|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   ciclo progynova
24.1.2008 16:44:51   
Anonimen
Pozdravljene! user posted image user posted image user posted image
mene pa samo zanima ce lahko zanosim s temi tabletami, ker zdaj jih ze jemljem 4 mesece in se ni ratalo nic. Kaj te tablete bi naj povecale moznost zanositve ali kaj? 
  Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: ciclo progynova
24.1.2008 16:48:50   
Anonimen
user posted image  mislim, da so te tablete podobne kot KT, torej ne moreš zanositi. Jih je imela moja prijateljica. Ko jih boš nehala jemat mislim, da se poveča plodnost. Morda pa se motim.

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: ciclo progynova
24.1.2008 16:55:14   
Anonimen
vidis pa mi je rekla da mam vecjo moznost. s partnerjem pa se ze kar precej dolgo trudiva, skoraj tri leta ze. se mi je zdelo da so kot kt, ker pred njimi sem ze trikrat zanosla samo se je koncalo s ss, zdaj pa se me niti ne prime

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: ciclo progynova
24.1.2008 16:56:59   
amajceno
aja pa hvala za odg. sem ze jezna a ves!user posted image

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: ciclo progynova
24.1.2008 17:37:13   
trnuljčica
Predpišejo jih ponavadi za ureditev cikla. lp

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: ciclo progynova
24.1.2008 18:27:41   
*ajetam*
ne to ni res. seveda lahko zanosiš če ješ cyclo progynovo. to ni niti slučajno podobno kot kontracepcija. uravnavajo cukluse kot je ena zapisala...
vmes med belimi in rjavimi tabletkam naj bi bila ovulacija...

(odgovor članu trnuljčica)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: ciclo progynova
24.1.2008 20:52:29   
trinity22
tako je , kot je zapisala  *ajetam*, O je med belimi in rdečimi tabletkami, so pa te tabletke za ureditev cikla, niso pa kot Klomifen, ki umetno sprožijo ovolacijo in je zato večja možnost zanositve.

Veliko sreče, držim pesti da čimprej zagledaš user posted image

(odgovor članu *ajetam*)
Neposredna povezava do sporočila: 7
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





5 vzrokov za bolečino pri ovulaciji
Ne glede na to, kako zelo močna je ovulacijska bolečina, ginekologi opozarjajo, da to ni bolečina, ki bi bila normalna, ...
3D/4D ultrazvočni pregled obraza
Kaj lahko vidimo s 3D/4D ultrazvočnim pregledom obraza pri plodu?




Dojenje...
пеперутка16

Do kdaj ste dojile?