|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Hujšanje po luni
20.2.2008 11:13:35   
Anonimen
Tolk se govori o hujšanju po luni....sam jz še vedno ne vem kk to zgleda.
A je katera že hujšala tako? A to pomeni, da cel dan ne smeš nič jest?
Mi lahk katera to mal razloži?
  Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: Hujšanje po luni
20.2.2008 11:17:46   
kai1
Ja, držiš se se ure in 24h nič ne ješ. Samo veliko piješ vode in nesladkani čaj. Če sem imela veliko krizo sem pojedla kak jabolk. Vedi, da to hujšanje ni za vsakoga. Jaz sem imela nazačetku kar malo krize, saj sem bila nasljedni dan precej brez moči. Sedaj je pa že ok.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: Hujšanje po luni
20.2.2008 11:21:26   
Anonimen
A ti to redno prakticiraš?


(odgovor članu kai1)
  Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: Hujšanje po luni
20.2.2008 11:53:06   
lukec
Tud jaz sem to že večkrat probala in res deluje. Kriza je ponavadi, kadar se mena začne nekje sred noči, ker to pomeni kar nekaj dodatnih ur brez hrane, se pa počasi navadiš. Meni je najbolj delovala polna luna. Nazadnje sem to poskusila za zagon preden sem šla na ločevalno.

_____________________________

Meni nebö odprto se zdi,
kadar se v tvoje ozrem oči,
kadar prijazno nasmejaš se,
kar sem prestala, pozabljeno je.
(F. Prešeren)

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: Hujšanje po luni
20.2.2008 11:59:39   
Anonimen
In od kdaj do kdaj jutri ne smem jest (če se bom odločla sploh za to?)

(odgovor članu lukec)
  Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: Hujšanje po luni
20.2.2008 12:57:55   
lukec
Jutri je polna luna ob 4.30 in potem vztrajaš 24 ur. Žal je to ravno ena tisti "neugodnih".

_____________________________

Meni nebö odprto se zdi,
kadar se v tvoje ozrem oči,
kadar prijazno nasmejaš se,
kar sem prestala, pozabljeno je.
(F. Prešeren)

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: Hujšanje po luni
20.2.2008 13:07:39   
NATAŠI
in koliko kg vam je šlo kaj dol po luni

(odgovor članu lukec)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: Hujšanje po luni
20.2.2008 13:19:09   
Anonimen
No OK jutri še jaz probam...bom imela vsaj razlog za tehtanje user posted image

(odgovor članu NATAŠI)
  Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: Hujšanje po luni
20.2.2008 13:51:52   
Natyy
veliko informacij lahko dobiš
http://www.moje-zdravje.com/slo/LuninPost/

Pred leti sem se držala lune - se pravi da vsak teden nisem 24 ur nič jedla. Počutila sem se fino in tudi kg so se topili. Včasih mi je žal, da nisem tega prakticirala ves čas, mi sedaj nebi bilo treba špehca topit.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: Hujšanje po luni
21.2.2008 8:53:05   
gojska
Motovilcica,
jaz hijšam po luni in sicer je danes moja druga polna luna, se pravi da sem na dieti že en mesec.
Shujšala sem 6 kg, kar je super. ta teden je teža kar stala na mestu, bomo videli kako bo delovala tale polna luna danes. Polna in prazna luna najbolj pomagajo, krajci so pa bolj tko, tko.
Nekaj je res. Če se en dan v tednu postiš, se organizem in psiha privadi na manj hrane. Pa tudi takoj po postu se nočeš oz. prav ne moreš zapacat s svinjarijo in na splošno manj ješ.
V bistvu sem zmanjšala količino hrane in črtala kruh in sladice (ne čisto) luno imam pa za zaveznicouser posted image .
Pa telovadim

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: Hujšanje po luni
21.2.2008 11:33:00   
lira22
Tidi jaz sem pred nekaj leti hujšala po luninih menah in se lepo držala ure. Prvič pa drugič je blo mal krize pol pa se navadiš. Počutla sem se super, sploh naslednji dan, bila sem polna energije, tud apetit malo popusti, sam shujšala pa glih nisem.....user posted image  Po moje izgubiš sam vodo in glikogen, pa odlično se počutiš, ker se organi mal spočijejo, sam pri meni pa je špehec ostal user posted image

(odgovor članu gojska)
Neposredna povezava do sporočila: 11
   RE: Hujšanje po luni
22.2.2008 11:37:13   
Natyy
Je katera, ki je včeraj držala luno in jo tudi izpeljala do konca????

No jaz sem jo, kljub temu da hujšam po ločevalni in danes se počutim fenomenalno.user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu lira22)
Neposredna povezava do sporočila: 12
   RE: Hujšanje po luni
22.2.2008 15:19:45   
gojska
user posted image  Jest sem držala luno. Se pravi samo voda od srede zvečer do danes zjutraj.
Brez problema.
Danes sem pojedla skledico natur kosmičev z vročim mlekom in jabolko in sem sita, ko da bi celo gostijo pojedlauser posted image

Tale polna luna mi je odnesla 2kg. OK neki je voda, sam sem je sigurno več spila kot zgubila.
V enem mesecu sem zgubila 6 oz. zdaj že kao 8kg.
Bom vidla jutri, če še drži tale nova kilaža. Najboljše pa je, da imam vse obsege vsaj 2cm manj user posted image  Obseg bedra celo 5cm manj.



(odgovor članu Natyy)
Neposredna povezava do sporočila: 13
   RE: Hujšanje po luni
27.2.2008 12:14:23   
Natyy
Punce vse, ki hujšate po luni v petek ob 3,19 je zadnji krajec. Torej od petka do sobote zjutraj se je potrebno postiti.

(odgovor članu gojska)
Neposredna povezava do sporočila: 14
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Smo po 35. letu res prestari za nosečnost?
Ne želite otroka po 35. letu? V redu, ampak ne recite, da ste stari! Razlogov, zakaj imeti otroke po petintridesetem, je...
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
To so najbolj redka otroška imena
Med izumirajočimi imeni so po našem mnenju čudovita imena tudi za sodobne novorojenčke. Katera imena vse bolj izginjajo ...
BLOG: Prvo leto nič čokolade in smokijev!
V svojih povsem dobronamernih vzgojnih odločitvah starši pogosto pozabimo na najpomembnejše - otroka. Tudi, ko gre za uv...
Otroški dodatek v letu 2024: izplačila in ...
Otroški dodatek je dopolnilni prejemek za preživljanje, vzgojo in izobraževanje otroka. Pravico do dodatka imajo družine...




Dudica.
пеперутка16

Do kdaj je imel vaš otrok dudico?