|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   možnost zanositve?
11.12.2007 15:33:04   
Anonimen
pozdravljene!

sem v čudni situaciji, ki je ubistvu tudi moja napaka. jemljem tabletke femoden. ta mesec nisem vzela 1. in 3. tabletke. torej..skoraj 2 zaporedoma. praviloma bi se mogla, ko pade raven hormonov, pojaviti user posted image  - ali pa vsaj umesne krvavitve, pa se ni. koliko je možnosti, da bi bila mogoče noseča? (za test je še prezgodaj)

polek tega pa me zelo bolijo prsne bradavice, tako da se jih fantu sploh ne dovolim dotikat. eden od znakov nosečnosti so tudi boleče dojke...so vas bolele "cele" dojke ali samo bradavice?

lpuser posted image
  Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: možnost zanositve?
11.12.2007 15:35:35   
baguSka
jaz sem od vecine prjatlc zvedla, da so jih bolele le bradavice..

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: možnost zanositve?
11.12.2007 15:42:52   
Anonimen
Mene so bolele samo dojke ob straneh, tako proti podpazduhi. Do 12 tedna. Potem 2 tedna premor, zdaj pa spet mlekarna dela na polno. user posted image

(odgovor članu baguSka)
  Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: možnost zanositve?
11.12.2007 15:52:41   
cofk
stvar je v tem, da me dojke bolijo drugače kot ponavadi...npr.pred user posted image  sploh bradavice me niso bolele še nikoli prej...
je za to možen še kakšen drug vzrok kot user posted image ?
gdaj pa so vas začele bolet?

tudi pred časom, ko se mi je zgodilo, da sem pozabil tabletko, se je kmalo po tem (še pred končano škatlico) pojavila user posted image , sedaj pa ne...




(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: možnost zanositve?
11.12.2007 16:03:40   
Taula
Možno je...če pozabiš eno je baje še ok, če pozabiš dve rabiš še drugo obliko zaščite. Lahko je pa samo psiha kriva.

_____________________________

NESRAMNA sem, brez kančka slabe vesti, počutim se prisrčno.... ZLOBNO:)



(odgovor članu cofk)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: možnost zanositve?
11.12.2007 16:11:09   
Anonimen
upam user posted image

me je kr malo strah... sej si user posted image  ful želim, apak bi še malo počakala z njim..ni še pravi čas. je treba prej še kej uredit...

(odgovor članu Taula)
  Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: možnost zanositve?
12.12.2007 17:34:16   
Anonimen
Tudi jaz sem imela vse mogoče nosečniške težave. A očitno je bilo vse le v moji glavi ker sem si user posted image  tako želela. Čim pa sem šla na podvzem krvi in je test pokazal, da nosečnosti ni, so tudi ti namišljeni problemi kar izpuhteli. S tem ti želim le povedati, da je tudi za tvoje težave verjetno kriva le psiha. Ti si otoka še ne želiš in te je malce strah morebitne nosečnosti. Verjetnost, da se je navsezadnje vseeno prijelo pa seveda ostaja.

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: možnost zanositve?
3.1.2008 18:48:36   
Anonimen
no tale stvar se je končala tako... user posted image  je prišla na tisti dan kot je treba, vendar je bila zelo močna..z močnimi krči (odkar jemljem tabletke še nikoli nisem imela takšnih). prej so me bradavice kr močno bolele (ponavadi med pred m bolijo samo prsi..)
je možno da sm le bila noseča in je prišlo do ss?
ali je bila to pač čisto navadna user posted image ?

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 8
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





7 nenavadnih dejstev o spermi
Poleg tega, da sperma preprečuje depresijo pri ženskah in bi si z njo partnerka lahko tudi negovala kožo, smo našli celo...
Vaginalne okužbe je treba zdraviti
Najpogosteje vaginalne okužbe povzročajo glivice. Če okužb ne zdravimo, imajo lahko negativne posledice na plodnost in n...




Gosta hrana.
пеперутка16

Kdaj ste pričele z uvajanjem goste hrane?