|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Kdo bi sešil spalno vrečo
10.12.2007 13:39:16   
suzi
Upam da sem se obrnila na pravi naslov. Zanima me ali ima katera kake informacije kje bi mi lahko sešili spalno vrečo za otroka. Kupila sem navadno prešito odejo in bi rada da bi mi nekdo naredil iz nje spalno vrečo z rokavi, rabim namreč debelo vrečo za na vokend kejr imamo ponoči bolj hladno, ta mali pa vse deke in kovtre dol zbrca in je potem v navadni kupljeni vreči čisto premražen. Če ima katera informacije mi naj pošlje zasebno sporočilo, bom zeloooooo vesela. Hvala
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: Kdo bi sešil spalno vrečo
10.12.2007 13:40:27   
Anonimen
Iz kje pa si? Jaz vem za Kranj.

(odgovor članu suzi)
  Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: Kdo bi sešil spalno vrečo
11.12.2007 13:03:21   
Anonimen
In potem vse tiho je bilo.

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: Kdo bi sešil spalno vrečo
18.12.2007 9:13:26   
suzi
Se opravičujem, so me nekaj dni zadržali v porodnišnici, čakamo namreč bebico no.2. Jaz sem iz Ljubljane, ampak če bi kje dobila koga ki to zna fino sešit kilometri niso ovira.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 4
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





BLOG: Kaj je zdravje?
Nacionalna agencija za javno zdravje poroča, da število izdanih receptov skozi leta ves čas narašča. Živimo torej dlje, ...
BLOG: Prvo leto nič čokolade in smokijev!
V svojih povsem dobronamernih vzgojnih odločitvah starši pogosto pozabimo na najpomembnejše - otroka. Tudi, ko gre za uv...




Plenice.
пеперутка16

Kdaj ste otroka začeli odvajati od plenic?