|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   predbožično vprašanje
24.12.2004 12:34:02   
simonas
Hojla punce! Ste že praznično razpoložene?:darilo:

Jaz pa bi imela vseeno še eno nepraznično vprašanje. A morda katero špika po prsih?:zmeden: Mene je včeraj začelo in zdaj me na momente prav fajn pika (ne pa stalno), drugače pa me ne bolijo ravno razen malo žleze. A je to kaj narobe ali me le hormoni dajejo?:zmeden: Jaz sem bolj žgečkljjive sorte, pa me tak srbi ko špika :)-:)-:)-

Simona
Neposredna povezava do sporočila: 1
   predbožično vprašanje
24.12.2004 12:48:02   
lelaval


Če si noseča, je to čisto normalno. Nekaj mesecev na začetku. (tudi mene špika), a ženske vse prenesemo, ti kar uživaj v tem božičnem času.

:sloncek::sloncek::sloncek::sloncek::sloncek::sloncek:

(odgovor članu simonas)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   predbožično vprašanje
24.12.2004 19:59:47   
simonas
Mislim, da bo mojega upanja kmalu konec. Do moje neželjene :hudicek:M je še 6 dni, pravkar pa sem opazila tak roza izcedek (čisto mičkeno sveže krvi). Tak sem žalostna. Pa ne vem zakaj že tako hitro in na tak lep dan... :((

Simona

(odgovor članu simonas)
Neposredna povezava do sporočila: 3
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Po spontanem splavu ni treba odlagati zano...
Najnovejše raziskave razkrivajo, da po spontanem splavu ni potrebno tri mesece odlagati s ponovno zanositvijo. Ravno zan...
Glivična okužba nožnice – pogost vzrok nep...
Čeprav večinoma mine brez posebnosti, je glivična okužba nožnice ali bakterijska vaginoza precej pogost vzrok za neplodn...




Dudica.
пеперутка16

Do kdaj je imel vaš otrok dudico?