|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Debeli rtič za astmatike
12.12.2007 9:10:12   
AnBan
Na sistematskem pregledu mi je pediatrinja povedala, da nam od letos dalje pripada brezplačno Debeli rtič, ker je mali že dopolnil 3 leta. Vlogo bo dala maja. Šel naj bi junija, takrat bo že star 4 leta.

Zdaj me pa zanima ali je katera že dala tako majhnega samega "na dopust". Kako zgleda ta kolonija? Če otroka spremlja eden od staršev mora menda plačat 80% ceno, kar je pa menda še vedno zelo drago.

Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: Debeli rtič za astmatike
12.12.2007 9:37:18   
Freycha
sicer ne vem, koliko sem bila stara, ko sem prvič šla, samo jaz sem se imela na DR super user posted image  

po treh tednih sem jokala, ker smo šli domov user posted image  je pa res, da sem jaz že od malega taka, da mi ni problem kam iti. Je pa za vse bilo vedno dobro poskrbljeno in mojih staršev nikoli ni bilo strah, da bi bilo kaj narobe....

< Sporočilo je popravil Freycha -- 12.12.2007 9:50:24 >

(odgovor članu AnBan)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: Debeli rtič za astmatike
12.12.2007 9:43:29   
Anonimen
To,da mora starš doplačat zase je res.Je pa veliko otrok samih v zdravilišču.Za varstvo in varnsot je poskrbljeno,je zelo veliko vzgojitelev,pa medicinske sestre pa animatorji.Samo,imam premisleke,jaz osebno,ne me narobe razumet,samega štiriletnika pustit,ne vem,no mal premajhen se mi zdi,če bi bil že naprimer šolarček,to ja.Je pa res,da sem te otroke videla uživat 100 na uro.

(odgovor članu Freycha)
  Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: Debeli rtič za astmatike
12.12.2007 10:32:18   
Anonimen
Večkrat se kopam tam (sem iz ankarana) in marsikaj vidim. Vem, da štiriletnika vsekakor ne bi pustila samega v kolonijo. Probaj si zrihtat kje kakšno sobico, da sta vsaj zvečer skupaj .

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: Debeli rtič za astmatike
12.12.2007 10:50:17   
AnBan
Sej to me malo skrbi kako je, varnost pa to. Mislim, da domotožje zanj ne bi bilo problem, ker je tak živčk. In ravno to je problem, mimogrede bi lahko nekam splezal in padel ali pa šel v vodo.
Po drugi strani si pa ne morem finančno privoščit biti z njim, ker za ta denar gremo lahko vsi štirje nekam v Dalmacijo za 10 dni.  

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: Debeli rtič za astmatike
12.12.2007 11:04:06   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: AnBan

Sej to me malo skrbi kako je, varnost pa to. Mislim, da domotožje zanj ne bi bilo problem, ker je tak živčk. In ravno to je problem, mimogrede bi lahko nekam splezal in padel ali pa šel v vodo.
Po drugi strani si pa ne morem finančno privoščit biti z njim, ker za ta denar gremo lahko vsi štirje nekam v Dalmacijo za 10 dni.  



Kaj pa če bi recimo letovali vsi skupa j nekje na slo.obali - on bi bil čez dan v debelem rtiču - zvečer in ponoči pa z vami. Ne vem no, predstavljaj si stopnice, klance, igrala, morje , bazen, zidki in skupino razposajenih "živčkov". Nočem te strašit.

(odgovor članu AnBan)
  Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: Debeli rtič za astmatike
12.12.2007 20:51:33   
Moyca_
Baje debeli rtič več ni to kar je bil in je tam full slabi luft zaradi tovaren

_____________________________

Lp, Mojca
*****************************************
"Življenje nam vrača samo tisto, kar dajemo drugim"
*****************************************
Plačano oglasno sporočilo:
www.atrium-nep.si

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: Debeli rtič za astmatike
13.12.2007 8:39:32   
katra55
Je bilo glih zadnjič na TV, da je na slovenski obali zelo onesnažen zrak. Mislim, da je bolje če si skupaj privoščite dopust v Dalmaciji saj mu bo tudi tam morski zrak koristil.

(odgovor članu Moyca_)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: Debeli rtič za astmatike
13.12.2007 19:27:30   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: katra55

Je bilo glih zadnjič na TV, da je na slovenski obali zelo onesnažen zrak. Mislim, da je bolje če si skupaj privoščite dopust v Dalmaciji saj mu bo tudi tam morski zrak koristil.


je že res,da je onesnažen zrak,pa vendar ne seže čisto do Debelega Rtiča,pač pa v Hrvatine in bližnjo okolico,in to zaradi vetrov ki pihajo v to smer.
ne paničarit brez dokumentiranih argumentov.Če bi bilo tako,bi zdravilišče zaprli,tako pa se čez vse leto zvrščajo otroci iz vse Slovenije in tujine v zdravilišču.tudi otroci iz Rusije-Černobila si pridejo očistit organizem od radijacij k nam.

(odgovor članu katra55)
  Neposredna povezava do sporočila: 9
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Materinski dopust
Pravico do materinskega dopusta ima mati otroka, pod določenimi pogoji pa tudi oče otroka ali druga oseba ali eden od st...
Dojenček ponoči ne spi
Je nočno hranjenje res še vedno potrebno? Do kdaj? Kako bi si lahko pomagali, da bi omejili nočne podoje?Kaj storiti, če...




Nos.
пеперутка16

Kako majhnim otrokom čistite nos?