|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   ZA NAS.......174. nadaljevanje
19.1.2005 16:34:08   
emaa
Pa sem odprla naslednje nadaljevanje, ko je prejšnje pristalo za devetimi gorami in vodami.
Sem v redu, danes na srečo prej iz službe. Sej bom mogla dopust vzet, da vse prebrem, punce preveč ste pridne.
Mi je pa všeč ideja fosilke svoj seznam, ostale svoj, pa da nobena več ne pride na seznam fosilk, sam dol naj še gremo. Je blo tud men mal hudo, ko sem vidlo, da je ratalo po 2M al pa kej tazga.
Sicer pa ratal bo vsem, slej ko prej, pa pišite še kej, da bomo mele kej brat.
LP
Ema:rozica:
Neposredna povezava do sporočila: 1
   ZA NAS.......174. nadaljevanje
19.1.2005 20:26:42   
tia
Hojla punce,

verjetno ste me pogrešale,ali kaj ko pa sem bila danes celi dan spet odsotna.Dopoldan pri G.,popoldan pa z mojim na okrog.

Samo da povem danes smo poslušali srčeka,no ja jaz ga nisem slišala verjetno do vznemirjenja,ali od česa,noseča:nosecka: sem sedaj 10 5/7,ali že koam čakam da grem na NS katero imam 1.2.,se že veselim,da bom videla mojega :duda:.

Punce tako srečna sem,da bi najraje vriskala,vsem želim da bi čimprej bile tako srečne kot jaz.

Naj vas :angel::angel::angel::angel::angel::angel::angel: čuvajo pa na :modri:.

pa pa


Tia
:nosecka: 10 5/7

(odgovor članu emaa)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   ZA NAS.......174. nadaljevanje
19.1.2005 20:44:43   
tinkamiška
Tako. Zdej sem pa že res pripravljena, tud psihično. Spomnite se kej na mene v petek.

Bom mislila na vas! Držim pesti, za vse!:miska::miska::miska: In upam na čim več + rezultatov in novih:nosecka:!

Tia, vem, da gre zate čas bolj počasi in upam, da ti bo hitro minil in boš kmalu lahko vidla svojega:duda:!
In ja, prav je, da si vesela in srečna in ti kr vriskaj, ko te prime!:rozica:

Pa-pa,

Tinka

(odgovor članu emaa)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   ZA NAS.......174. nadaljevanje
19.1.2005 21:10:24   
cmokec
:rozica: Tinkamška :rozica:, veš, da bomo držali :miska::miska::miska:. Sedaj si ti na vrsti, za katero bomo združile moči in ti stale ob strani.

Sprosti se, kar ti psiha omogoča, saj so tam samo zato, da ti pomagajo. In ko te pošravfajo, se nam zopet javi, da nam poveš, kako je bilo.


:angel::miska::metulj::love::angel::miska::love::angel::miska::metulj::love:

cmokec

(odgovor članu emaa)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   ZA NAS.......174. nadaljevanje
20.1.2005 7:31:56   
simonas
Dobro jutro punce!

In že je nov dan:). O snegu še samo sledi. Pa je res skopa letos ta zima... Pol pa bo sigurno za moj rojstni dan najbolj snežilo, ko bi moralo počasi že dišat po pomladi... Pa kaj čmo...

Še šest dni me loči od nepričakovane :hudicek:M. Ne vem kam bi se dala in kaj bi študirala, da mi ne bi šlo samo to po glavi. Nič kaj drugače se ne počutim, le modrci me tiščijo in bolj utrujena sem, drugače pa nič... Za znoret:(...

Jutri imam dopust ker bom pekla tortice in pecivo za dragega, ki ima drug teden rojstni dan. Pa bolj dolgo bom lahko spala ;):muca::zaspan:...

Punce čim lepši dan vam želim in čim več dobrih novičk :duda::love:9nebesa:modri::roza::nosecka:...

Simona

(odgovor članu emaa)
Neposredna povezava do sporočila: 5
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Živila, ki lahko povzročijo splav
Čeprav velja, da nosečnost ni bolezen in da lahko ženska počne skoraj vse, je dobro vedeti, kaj so pokazali rezultati ra...
5 vzrokov za bolečino pri ovulaciji
Ne glede na to, kako zelo močna je ovulacijska bolečina, ginekologi opozarjajo, da to ni bolečina, ki bi bila normalna, ...




Dudica.
пеперутка16

Do kdaj je imel vaš otrok dudico?