|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Pred drugo nosečnostjo
27.12.2007 23:11:17   
Splet.Ka
Tiste, ki imate več kot enega otroka. Ali pa ki ste ne-prvič (se pravi drugič, tretjič,...) noseče:

Kaj ste uredile pred nosečnostjo?

Bi bile na kaj posebej pozorne, če bi se zavedale kakšnih težav? V zvezi s čemerkoli...

< Sporočilo je popravil Splet.Ka -- 27.12.2007 23:15:31 >


_____________________________

Cvetim...
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: Pred drugo nosečnostjo
27.12.2007 23:21:07   
Anonimen
Mi se od oktobra trudimo za drugega člana. Jemljem folno kislino in vitamine, ker še zvečer in zjutraj dojim. Imam pa PCO, ampak ko bo bo in upamo, da čimprej.user posted image Mislim, da ne delam nič drugače kot ko smo se trudili za prvega otroka.

(odgovor članu Splet.Ka)
  Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: Pred drugo nosečnostjo
27.12.2007 23:32:04   
Jančika_
Hm, da razmislim. Med prvo in drugo nosečnostjo nisem naredila nič. Med drugo in tretjo tudi ne (ti dve sta se obe končali neuspešno). Potem sem si do naslednjič zadala shujšati na staro težo (mi je skoraj uspelo, neslo me je za eno kilo).

No, po drugem porodu bo pa pred naslednjo rundo treba porihtati malo več stvari. Shujšala sem že. Med zadnjo nosečnostjo so se mi pojavile težave s sinusi in po kakšnem letu preiskav se je izkazalo, da moram na operacijo (datum imam februarja). To je vsekakor treba urediti pred naslednjo nosečnostjo, ker so težave že tako hude, da mi praktično onemogočajo kvalitetno življenje in ves čas moram jemati zdravila, ki se jih med nosečnostjo ne sme.

Kmalu po drugem porodu sem si dala odstraniti dva fibroma na notranji strani stegna, ki sta me kar precej motila. V kratkem si bom dala odstraniti še tri znamenja (to dvoje sicer ni v direktni povezavi z nosečnostjo, a si želim to zrihtati prej, ker potem nekaj časa ne bo šlo). Verjetno pa bom šla tudi na bioresonančne terapije zaradi alergije na cvetni prah (ki še stopnjuje težave s sinusi). Skratka, tokrat bom imela generalkouser posted image .

(odgovor članu Splet.Ka)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: Pred drugo nosečnostjo
27.12.2007 23:37:18   
marita
jaz sem mogla tud zdravje zrihtat pred drugo nosečnostjo (operacija), pa službo za ndč. Oboje je uspelo, tako da sem sedaj drugič nosečka.

(odgovor članu Jančika_)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: Pred drugo nosečnostjo
28.12.2007 8:16:32   
natasarobi
Pred prvo nič, ker se je zgodilo zelo hitro - začeli smo šele razmišljati o otročku; res pa je, da sem eno leto prej nehala kaditi (nenačrtovano), pred drugo smo jedli folno kislino, več sadja in zelenjave - obe sta se končali neuspešno.

Za tretjo nosečnost se moram še malo posvetovati z ginekologom (razmišljam tudi o zamenjavi), nato pa bom začela jemati povečano dozo folne kisline, namen imam pa izgubiti nekaj kilogramov in narediti mogoče en sistematski pregled (imam težave s ščitnico). 

(odgovor članu marita)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: Pred drugo nosečnostjo
28.12.2007 9:19:19   
mojamoja
Zobke, zobke sem uredila,
takrat, pred prvo nosečnostjo, sem končno našla super zobarco,
ki je prisluhnila vsem mojim željam.
Ko sem bila pred mesecem na pregledu, mi je rekla, da mi nosečnosti na zobeh niso pustile posledic, ker sem posvečala zobem dodatno skrb.
Pa z laserjem sem si kožni znamenji dala odstranit.
Folna kislina, aktivnosti - sprehodi in pozitivno mišljenje.


_____________________________

Dež naj pada, sam da ti maš mene rad!

(odgovor članu Splet.Ka)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: Pred drugo nosečnostjo
28.12.2007 11:28:06   
Jančika_
Mojamoja, kje si si pa dala odstraniti znamenja z laserjem in koliko te je koštalo? Jaz sem gledala cene v LJ Murglah, pa sem se pol kar za nož odločilauser posted image .

(odgovor članu mojamoja)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: Pred drugo nosečnostjo
28.12.2007 13:01:14   
Anonimen
Aha, zobke sem pa tudi jaz dala popravit in so mi zamenjali 3 plombe.

Jančika, tale je baje enkraten, za 3-4 znamenja pa je moja kolegica  pri nejmu plačala, če se prav spomnim okoli 60-70€, ampak že več kot pol leta nazaj.

(odgovor članu Jančika_)
  Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: Pred drugo nosečnostjo
28.12.2007 20:44:46   
Jančika_
EnaNobena, najlepša hvala! Če cena še drži, potem je bistveno cenejši od one v Murglah. Se bom čimprej pozanimala.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: Pred drugo nosečnostjo
9.1.2008 8:23:17   
Anonimen
Vse ste napisale, kaj ste uredile pri sebi. Kaj pa pri starejšem otroku? Na primer ukinitev dojenja, samostojnos spanje...karkoli?

(odgovor članu Jančika_)
  Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: Pred drugo nosečnostjo
9.1.2008 8:40:30   
zmajček
Mi smo ravno na tem. Satrejšega otroka navajamo samostojnage spanja v sobici, samostojnega preblačenja in več kvalitetnega samostojnega preživanja časa še s kom drugim kot z mano. Ali bo kaj pomagalo, pa ne vem user posted image

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 11
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Kako prepoznati vgnezditveno krvavitev?
Kako lahko prepoznamo vgnezditveno krvavitev in kako se loči od menstruacije?
Najbolj ujemajoči astrološki pari so ...
V članku preveri, kateri so najboljši kozmični ljubezenski pari.




Plenice.
пеперутка16

Kdaj ste otroka začeli odvajati od plenic?