|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Kdaj imam rok?
17.12.2007 14:00:37   
Anonimen
Zadnjo user posted image  sem imela 18.11. sedaj mi M zamuja 3 dni. Ko sem naredila test mi je pokazal čisto rahlo črtico... tako da upam... bo čas za veselje...še malo počakam...

V glavnem potem sem izpolnila tisti nosečniški koledarček in mi pride kot da sem v 4 tednu. Od kdaj se šteje od prvega dneva zadnje M ali od ovulacije? Ovulacijo sem imela 3 oz. 4.12 (sem merila)

Kdaj imam rok?
  Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: Kdaj imam rok?
17.12.2007 14:03:26   
~Biba~
šteje se od prvega dne zadnje menstruacije..
na tej spletni strani https://www.urbia.de/services/geburtsrechner
sem vnesla 18.11. kot prvi dan zadnje menstruacije, in dobila 24.08.2008

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: Kdaj imam rok?
17.12.2007 14:07:24   
JAPE
Rok imaš 25.8.08   user posted image user posted image  

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: Kdaj imam rok?
17.12.2007 14:15:05   
Anonimen
Upam, da res. Grem zdaj še po CB, prej sem mela en ta pocen test in DM-ja.

Ampak to je pa mal smešno, da se šteje od prevega dneva zadnje menstruacije, ker tko sem jaz sedaj v četrtem tednu, dejansko je pa to šele 14 dni po ovulaciji.

(odgovor članu JAPE)
  Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: Kdaj imam rok?
17.12.2007 14:24:29   
Taula
Šteje se od M, vendar lahko pride do zanositve kasneje in se ti PDP prestavi. To ti izračuna G.
Čestitam.user posted image

_____________________________

NESRAMNA sem, brez kančka slabe vesti, počutim se prisrčno.... ZLOBNO:)



(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: Kdaj imam rok?
17.12.2007 14:44:02   
Anonimen
A je normalno, da me sedaj bolijo prsi ampak na prsi ampak une kosti spodaj, pa ful me v jajčnikih in križu ščipa? Pa nenormalno sem zmatrana.

V bistvu sem šele včeraj posumila, da bi bila lahko noseča, ker so mi ful dunajski zrezki smrdeli! user posted image user posted image user posted image

Joj, držte pesti punce, da je vse skupaj res!!!!

(odgovor članu Taula)
  Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: Kdaj imam rok?
17.12.2007 15:10:49   
JAPE
Zagotovo je res......vse kaj si napisala je normalno! Držim pesti.....in čestitke!user posted image

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: Kdaj imam rok?
17.12.2007 16:00:41   
dulcinea
IZVIRNO SPOROČILO: Anonimen

Ampak to je pa mal smešno, da se šteje od prevega dneva zadnje menstruacije, ker tko sem jaz sedaj v četrtem tednu, dejansko je pa to šele 14 dni po ovulaciji.


Ja, sam tvoj jajček in ostalo se pa že od zadnje user posted image  pripravlja na dojenčka.

_____________________________

-----------------------------------------------------------------
Otroci so vredni najboljšega, ker so otroci in iz nobenega drugega razloga. Svoje dostojanstvo in svojo vrednost imajo preprosto zato, ker so.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: Kdaj imam rok?
17.12.2007 16:22:41   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: dulcinea

Ja, sam tvoj jajček in ostalo se pa že od zadnje user posted image  pripravlja na dojenčka.



Ja sej to imaš pa prav. Samo nisem se nikoli še toliko poglabljala v to, pač sem predvidevala da se šteje od ovulacije naprej.

(odgovor članu dulcinea)
  Neposredna povezava do sporočila: 9
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Kako čim prej zanositi?
Za zanositev se mora ujeti veliko stvari, v vsakem primeru pa je izbira ustreznega časa resnično najbolj pomembna. Kako ...
Glivična okužba nožnice – pogost vzrok nep...
Čeprav večinoma mine brez posebnosti, je glivična okužba nožnice ali bakterijska vaginoza precej pogost vzrok za neplodn...




Dudica.
пеперутка16

Do kdaj je imel vaš otrok dudico?