|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Viroza?
14.12.2007 17:44:09   
N _ B
Naša 4-letnica je sinoči kmalu po večerji začela stokat, da jo boli trebušček in bruhala. Preko noči do jutra je še 4x, dokler ni šlo iz nje vse, kar je ostalo še neprebavljeno. Dopoldan se je stanje normaliziralo. Imela je normalen apetit. Jedla je lažjo hrano v manjših količinah po večkrat in po požirkih pila čaj. Evo pred pol ure pa spet. user posted image   Blato je bilo včeraj pozno popoldan še normalno, danes še ni kakala. Vročine nima. Sicer je kar razpoložena, edino kar ni naspana.

A je imel še kdo podobne težave v kratkem?
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: Viroza?
14.12.2007 17:49:23   
malecka
zdaj je ogromno viroz, mi smo že dvakrat rigali in upam da letos več ne bomo.user posted image

_____________________________

Živi tako, da bodo tvoji otroci pomislili nate,
ko bodo razmišljali o poštenosti,
ljubezni in pokončnosti.




(odgovor članu N _ B)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: Viroza?
14.12.2007 18:26:46   
Janya
Mi smo imeli nekaj podobnega, brez vročine, driske dve sta v dveh dneh bruhale ene 4x, ena pa je bila malo bolj boga in je kar poležavala, spala. Po dveh dneh in pol pa kot da bi odrezal; se zbudi spočita lačna in dobrega počutja

(odgovor članu malecka)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: Viroza?
14.12.2007 18:33:44   
sandra113
Nam so za take simptome postavli diagnozo trebušna gripa.

_____________________________

14.6.2007

(odgovor članu N _ B)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: Viroza?
15.12.2007 22:37:55   
ČebelicaMaja
Mi smo imeli točno tako pred mesecem dni, pa sedaj smo ravno v tem že četrti dan...ne bom hvalila dneva pred nočjo, samo se mi zdi, da se zadeva umirja... če ni temp. gre skoraj zagotovo za virozo, je nam povedala dr., je rekla, da če deklica pije in ni vročine ni panika, če bi pa bruhala še jutri in v pon.-naj se pa pridemo pokazat...

_____________________________

Življenje je plamen, ki dogoreva, toda vsakič, ko se rodi otrok, znova zažari. (George Bernard Shaw)

(odgovor članu sandra113)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: Viroza?
17.12.2007 11:29:27   
N _ B
Od petka do sinoči je bilo z bruhanjem mir. Sinoči pa spet juhuhu bruhuhu. Zanimivo je, da par minut prej začne stokat, da jo boli trebušek, potem ko bruha je pa kot navita spet. Kot, da ni nič. Jo imam kar doma.

Z mlajšim sva imela danes posvetovalnico in sem vprašala P glede nje in je rekel, da trenutno razsaja: rota virus, adenovirus, noro virus, caliici virus, trebušna gripa in še kaj bi se našlo. Vsak dan znova se srečujejo z različnimi simtomi. Svetujejo počitek in obilno hidracijo. Traja pa od 1-7 dni.

(odgovor članu ČebelicaMaja)
Neposredna povezava do sporočila: 6
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





BLOG: Daj babici en`ga poljubčka ...
S takšnim navodilom ju pravzaprav čisto "povozim" in navajam na toleranco za zlorabo. Da bo tisti na drugi strani zado...
5 glavnih nalog vsake družine
Katere so tiste glavne naloge, ki jih mora opraviti zdrava družina? Pa ni važno, ali gre za tradicionalno družino, samoh...




Gosta hrana.
пеперутка16

Kdaj ste pričele z uvajanjem goste hrane?