura -zgoraj ; )
20.11.2007 9:29:20   
Magi*
IZVIRNO SPOROČILO: adelaide

"drekaste



user posted image   sem bila prijazna do sebe in napisala "mišje"


ampak tvoja osnovna barva sploh ni mišja - je medeno rjava. jaz bi takoj imela tako. sam prameni so mi pa res malo taki mišje-sivi. pa fajn lase imaš - vsaj na sliki zgleda in bi ti res kaj skuštranega pasalo. imaš pa 2 varianti: al greš bolj na blond, kot ti je svetovala sunqueen al pa bolj na medeno zlate tone - bi tudi bilo dobro. nikakor pa ne oboje hkrati. moje mnenje.

joooj, kaj bi dala, da bi si jaz lahko medeno barvo privoščila, pa imam v osnovi pretemne. in potem imam lahko samo kostanjevo do rdečo-vijolične. nič drugega. temne pač user posted image

_____________________________

Two things are infinite: the universe and human stupidity; and I'm not sure about the universe. Albert Einstein

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 12
   RE: frizura -zgoraj ; )
20.11.2007 9:30:32   
asso
A greva skup k frizerki user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

Jaz jo tudi potrebujem, čeprav imam že neko čudno dolžino in 100 idej kako bi hotela edino pri barvi sem vedno v dvomih.

Jaz grem s takšno prošnjo k frizerki: naredi mi nekaj novega, da bom imela čim manj dela in da mi bo stalo polno časa in da ne bom imela problemov ko si bom fenirala ter da si lahko posušim na "efeto bagnato" - dam gor žele in posušim z dušilcem.
Ko me vpraša kaj bomo naredili ji odgovorim: ne vem, nekaj naredi sej ti veš, sej si ti frizerka in res v večini primerov sem zadovojna.

Ko me pa vpraša za barvo. Blond bele, bele (svetle) in kaj jaz vem, sej si ti frizerka. Odvisno od letnega časa: zelene, rdeče, bakrene...

_____________________________

Everything will be OK in the end. If it`s not OK, it´s not the end yet.

(odgovor članu eva1)
Neposredna povezava do sporočila: 13
   RE: frizura -zgoraj ; )
20.11.2007 9:40:05   
Anonimen
Ful imaš dobro frizuro, ne se strič, ker ti bo žal. Taka si kot Jennifer Aniston.

Pojdi pa samo  špice postrižt, če ti že tisti črv ne da miru.

(odgovor članu asso)
  Neposredna povezava do sporočila: 14
   RE: frizura -zgoraj ; )
20.11.2007 9:46:18   
Marogica
Adeleide. Barva je sexi, ta s prameni...Mogoče bi si jih resnično malo skrajšala, v stilu Meg Ryan.. Če boš mene poslušala, ti bom vedno krajše, kot pa daljše svetovalauser posted image ...Mi je namreč bolj všeč krajše...

_____________________________

"Vrabec zavida pavu breme njegovega repa".
R. Tagore

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 15
   RE: frizura -zgoraj ; )
20.11.2007 9:48:51   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: Magi*

IZVIRNO SPOROČILO: adelaide

"drekaste



user posted image   sem bila prijazna do sebe in napisala "mišje"


ampak tvoja osnovna barva sploh ni mišja - je medeno rjava. jaz bi takoj imela tako. sam prameni so mi pa res malo taki mišje-sivi. pa fajn lase imaš - vsaj na sliki zgleda in bi ti res kaj skuštranega pasalo. imaš pa 2 varianti: al greš bolj na blond, kot ti je svetovala sunqueen al pa bolj na medeno zlate tone - bi tudi bilo dobro. nikakor pa ne oboje hkrati. moje mnenje.

joooj, kaj bi dala, da bi si jaz lahko medeno barvo privoščila, pa imam v osnovi pretemne. in potem imam lahko samo kostanjevo do rdečo-vijolične. nič drugega. temne pač user posted image


Joj si prijazna - a tako se reče medenauser posted image  , sannkvin - drekasta, jaz - mišja. Za enako barvo.
Ja las imam pa res ful, pa še naravno kodraste, tako da ih zgleda še več. Nekam se nagibam na blond pramene, ker sem bleda (prozorna) in me tej moji mišje-medeni-drekasti lasje še bolj pobledijo.

(odgovor članu Magi*)
  Neposredna povezava do sporočila: 16
   RE: frizura -zgoraj ; )
20.11.2007 9:50:39   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: Splišni

Ful imaš dobro frizuro, ne se strič, ker ti bo žal. Taka si kot Jennifer Aniston.

Pojdi pa samo  špice postrižt, če ti že tisti črv ne da miru.


Uffa, si razumela bistvo. Ja črv mi ne da miru - samo te frizure sem res naveličana. Verjetno bodo padli svetli prameni - srebrni. Al pa medeni.  user posted image

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 17
   RE: frizura -zgoraj ; )
20.11.2007 9:51:23   
asso
Jaz ti bi svetovala, da se samo malo postrižeš in da ti malo stopničasto - skuštrano oblikuje in popravi pramene. Drugega jaz ne bi si na tvojem mestu delala, ker potem boš imela res preveč dela z lasmi, gleda na to, da imaš kodraste in ogromno las.

Ja ta od MegRyan je meni božanska frizura. Tudi s takšno sliko sem bila že pri frizerkiuser posted image

_____________________________

Everything will be OK in the end. If it`s not OK, it´s not the end yet.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 18
   RE: frizura -zgoraj ; )
20.11.2007 9:55:00   
Magi*
evo, sem še enkrat pogledala tvojo slikco. na tvojem mestu bi sedaj, pozimi, šla na tople barve - rdečkasto-bakrene-medene. imaš modre učke in bodo zelo lepo prišle do izraza. malo maskare na trepalnice in glosa na ustnice in boš zažigala user posted image

poleti pa na svetlejše tone, ker ti jih verjetno itak sonce mal posvetli, a ne?


kaj je simple bit pameten za druge user posted image  ko grem pa sama k frizerju, pa toooolk kompliciram in na koncu je vedno enak rezultat user posted image

_____________________________

Two things are infinite: the universe and human stupidity; and I'm not sure about the universe. Albert Einstein

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 19
   RE: frizura -zgoraj ; )
20.11.2007 9:55:12   
Anonimen
Ja ta od MegRyan je meni božanska frizura. Tudi s takšno sliko sem bila že pri frizerki


Kaj lahko daš slikico gor? Da vidim kako zgleda frizura od meg na nekomu , ki ni meg user posted image

(odgovor članu asso)
  Neposredna povezava do sporočila: 20
   [Brisano sporočilo]
20.11.2007 9:57:34   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 21
   RE: frizura -zgoraj ; )
20.11.2007 9:59:13   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: Magi*

evo, sem še enkrat pogledala tvojo slikco. na tvojem mestu bi sedaj, pozimi, šla na tople barve - rdečkasto-bakrene-medene. imaš modre učke in bodo zelo lepo prišle do izraza. malo maskare na trepalnice in glosa na ustnice in boš zažigala user posted image

poleti pa na svetlejše tone, ker ti jih verjetno itak sonce mal posvetli, a ne?


kaj je simple bit pameten za druge user posted image  ko grem pa sama k frizerju, pa toooolk kompliciram in na koncu je vedno enak rezultat user posted image


Magi jaz brez maskare ne grem iz hiše user posted image  mam čisto prozorne trepalnice. Rdeča barva pa mi ne sede. Čakaj grem po eno slikico, ko sem imela svetlejše, da vidim kaj boste svetovale.

(odgovor članu Magi*)
  Neposredna povezava do sporočila: 22
   [Brisano sporočilo]
20.11.2007 9:59:46   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 23
   RE: frizura -zgoraj ; )
20.11.2007 10:16:46   
jakaracman
Meni maš pa lušno frizuro, ne striži se , ampak barvaj.Barva mi je pretemna za tvojo polt.Definitivno svetlejše!!

(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna povezava do sporočila: 24
   RE: frizura -zgoraj ; )
20.11.2007 10:52:50   
Anonimen
Da vidim kako zgleda frizura od meg na nekomu , ki ni meg


ta je pa huda user posted image  
ampak mislim, da imaš ti velik možnosti, da pri tebi tako izpade, ker se ti valovijo.

(odgovor članu jakaracman)
  Neposredna povezava do sporočila: 25
Stran:   [1] 2   Naslednja stran >   >>
Stran: [1] 2   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Smo po 35. letu res prestari za nosečnost?
Ne želite otroka po 35. letu? V redu, ampak ne recite, da ste stari! Razlogov, zakaj imeti otroke po petintridesetem, je...
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
V naročju je otrok večinoma v nepravilnem ...
Ali veš, da večina staršev zelo pogosto nosi otroka v naročju v nepravilnem položaju? Ali veš, da je lahko ta zelo škodl...
BLOG: Prvo leto nič čokolade in smokijev!
V svojih povsem dobronamernih vzgojnih odločitvah starši pogosto pozabimo na najpomembnejše - otroka. Tudi, ko gre za uv...
Otroški dodatek v letu 2024: izplačila in ...
Otroški dodatek je dopolnilni prejemek za preživljanje, vzgojo in izobraževanje otroka. Pravico do dodatka imajo družine...




Dudica.
пеперутка16

Do kdaj je imel vaš otrok dudico?