|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Oh te babice, dedki, ....
25.11.2007 12:53:47   
darcicaa
Pozdravljeni:)

Kakšne mate pa vi izkušnje z vašimi mamicami, očiji, taščicami, tasti,....in raznoraznimi drugimi sorodniki, sosedi,...v odnosu z našimi malčki?

Vse v redu in prav, hvala lepa jim za vso pomoč in nasvete, sam včasih.....user posted image user posted image user posted image

Lep dan vsem skupajuser posted image

Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: Oh te babice, dedki, ....
25.11.2007 14:01:18   
biga
Ojla, boljši odnos imam s taščo kot z mamo. Tašča me ima rada kot hčer, ima namreč dva sinova, praktično se ne vmešava v odnos njenega sina in mene ali v vzgojo otrok, tudi vnučka ima silno rada, skratka, popolna tašča. Moja mama in ata, ki živita spodaj v hiši, sta sicer tudi v redu, ata sploh, ker skorajda ne prihaja gor v naše stanovanje. Mama se pa bolj vmešava v vzgojo otroka (no, zdaj ko je star 6 mesecev, predvsem v to, koliko naj poje, kdaj je lačen, koliko naj bo oblečen ipd.). Ima pa moja mama zelo konservativna načela in vem, da bodo še borbe, ko bo čas za verouk ipd.

(odgovor članu darcicaa)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   [Brisano sporočilo]
25.11.2007 14:08:13   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu biga)
  Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: Oh te babice, dedki, ....
25.11.2007 15:22:06   
Naja30
Vesela sem, da se super razumemo, sploh s taščo se zdaj še boljše, odkar je tamala pr bajt user posted image  Seveda mi kdaj tudi gre na živce kakšno pametovanje, ampak to ni nič v primerjavi s tem, kako imajo radi tamalo in so pripravljeni za njo narediti veliko.

(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: Oh te babice, dedki, ....
25.11.2007 22:25:02   
MiRaNi
Midva stanujeva sama - se pravi brez mam in tašč. Razumemo se superuser posted image  Odkar imava dojenčka pa se je mojim in njegovim staršem zmešalo (v pozitivnem smislu). To je prva vnučka in so čisto nori nanjo. Ko pridemo na obisk nas tašča že pri vhodnih vratih čaka, ni treba več niti zvonit. Takoj mi jo vzame iz rok in jo nobenemu ne da. Moj oče pa je isti. Včasih je prov za znort, ker se tamala joka oni mi jo pa nočejo dat - kao sej se bo pomirila v njihovem naročjuuser posted image .


(odgovor članu Naja30)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: Oh te babice, dedki, ....
26.11.2007 12:59:30   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: MiRaNi

Midva stanujeva sama - se pravi brez mam in tašč. Razumemo se superuser posted image  Odkar imava dojenčka pa se je mojim in njegovim staršem zmešalo (v pozitivnem smislu). To je prva vnučka in so čisto nori nanjo. Ko pridemo na obisk nas tašča že pri vhodnih vratih čaka, ni treba več niti zvonit. Takoj mi jo vzame iz rok in jo nobenemu ne da. Moj oče pa je isti. Včasih je prov za znort, ker se tamala joka oni mi jo pa nočejo dat - kao sej se bo pomirila v njihovem naročjuuser posted image .




Nekaj tako zelo podobnega temu, da se kr podpišem pod tale post! user posted image user posted image

(odgovor članu MiRaNi)
  Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: Oh te babice, dedki, ....
26.11.2007 13:31:19   
birdy
Men so pa kr mal sitni. Uzadne naju je z mojim lubijem tašča na balkon zaprla, da je lohk malo cartala (kao naju je v hecu ven zaprla), mala se seveda ni nehala jokat in mi je pol le odprla, da sem jo potolažla. Pol me je pa prosila, če jo ma lahko še mal in sem malčiko dala njej cartat, tamala se je pa začela dret k sto user posted image . In pol je rekla, da jo premal vid in da se mala boji (tam smo ziher dva dni v tednu). S tem da sem povedala, da tudi doma (živimo trenutno pri mojih starših) dostikrat joka pri moji mami ali očetu. Pa da otrok pač ve, da sem jst mami in se pri meni pomiri.
Da nebi o tem kok mi skoz težijo, da je premalo oblečena. Pa ni, ker je vedno topla. Pa če smo uzuni z vozičkom jo nonstop preverja in govori če je nebi še mal oblekla, ker ma mrzle rokice (dlani). Ko pa jo potipam za vratom je pa čist topla. In mi pol še na sprehodu vse živce požre, še mojmu lubiju jih je.
Najboljša mi je pa una, da bi jo ona kak dan vzela pa bi jo pač z umetnim mlekom nahranilauser posted image  Pa take probleme sem mela z dojenjem, ona pa men s takimi.
Pa še bi se najdl.

_____________________________

Moji otroci - moja sreča
Neli- 4.8.2007
Kristi- 8.2.2009
Lev- 3.12.2010


(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: Oh te babice, dedki, ....
26.11.2007 13:41:34   
MiRaNi
Ravno včeraj smo bili na obisku pri mojih. Ker smo bili pred tem tudi pri tašči in tastu že dolgo ni bila previta pa sem jo hotla pri mojih doma (tam smo bili že ene pol ure) in veste kaj mi je rekel moj oče: zakaj jo boš pa previjala sej boste itak kmal šli ?! Halo? in to samo zato, da je bi spustil iz rok za 5 minut. Tamala bi lahko pri njemu kakala in lulala cel dan v isto pleničkouser posted image  Sej ne veš a bi se smejal al jokaluser posted image

(odgovor članu birdy)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: Oh te babice, dedki, ....
28.11.2007 18:53:46   
zabica26
Ja, kakšni nasveti so včasih res neprecenljivi user posted image

ampak drugač pa noben nč hudga noče...user posted image

(odgovor članu MiRaNi)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: Oh te babice, dedki, ....
28.11.2007 20:14:54   
Anonimen
Jest mam pa pred taščo mir.Ne pokliče in ne vpraša ne kako je ena ne druga punčkauser posted image
Tisa Lana je stara 3 mesece pa še ni poklicala in vsaj vprašala če je njej podobnauser posted image

(odgovor članu zabica26)
  Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: Oh te babice, dedki, ....
28.11.2007 20:17:14   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: ****

Tisa Lana je stara 3 mesece pa še ni poklicala in vsaj vprašala če je njej podobnauser posted image


"Prijazno" user posted image

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 11
   RE: Oh te babice, dedki, ....
28.11.2007 20:28:32   
Anonimen
Kaj češuser posted image
Mič hvala za nalepkeuser posted image

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 12
   RE: Oh te babice, dedki, ....
1.12.2007 2:09:48   
kšpela
mi se z mojimi dober razumemo sam z taščo je pa kriza.kr neki skos tezi.pa takoj je uzaljena in nos viha ce jo ne sme prijeti v roke ko mala spi.jaz in moj svase tko odlocila da ko otrok spi ga nima kdo kej prijemat in budit.je pa tud od mojega fanta brat vihu nos en mesec ker je ni smel prijeti v roke ker je spala.ampak jaz se sploh ne sekiram mam zdej saj mir.pa še to.tašča hoce kr svojo vzgojo uveljavlat in se ji valda ne pustiva,ker sva rekla da bova najinega otroka vzgajala tko kot bova midva hotla.pa seveda spet nos viha.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 13
   [Brisano sporočilo]
1.12.2007 10:08:20   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu kšpela)
  Neposredna povezava do sporočila: 14
   RE: Oh te babice, dedki, ....
1.12.2007 10:11:55   
Češnca
Tudi jaz se z vsemi 4 dobro razumem, imam pa občutek, da pri taščici na vse bolj občutljivo reagiram, od kar imamo našega Anžeja. Sicer pa ga imajo radi, ga odpeljejo na sprehod, mal pocrkljajo... Nasveti znajo bit malo mimo, pa grejo skozi moja ušesa in je ok!

_____________________________

18. julij je prav poseben dan!

(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna povezava do sporočila: 15
   RE: Oh te babice, dedki, ....
1.12.2007 16:41:15   
zana21
****,jaz bi tudi tako taščo!!!!!!!!!!!!!!
Menjaš za 1 mesec?

(odgovor članu Češnca)
Neposredna povezava do sporočila: 16
   RE: Oh te babice, dedki, ....
1.12.2007 16:45:42   
Anonimen
Ja res mam tak blažen mir.Sicer bi bilo še bolj,če še telefoni ne bi obstajali,ampak dobr....user posted image
Ja no,za en mesec ti jo posodim ampak pol vrniuser posted image  (marija da me moj slišuser posted image )

(odgovor članu zana21)
  Neposredna povezava do sporočila: 17
   RE: Oh te babice, dedki, ....
1.12.2007 17:00:07   
zana21
Če boš zdržala to da te 2x na teden kliče kdaj boš šla z SVOJIM otrokom na sprehod,da ti je ne vrne nazaj v tvoje naročje kojoka,pa da moraš prosit za svojega otroka,pa še pol te postrani gleda,da vabi na vse možne dneve bivšo ženo od partnerja,....
Pa da dalje sploh ne naštevam,da se ne boš preveč vstrašla user posted image  ,to je pravi  user posted image   od tašče,sem takoj za!

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 18
   RE: Oh te babice, dedki, ....
1.12.2007 21:36:32   
massylou
UH... kera tema user posted image
Raje sploh ne bom začela v podrobnosti, ker nima nobena tok cajta za brat.
No, nč ne rečem, je u redu (do drugih - domači smo bl postranska stvar), ampak učasih je pa skor za user posted image

Prvič sm opazla, da je mal ***, ko sva z mojim še hodila. Prišla sem do njih na kufetek in čakala mojga na terasi, vmes pa čvekala z njo. In ji omenim, da sem mela ravno tisti dan zjutraj izpit na faksu, ona pa meni: "Lej kok mam lepe rožice v koritu". Niti to je ni zanimal, kako mi je šlo.

Odkar sva pa pri njih, bom pa raje tiho. Zdej sm že tok občutliva ratala nanjo, da me moti že, če me kaj samo vpraša.

Ampak tamalo pa ful porajta in jo ma rada, pa kdaj ji tud kej kupiuser posted image user posted image user posted image  
(če odmislim, kakih psovk in posmeha sva bila deležna z mojim, ker je ne vzgajava po njeno)

(odgovor članu zana21)
Neposredna povezava do sporočila: 19
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Pet nepriporočljivih praks pri hranjenju s...
Hranjenje s stekleničko že od nekdaj velja za lažji način hranjenja. Verjetno je to razlog, zakaj v preteklosti nihče ni...
To so najbolj redka otroška imena
Med izumirajočimi imeni so po našem mnenju čudovita imena tudi za sodobne novorojenčke. Katera imena vse bolj izginjajo ...




Gosta hrana.
пеперутка16

Kdaj ste pričele z uvajanjem goste hrane?