|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   kako prijavim mojga na test spermijev
19.1.2008 18:24:19   
Anonimen
a kera mogoče ve kje se to naroči, a kr pokličem na oddelek al preko mojega ginekologa prosim pomagajte vsaka informacija o tem postopku bo dobrodošla!
  Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: kako prijavim mojga na test spermijev
19.1.2008 18:25:45   
dajamaja
Za spermigram ga lahko naročiš tudi pri svojem ginekologu.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: kako prijavim mojga na test spermijev
19.1.2008 21:24:59   
andrej77
sicer ne vem kako je drugje, samo v ljubljani je bilo tako, da sem napotnico dobil pri svoji (splošni) zdravnici, nakar sem se naročil v Leonišču pri andrologu

postopek je popolnoma neboleč (mogoče prvi trenutek mal trpi psiha, ker prostori res niso nevem kaj-hladna kabina, notri klopca in lijak za umit roke), sam ko veš zakaj si tam, to ni noben problem

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: kako prijavim mojga na test spermijev
20.1.2008 11:12:41   
Darja*
po napotnico si lahko gre tudi k svojemu osebnemu zdravniku. Moj user posted image pa je spermiogram opravljal v ambulanti za neplodne v MB.

Pa veliko uspeha.

Darja

(odgovor članu andrej77)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: kako prijavim mojga na test spermijev
20.1.2008 12:23:02   
Bethany
A kdo ve kako je s tem v Celju? Napotnico že imava, zdaj samo ne vem kam se obrniti na pregled sperme in kako dolgo se čaka? Hvala za odgovor,

Lep pozdrav od novopečene uporabnice foruma

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: kako prijavim mojga na test spermijev
20.1.2008 13:50:18   
tinkamiška
Bethany, pokličeš v laboratorij na ginekološkem oddelku in ga naročijo, pa če ti nič ne rečejo koliko dni se mora vzdržat, sama vprašaj...je pa bolj teksas za oddat spermo(kar se prostora tiče), vsaj pred dobrimi tremi leti je bilo tako, ampak se dauser posted image

LP,
Tinka


_____________________________

May be I'm not an angel, but I can still fly...

(odgovor članu Bethany)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: kako prijavim mojga na test spermijev
20.1.2008 16:54:39   
Bethany
Hvala za odgovor, Tinkamiška! user posted image Bom ta teden kar poklicala in preverila, upam, da ne bo treba ful dolgo čakati da prideš na vrsto. Nekje sem celo slišala, da lahko od doma prineseš vzorec. Koliko je to kaj res? In kako dolgo se mora čakati na izvide? Se še kaj spomneš teh "podrobnosti"? user posted image

(odgovor članu tinkamiška)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: kako prijavim mojga na test spermijev
20.1.2008 18:28:59   
freha
bethany kje sta dobila napotnico?

(odgovor članu Bethany)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: kako prijavim mojga na test spermijev
20.1.2008 18:43:06   
Taty*
Živjo! Svojega moža lahko v Ljubljani na Ginekološki kliniki  naročiš za spermiogram vsak dan, od ponedeljka do četrtka od 8.30 do 11. Pokliči na telefon 522 6184. Potrebuje pa napotnico, ki jo dobi pri svojem splošnem zdravniku. Kar korajžno, imajo tudi sobo za pare, tako da sta lahko skupaj. Lp.

(odgovor članu freha)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: kako prijavim mojga na test spermijev
20.1.2008 18:58:14   
Bethany
Freha, midva sva napotnico sicer dobila pri moževi zdravnici na onkološkem, kjer je predkratkim imel redno kontrolo, saj je dve leti nazaj prebolel raka na bezgavkah in je zdravljenje s kemoterapijo verjetno tudi pustilo kakšne posledice na plodnosti. Sicer pa jo splošni zdravnik napiše. Tako da kar k zdravniku po njo! user posted image

(odgovor članu freha)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: kako prijavim mojga na test spermijev
20.1.2008 19:22:54   
metir
bethany, v Celju je teksas  še vedno,user posted image vendar se da, čakaš približno 1 mesec. (vsaj midva sva)user posted image -rezultati pa so takoj naslednji dan. pa hitro v akcijouser posted image .

(odgovor članu Bethany)
Neposredna povezava do sporočila: 11
   RE: kako prijavim mojga na test spermijev
20.1.2008 20:55:32   
tinkamiška
Bethany, mislim, da sva čakala 14 dni, da sva prišla na vrsto, potem pa 4 dni na izvide. Sem jih šla osebno iskat. Takrat se ni dalo prinest vzorca od doma, mogoče se je sedaj kej spremenilo, so se mogoče usmilili, ko pa imajo tako neprimeren prostor za oddat semenčkeuser posted image user posted image
No jst sem šla zraven in "pomagala", da je šlo malo hitreje, kaj pa vem, mogoče bi bilo pa boljše, da bi šel sam, pa je sam izrazil željo, da bi šla skupajuser posted image
Se dobro spomnim vsega, ker je bla res ena taka izkušnja, sva se oba krohotala, ko sva šla od tam, eno doživetje več sva si reklauser posted image

Ja, pa pesti za dober izviduser posted image

Tinka


_____________________________

May be I'm not an angel, but I can still fly...

(odgovor članu metir)
Neposredna povezava do sporočila: 12
   RE: kako prijavim mojga na test spermijev
20.1.2008 22:07:13   
Bethany
No, če pa je samo 14 dni do enga meseca za čakat, pa še ni tako hudo.user posted image Sem pričakovala več mesecev. Super in hvala za napotke vsem, zdaj vem kako in kje začeti. user posted image
Moj že sicer ima eno izkušnjo glede oddajanja sperme, in sicer v LJ, preden je začel s kemoterapijo so vzeli vzorec za shranit, pa je po njegovih besedah tam tud bolj tak-tak. Pa še sam je moral opraviti, ko je bilo vse tako na hitro. Tako da kakorkoli že bo tle v Celju, bo boljš ko bova lahko skupaj zrihtala. user posted image Poročam.
Lp!

(odgovor članu tinkamiška)
Neposredna povezava do sporočila: 13
   RE: kako prijavim mojga na test spermijev
21.1.2008 10:09:51   
pf
Napotnico mu da osebni zdravnik, naroči  pa se naj na kliniki najbližji vašemu domu.

(odgovor članu Bethany)
Neposredna povezava do sporočila: 14
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





7 nenavadnih dejstev o spermi
Poleg tega, da sperma preprečuje depresijo pri ženskah in bi si z njo partnerka lahko tudi negovala kožo, smo našli celo...
Kako čim prej zanositi?
Za zanositev se mora ujeti veliko stvari, v vsakem primeru pa je izbira ustreznega časa resnično najbolj pomembna. Kako ...




Gosta hrana.
пеперутка16

Kdaj ste pričele z uvajanjem goste hrane?