|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Obroba posteljice
26.12.2005 10:46:22   
BigDaddy
Dober dan vsem

Imam eno vprašanje. Kje pri nas bi lahko kupil obrobo otroške posteljice? Upam da razumete kaj mislim. Ne najdem tapravega izraza. To je zadeva iz blaga, ki je ene 20 cm visoka in so na njej raznorazni motiv (ki zabavajo oz. pritegnejo pozornost dojenčka) in se napne na ograjo posteljice ob dojenčkovi glavi. V angleščini se temu reče "wall (wallpaper) border". Na tujih www straneh je tega veliko, na naših pa ne najdem ničesar. A ima kdo kakšno idejo kje dobiti pri nas kaj takega.

Lep pozdrav
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: Obroba posteljice
26.12.2005 10:51:26   
Ani 2
Te obrobe za posteljice imajo v Pikapolonici z raznimi motivi,poglej pa še v Baby centru.

Čao 

(odgovor članu BigDaddy)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: Obroba posteljice
26.12.2005 10:53:13   
*maja
Odejca, Ariel...

(odgovor članu Ani 2)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: Obroba posteljice
26.12.2005 10:55:26   
*maja
http://www.odejca-sp.si/odejcaxxx.html


(odgovor članu *maja)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: Obroba posteljice
26.12.2005 10:57:26   
BigDaddy
Hvala, hvala, hvala... carice ste... naša tamala vam bo hvaležna, ker včasih ji je po moje mal dolgčas preden zaspi ali pa ko se zbudi in zagleda... nič pravzaprav.

Lep dan vsem skupaj

(odgovor članu BigDaddy)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: Obroba posteljice
26.12.2005 11:28:31   
artista7
Ariel pomoje. Če pa poznaš kako dobro šiviljo, daj pa kar zašiti in bo stvar točno taka, kot sta si želela. Jaz poznam eno dobro, samo je na Dolenjskem, če ti kaj to pomeni, mi piši na privat.user posted image

(odgovor članu BigDaddy)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: Obroba posteljice
26.12.2005 13:49:43   
india
Dobiš jih kjerkoli,kjer prodajajo posteljnino, jaz pa sem jih svojim otrokom zašila sama, so bile vedno malo višje kot kupljene, pa ravno prav dolge, pa še barvo oz.  motiv sem si izbrala sama.

(odgovor članu artista7)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: Obroba posteljice
1.1.2008 16:21:42   
Maleal
Jaz sem jo kupila v Aladinu.

_____________________________

Ne išči nekoga, ki je popoln.
Ljubi nekoga, ki ni in ga naredi popolnega s svojo ljubeznijo.

(odgovor članu india)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: Obroba posteljice
2.1.2008 10:38:40   
frutka_
Lepe vetrolove ima tudi Ikea. Recimo: http://www.ikea.com/at/de/catalog/categories/rooms/childrens_room/10442-2/ 

(odgovor članu BigDaddy)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: Obroba posteljice
3.1.2008 8:16:30   
3T
Mi jo imamo od Aljaža, poglej še tu:
http://www.aljaz.si/home_kat.php

Meni so res luštne

(odgovor članu frutka_)
Neposredna povezava do sporočila: 10
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Za družine BREZPLAČNO (od 15. do 22. maja)
Na pobudo ZPMS bo kar 40 muzejev in galerij po vsej Sloveniji, v tednu družin, med 15 in 22. majem 2024 (ali pa na določ...
BLOG: Ni lepšega, kot je rojevanje novega ...
Porodne babice so velik del mojega življenja. Delala sem že z mnogimi babicami, nekaj pa jih poznam tudi na bolj osebni ...




Dudica.
пеперутка16

Do kdaj je imel vaš otrok dudico?