|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   trma in nočno spanje
29.12.2007 19:06:10   
barbyp
moj sinček je bil sedaj star 16 mesecev in je grozno trmast.Kadar mu nekaj ne uspe ali mu kaj prepovem se mi začne metati na tla in z glavo udarjati nazaj in sploh ne zna nehati najde veliko kotov da se udarja z glavo.Ne vem kako naj mu to preprečim če mu lepo razložim me ne posluša, če pa ga pustim je še slabše,bojim se da ne bo imel kakšne posledice ko se tako udarja z glavo.Potem imamo problem s spanjem, zmeraj zaspi zraven mene in kar naenkrat pade v jok sploh ga ne morm umiriti in to je čez celo noč,zbudi se najman 4x tako da zelo malo spimo.Že čisto sem obupala,da bo kdaj bolje.A ima katera iste probleme kot jaz ali podobne izkušne?
Lp
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: trma in nočno spanje
29.12.2007 19:19:25   
eya
Pri nas je tudi tam nekje od 12.-18. meseca imel obdobje, ko se je ob tem, če mu kaj ni uspelo, začel butat s čelom od tla. Mi smo poskušali s preusmeritvijo pozornosti na kaj drugega. Je pa minilo samo po sebi.

(odgovor članu barbyp)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: trma in nočno spanje
29.12.2007 20:58:06   
Jančika_
To dajo bolj ali manj vsi otroci skoz priblizno v tem obdobju. Jaz ga ignoriram, poskrbim samo za to, da se ne more poskodovati. Preverjeno najhitreje ucinkuje (pri prvem sem se sekirala in ga poskusala prepricevati, ampak tak mali se ne razume, vsaj ne na tak nacin, da bi kaj zaleglo).

(odgovor članu barbyp)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: trma in nočno spanje
30.12.2007 0:34:42   
lex
mine slej ko prej, tud nočno jokanje, pa se trma pokaže drugjeuser posted image user posted image

_____________________________

Najlubkejša stvar, ki se nam lahko zgodi, je dojenčkov smeh. (Sigmund Freud)
-----------------------------
Takole pa napreduje naša hiška. http://www.podsvojostreho.net/weblog.php?w=120

(odgovor članu Jančika_)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: trma in nočno spanje
21.1.2008 19:19:02   
incabinca
barbyp - kot bi jaz tole napisala.... pri nas je razlika samo v tem, da sicer zaspi sam bp, ponoči pa se zbuja in joka in joka in z nilemer se ga ne da potolažiti... :S

Kaj naredit? Nimam pojma.... Jaz ga običajno zignoriram, čeprav je zaradi tega metanja po tleh in butanja z glavo mal težko... Včasih mi ga uspe preusmerit drugam, najbolj pogosto s tem, da mu kaj začnem peti, pa ploskati zraven...
Parkrat je tudi že pomagalo, da sem ga enostavno odnesla (recimo iz kuhinje v dnevno) in pustila da je tam odtrmaril ta svoje, pol je pa sam nazaj prišel...

Je pa fajn vedt, da nisem edina s takimi problemi...

(odgovor članu lex)
Neposredna povezava do sporočila: 5
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





BLOG: Pitje vode in lulanje med poukom
Te med odmorom ne tišči lulat in te je pritisnilo sredi pouka? Boš moral počakati do naslednjega odmora. V mojem svetu j...
5 glavnih nalog vsake družine
Katere so tiste glavne naloge, ki jih mora opraviti zdrava družina? Pa ni važno, ali gre za tradicionalno družino, samoh...




Dojenje...
пеперутка16

Do kdaj ste dojile?