|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   sejem erotike v celju
8.12.2007 15:58:24   
pravljica
predvidevam, da še tema ni odprta, ker je drugje niti ne iščem, predvidevam, da spada sem user posted image
ste že bile/i in zakaj ne? user posted image


_____________________________

yeah, thats me ;)
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: sejem erotike v celju
8.12.2007 16:23:34   
kajalin*
Ne,pa sem imela željo,mogoče danes...Sem pa slišala od prijatla,ki je bil včeri da je brezveze,pa karta je bla 5 eu zarad majhnega obiska.Na netu je pisalo da je karta 12 eu.
Ne vem,mogoče bom šla...

(odgovor članu pravljica)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: sejem erotike v celju
8.12.2007 20:24:20   
Anonimen
Nisem bila, je pa tam moj mož s klapo od katergatega tega nikol ne bi pričakovala. Se mi bo še utrgal od jeze in gnusa, doma sexava le še enkrat do 2x na mesec, ker se mu več ne ljubi ... Mogoče bova pa danes ko se vrneuser posted image , če ga bo ktera zrajcala in pride s trdim domovuser posted image

(odgovor članu pravljica)
  Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: sejem erotike v celju
8.12.2007 21:38:27   
puncica
Ne nismo bili, zakaj nimam pojmauser posted image , mogoče zato ker smo 110 km stran doma, pa tašči glih ne morem rečt če bi otroke pazila ker greva na erotik sejmuser posted image
Sem pa tud jaz brala da je čist brez veze da je ful razstavljalcev odpovedalo, da so karte pocenil, skratka da je folk pričakoval več kot so dobili. Tle lahko vidiš kako je tole zgledal:
Sejem 1
Sejem 2



_____________________________

Zunanji svet je le odsev sveta, ki ste ga ustvarili v svoji notranjosti.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   [Brisano sporočilo]
8.12.2007 23:38:38   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu puncica)
  Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: sejem erotike v celju
9.12.2007 21:49:57   
pravljica
no, evo, smo bili včeraj zvečer...ma itak, čist po slovensko, organizacija na nuli...pa dobro, 5 eurov je blo vredno, ne smemo bit požrešni user posted image  
če ne drugega, madona, vsaj luči bi lahko tu pa tam pogasnili oz. zatemnili, pa malo v mrak s poudarkom na rdeči barvi vse skupaj ovili, pa kakšna hostesa v stilu, namesto 2 študentk za šolsko mizo s piksnami pira...ma ne, oni imajo po celem vse v svetlih barvih, normalno luči prižgane, ene 3 gasilske klopi pred glavnim odrom, po tleh vse polito...mah gravž no, da ne govorim, da so na oder vidli le tisti v prvih dveh vrstah, ostali pa samo še glave nastopajočih, če je bila sreča, še kaj več user posted image  nobenega vzdušja, kot bi človek pričakoval...me samo zanima, če je prišla vivian (kljub spremembi, je bila še vedno na seznamu),mi je nismo videli user posted image  naslednjič gremo malo na sever pogledat user posted image

_____________________________

yeah, thats me ;)

(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: sejem erotike v celju
9.12.2007 22:22:20   
helloKitty
 

LINK user posted image

(odgovor članu pravljica)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: sejem erotike v celju
10.12.2007 7:55:42   
puncica
Mah sej se mi je zdel da je verjetno čist brez veze, a pol sexa v živo ni bilo?user posted image sam en lezbo šov kot sem videla. Verjetno je res slovenija še premajhna za take zadeve bo treba v tujino, morda pa nekoč user posted image

_____________________________

Zunanji svet je le odsev sveta, ki ste ga ustvarili v svoji notranjosti.

(odgovor članu pravljica)
Neposredna povezava do sporočila: 8
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Smo po 35. letu res prestari za nosečnost?
Ne želite otroka po 35. letu? V redu, ampak ne recite, da ste stari! Razlogov, zakaj imeti otroke po petintridesetem, je...
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
To so najbolj redka otroška imena
Med izumirajočimi imeni so po našem mnenju čudovita imena tudi za sodobne novorojenčke. Katera imena vse bolj izginjajo ...
BLOG: Prvo leto nič čokolade in smokijev!
V svojih povsem dobronamernih vzgojnih odločitvah starši pogosto pozabimo na najpomembnejše - otroka. Tudi, ko gre za uv...
Otroški dodatek v letu 2024: izplačila in ...
Otroški dodatek je dopolnilni prejemek za preživljanje, vzgojo in izobraževanje otroka. Pravico do dodatka imajo družine...




Dudica.
пеперутка16

Do kdaj je imel vaš otrok dudico?