|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   okolica Podčetrtka-kaj videti
28.1.2008 13:42:13   
biga
Glede na to, da odhajamo za par dni v Terme Olimia, me zanima, kaj zanimivega bi si lahko ogledali v tamkajšnji okolici. Predvsem bolj dostopne stvari, ker gremo z 8-mesečnikom. Kaj torej priporočate domačini ali tisti, ki ste tam že bili?
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: okolica Podčetrtka-kaj videti
28.1.2008 13:58:32   
cmokec
Nad toplicami je Samostan z najstarejšo lekarno v Evropi. Pa čokoladnica je super. Potem je posestvo z jeleni, ki se prosto pasejo okoli. Meni je bil zanimiv tudi izlet v Kumrovec, ki ni daleč, samo to dojenčku ne pomeni veliko.

_____________________________

Moje srce grejeta dva mala sončka: Sara (2001) in Pia (2005).

(odgovor članu biga)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: okolica Podčetrtka-kaj videti
28.1.2008 14:19:04   
viv_
Tako kot je cmokec napisala:

po Kumrovcu se da z vozičkom lepo sprehajat. Lahko greste na izlet do Rogaške, so tudi luštni parki za sprehod. Potem je v Podčetrtku en mini živalski vrt, imajo noje, pa ful ene perjadi, mogoče luštno za tamalga. Jelenov greben, čokoladnica, lekarna, potem je Amon, kjer je golf, pa fajn štarija. Proti Lesičnem je trgovina Marja, majo fajn perilo pa majica user posted image

_____________________________

Mirna - 19. 12. 2003
Zarja - 30. 10. 2006

(odgovor članu cmokec)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: okolica Podčetrtka-kaj videti
28.1.2008 14:26:55   
barbara b
Bizeljski grad -  imajo lepo paleto zelo dobrih vin.
Repnice na Bizeljskem - zanimivo!

(odgovor članu viv_)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: okolica Podčetrtka-kaj videti
28.1.2008 17:52:15   
Carovnica Mica
pa ena čarovničina hišica je bla-ko se šetaš po gozdu in vidiš kekeca,ipd.user posted image

(odgovor članu barbara b)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: okolica Podčetrtka-kaj videti
28.1.2008 19:33:18   
suzolinka
Pa sej je še čarovnica. Tam na Jelenovem grebenu

(odgovor članu Carovnica Mica)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: okolica Podčetrtka-kaj videti
28.1.2008 19:49:09   
viv_
Ne, ne... Koča pri Čarovnici user posted image

_____________________________

Mirna - 19. 12. 2003
Zarja - 30. 10. 2006

(odgovor članu suzolinka)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: okolica Podčetrtka-kaj videti
29.1.2008 9:44:55   
Nika v službi
Ja, trgovino Marjo pa tudi jaz priporočam. Mi gremo vedno tja nabavit perilo, pa kakšne majice (sploh za ta malo) se da dobit zelo ugodno, pa kvalitetna roba.

Sicer pa kot so ostale napisale. Koča pri čarovnici pa še za našo 2 letnico ni zanimiva, tako da za 8 mesecev starega dojenčka ne priporočam. Pride res bolj v poštev kak sprehod, kar lahko lepo naredite po Rogaški, Kumrovcu, tudi Jelenov greben ali Haler je fino za kako kosilo ali večerjo, pa sprehodiš se lahko od term po pločniku do centra Podčetrtka....

(odgovor članu viv_)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: okolica Podčetrtka-kaj videti
29.1.2008 10:30:45   
Mojca20
a ni tam neka Pravljična dežela, pa čokoladnica, Jelenov greben..

(odgovor članu Nika v službi)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: okolica Podčetrtka-kaj videti
29.1.2008 11:03:56   
hariba
ja tej koči pri čarovnici eni rečejo tudi pravljična dežela. odprta je le ob vikendih, v sredi tedna pa le za najavljene skupine.

(odgovor članu Mojca20)
Neposredna povezava do sporočila: 10
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Ideje za igre v gozdu
Otrok lahko v gozdu teče, skače, preskakuje, pleza, čofota, se igra z blatom in peskom, se drsa in sanka, raziskuje in o...
Macelj – Na hrbtu pošasti
photo
Učna pot je krožna, dolga 3,5 kilometra. Označena je s prikupno rumeno gobo in rumenimi puščicami. Na poti je 12 kontrol...




Dudica.
пеперутка16

Do kdaj je imel vaš otrok dudico?