|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Mrtva koža na trebuhu
28.1.2008 18:58:52   
Raho
Vse veste, kakšna sem bila med nosečnostjo. Zanima pa me, če je katera imela popolnoma mrtvo kožo na trebuhu po porodu. Jaz ne čutim ničesar - nobene bolečine (pa se lahko kar fejst stiskam), v glavnem ničesar.

Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: Mrtva koža na trebuhu
28.1.2008 19:14:55   
Anonimen
Kje točno? Ob šivih, ali po celem trebuhu? Jaz sem imela ogromen trebuh in urgentni CR. Po porodu kakšna 2 meseca koža ob šivih in malo širše "ni bila moja".

(odgovor članu Raho)
  Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: Mrtva koža na trebuhu
28.1.2008 19:41:54   
Raho
Po celem trebuhu. to me skrbiuser posted image

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: Mrtva koža na trebuhu
28.1.2008 22:10:20   
janja
Jaz tudi ne čutim ničesar od rane navzgor do popka. Mi je blo tudi čudno, ker me rana nikoli ni bolela (niti v porodnišnici), prej ves trebuh. Moj je bil tudi obilen, tako da sem povirbala še celo goro strij.

Zdaj sem že 3 mesece od poroda, pa je koža še vedno neobčutljiva. Pa strije. In me resno skrbi, a bo šla ta koža sploh skup, al mi bo vedno visela čez rano.


_____________________________

Otroci so naše največje bogastvo! Čuvajmo jih!

http://janja73.mojalbum.com
http://zo-ja.mojalbum.com

(odgovor članu Raho)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: Mrtva koža na trebuhu
29.1.2008 9:07:38   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: Raho

Po celem trebuhu. to me skrbiuser posted image


Kaj pa hrbtenica? Če je v tem problemuser posted image

Janja: koža bo šla nazaj. Samo zelo počasi.

(odgovor članu Raho)
  Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: Mrtva koža na trebuhu
29.1.2008 13:38:46   
Raho
Žaboka - o hrbtenici ne sprašuj - moram k ortopedu.user posted image Me je moja osebna kar napotila, ker imam bojda  (po njenem mnenju) drugo in tretje vretence preveč skupaj - kot da bi bili sesedeni.user posted image

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: Mrtva koža na trebuhu
29.1.2008 14:48:36   
Margareta
Temu se reče gluho tkivo in se ponavadi pojavi nad rezom. Izvenelo naj bi v enem letu, ampak meni ni. Zdaj po 2 CR je pa še slabše, neobčutljiv je še večji del trebuha.

Meni tudi, koža in špeh visita čez brazgotino in je res bljek. Danes začnem. S trebušnjaki.


_____________________________

http://www.ednevnik.si/?w=Margareta

(odgovor članu Raho)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: Mrtva koža na trebuhu
30.1.2008 12:37:32   
r1ta
Ja pri meni je trajalo dolgo, da sem trebuh spet začutila. Najprej je bila mrtva koža kar precej nad rezom, potem pa se je občutek počasi začel vračati. Po letu dni od CR spet čutim vse.

_____________________________

I have no special talents. I am only passionately curious.
(A. Einstein)


(odgovor članu Margareta)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: Mrtva koža na trebuhu
30.1.2008 16:05:54   
Jessy
To, da ne čutiš celega trebuha, bi mene tudi skrbelo. Verjetno bi povprašala dr. Pušenjaka ali pa svojega G.

Sama  po CR nisem čutila predela okrog šiva, približno 3cm širok pas. Zdaj sem že  2 leti in pol po CR in vse čutim. Mislim, da sem nekje po 1 letu že čutila.

_____________________________

http://www.mojalbum.com/taia/moje-torte

(odgovor članu r1ta)
Neposredna povezava do sporočila: 9
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Pokukajte v pravljičen svet nove trgovine ...
photo
Vrata je odprla nova trgovina Mali zakladi, ki se nahaja v spodnji etaži Emporiuma, BTC City Ljubljana.
Izračun vibracije otrokovega imena po nume...
Izbrati pravo ime za otroka je izjemno težka naloga. Če želite, da ima ime vašega otroka vibracijo, ki bo odsevala njego...




Dojenje...
пеперутка16

Do kdaj ste dojile?