|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Plenice
25.1.2008 23:29:44   
Noseckica
Katere uporabljate? user posted image

Uporabljamo Müllerjeve (5 - 9 kg)...danes sem jo 3x preoblačila, ker je bila mokra skoraj do rokavov. user posted image
Zdaj se že previjamo na 1 uro, da se ne bi ponovilo.
Če ji dam večje, so prevelike in se spet preoblačimo. user posted image
 
Zgleda, da bomo morali spet nazaj na Pamperske.
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: Plenice
26.1.2008 7:19:01   
eya
Nam so Pampers Activ fit najboljše.

(odgovor članu Noseckica)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: Plenice
26.1.2008 7:30:47   
Hans
Mi imamo Pampers že skoz, smo probali Hugies, Sparky, Merkator, DM, vse nam je premočilo. Vem pa tudi da veliko RR kritizira Pampers.  

_____________________________

Nikoli ne obupajte! Če vam ne uspe v prvo, bo mogoče v drugo ali pa v tretjo! UPAJTE !

(odgovor članu Noseckica)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: Plenice
26.1.2008 8:01:43   
2.2.
imamo od mullerja in pamperske activ fit. prve uporabljamo skoz pamperske pa občasno če ima kakšno oblekico oblečene ali podobno da nima tako velike ritke od plenice....sem pa zadovoljna z obemi.
razen z šparkijevimi plenicami je dobila izpuščaje, tako da teh ne uporabljamo; no drugih nismo ni kupovali.

(odgovor članu Hans)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: Plenice
26.1.2008 8:59:10   
branka87
Probaj Hoffer-jeve  pamperske...
Ker so uvožene original

(odgovor članu Noseckica)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: Plenice
26.1.2008 11:19:01   
ocka33
če kupuješ pamperske moraš pogledati da so uvožene iz avstrije ali pa iz nemčije ,ker druge ko so iz polske so zanič.original pampers pa so v mulerju,ker tam so iz avstrije.dobre so pa tudi baby love iz dm tiste so tudi o.k.ampak jaz prisegam na pampers pa tudi dokaz moj sin ko spi čez noč po 12 ur zjutraj ni niti malo moker  pa bo zdaj star 11 mesecev.

(odgovor članu Noseckica)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: Plenice
26.1.2008 11:45:48   
Noseckica
Hvala vam za odgovore.
 
Bomo res spet šli nazaj na Pampersove pleničke.

(odgovor članu ocka33)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: Plenice
26.1.2008 12:44:41   
Afnica
Nam se Pampers ne obnesejo. Poleg tega, da spustijo, imamo še izpuščaje. Na bioresonanci mi jih je tudi testirala, pa niso šle skoz.
 
Mi uporabljamo Mullerjeve. Od 9 naprej. Čeprav še noben nima te kilaže. Zavihki ob bokih so malo dalši in bolj tesni.  Spustijo pa res res redko kdaj. S pampers sem ju po 3x na dan preoblačila. user posted image

_____________________________

Prodamo opremo in oblačila (primerno tudi za dvojčke)
http://oblacilaigrace.moj-album.com/

(odgovor članu Noseckica)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: Plenice
26.1.2008 13:10:34   
melani99
uporabljam pamperske, občasno tudi DM-ove babylove, se mi niti ne zdijo tako slabe

(odgovor članu Afnica)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: Plenice
3.2.2008 16:23:19   
Noseckica
No, evo, jaz buča pametna.
 
Zadnjič moj kupi v Müllerju Pamperske iz Nemčije user posted image  (pa še opozarjala sem ga, da bo ja pogledal od kod so).
 
Potem pa jaz v Tušu kupim jumbo pack, pa pridem domov in me moj user posted image  vpraša, od kod so.
 
MADE IN POLAND user posted image

(odgovor članu melani99)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: Plenice
5.2.2008 10:43:03   
Nenya
Jaz imam za obe Lidlove plenice (4 in 3 velikost) in sem super zadovoljna za obe, ne premočijo niti ponoči.

_____________________________

Ever stopped to think ...
then forgot to start again?

(odgovor članu Noseckica)
Neposredna povezava do sporočila: 11
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Kakšna je prava postelja za dojenčka in ot...
Ko se odpravite v trgovino z otroško opremo, osupli obstanete: koliko različnih posteljic in zibelk! Le katera bi bila n...
VIDEO: Ganljivo slovo od ravnokar rojenega...
video
Mlada mamica Hannah je ob rojstvu sina spoznala, da zanj ne bo mogla skrbeti tako, kot bi si zaslužil, zato je sprejela ...




Nos.
пеперутка16

Kako majhnim otrokom čistite nos?