|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Hrenovke
12.2.2008 14:14:04   
Nadja_23
Kdaj ste ponudle, če ste? In katere? Sveže ali pakirane?

LP
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: Hrenovke
12.2.2008 14:32:53   
katra55
Čim kasneje, ker hrenavke imajo pa res ogromno dodatkov, so zelo mastne, pa še vso slabo meso je zmleto. Jaz jih nebi dajala pred enim letom.

(odgovor članu Nadja_23)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: Hrenovke
12.2.2008 14:37:38   
Nadja_23
Čez en teden bo 1 leto. Zato sprašujem, predvidevala sem,da ne prej. Samo me pa zanima katere sveže ali pakirane in verjetno piščančje?

LP

(odgovor članu katra55)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: Hrenovke
12.2.2008 17:43:37   
Hans
Naša je nora na hrenovke, sicer pa je res, da imajo hrenovke precej maščobe, vendar pa ne drži, da imajo najslabše meso ( sem se pozanimala). V trgovini poišči kakšne dietne, ali tiste za varovanj srca. Mi jemo piščančje od PP.

_____________________________

Nikoli ne obupajte! Če vam ne uspe v prvo, bo mogoče v drugo ali pa v tretjo! UPAJTE !

(odgovor članu Nadja_23)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: Hrenovke
12.2.2008 18:12:35   
Naja30
Moja jih je prvič probala ravno na svoj 1.roj. dan in je po njih dobila pikice po ličkih. Zdaj je stara 14m in sem ji jih spet dala par dni nazaj in ima spet pikice user posted image  Naslednjič ji bom dala tiste bele brez ovitka. Samo ta varianta še obstaja, te so verjetno najbolj "čiste" user posted image

(odgovor članu Hans)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: Hrenovke
12.2.2008 18:55:29   
2 Sraki
Hrenovke imajo zelo veliko nezdravih E-jev. In veliko glutaminata, ki pa je še posebej škodljiv. Podrobnosti si preberi po netu, ko boš prebrala katere št. e-jev vsebujejo. Prav zaradi glutaminata pa imajo otroci radi hrenovke, ker je to ojačevalec okusa in hrenovka sama po sebi ni okusna zaradi mesa, ampak zaradi dodatkov. Takim dodatkom pa se je bolje čim bolje izogibati.

(odgovor članu Naja30)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: Hrenovke
12.2.2008 22:43:41   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: Hans

vendar pa ne drži, da imajo najslabše meso ( sem se pozanimala).


pozanimaj se pri kom, ki jih delauser posted image če ti bo upal po pravici povedat....dobro meso se prodaja kosovno, sigurno ne gre v hrenovke in podobne zadeveuser posted image v hrenovke gre sam šit, kaki usmrajeni in že zeleni čevapčiči recimo itd....da ne govorimuser posted image

(odgovor članu Hans)
  Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: Hrenovke
12.2.2008 22:46:37   
r1ta
Jaz sem ji dala danes prvič en majhen košček hrenovke in je dobila pikice po ličkih. Stara je pa 13 mesecev in pol. Hrenovk še dolgo ne bo zares konzumirala.

_____________________________

I have no special talents. I am only passionately curious.
(A. Einstein)


(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: Hrenovke
15.2.2008 22:34:51   
andie
Naša jih ma ful rada, stara je 10 ms, kupim pa piščančje pakirane.
Sej res ni kvaliteta, sam pr nas ne kompliciramo s tem.
Ne je jih lih pogosto, slučajn če so kdaj, jih je zraven.

(odgovor članu r1ta)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: Hrenovke
16.2.2008 13:25:52   
Anonimen
Ravno pred nedavnim sem gledala oddajo na SLO1, ko je govorila direktorica urada za kemikalje in je rekla, da so v salamah in hrenovkah takšni konzervansi, ojačevalci okusa,...skratka E-ji, da naj jih otrok do petega leta nebi jedel.
Prav tako je z gaziranimi pijačami.
Se pa sama spomnim, da sem vedno bruhala po njih, do kakega 10. leta. Še sedaj čutim grenkobo v želodcu, če jih po kakšnem naključju pojem.

Jaz hrenovk raje nebi dajala. Če opečeš file piščanca, je pečen v 5 minutah.user posted image

(odgovor članu andie)
  Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: Hrenovke
16.2.2008 19:33:26   
katra55
Če opečeš file piščanca, je pečen v 5 minutah.

S tem se popolnoma strinajm, je dosti bolj zdravo in okusno.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 11
   RE: Hrenovke
16.2.2008 19:42:49   
Strawberrie Cherrie
Nekje po enem letu sem mu dala tam pa tam tudi telečjo hrenovko. 

(odgovor članu katra55)
Neposredna povezava do sporočila: 12
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Najlepše ime za fantka po vašem izboru
Vsako ime je nekaj posebnega in nič presenetljivega ni, da je staršem najlepše ime tisto, ki ga nosi njihov otrok (otroc...
Pokukajte v pravljičen svet nove trgovine ...
photo
Vrata je odprla nova trgovina Mali zakladi, ki se nahaja v spodnji etaži Emporiuma, BTC City Ljubljana.




Plenice.
пеперутка16

Kdaj ste otroka začeli odvajati od plenic?