|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   krči po porodu
27.2.2008 19:58:23   
ma&he
Danes je 10 dan od poroda in popoldan sem dobila ful močne krče v predelu maternice, pa me zanima če je imela kakšna že take probleme. Ne bi rada delala panike, ampak so rekli da pri drugem otroku ful bolj boli, ko se maternica krči, pa me zanima, če je mogoče samo to ali je lahko kaj drugega.
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: krči po porodu
27.2.2008 20:05:52   
lukec
Jaz jih nisem imela, vendar moja mami pravi, da jo je krčenje maternice bolelo bolj kot popadki.

_____________________________

Meni nebö odprto se zdi,
kadar se v tvoje ozrem oči,
kadar prijazno nasmejaš se,
kar sem prestala, pozabljeno je.
(F. Prešeren)

(odgovor članu ma&he)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: krči po porodu
27.2.2008 20:13:05   
kai1
Mene prve dni po pporodu zelo bolelo. Potem pa med dojenjem. Bolelo me je pa tudi še, če sem premalo počivala.
A čišča, pa je enaka kot prej?

(odgovor članu lukec)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: krči po porodu
27.2.2008 20:17:21   
ma&he
Ne, čišča se je tud spet pojavla, saj sem skoraj nehala krvavet, zdej sem pa spet bolj začela.

(odgovor članu kai1)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: krči po porodu
27.2.2008 20:34:08   
manetka
Krči k se maternica krči znajo kr fajn bolet, lahko da že vse poneha pa spet začne, meni je bilo najhuje ko se je mala dojila, krči so bili takrat najhujši pa čišča tudi. Je pa normalno tud 5-6 tednov čišče, vsaj moja je bila tok dolga. Saj bo kmalu bolje.


(odgovor članu ma&he)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: krči po porodu
27.2.2008 21:11:10   
silvya
To ni nič hudega, če sočasno ni neke hude krvavitve. 

(odgovor članu manetka)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: krči po porodu
27.2.2008 21:54:50   
Anonimen
Najbolj so krči boleči pri dojenju,ker se takrat sprošča v telesu hormon,ki skrbi da se maternica lepo krči.Če bodo krči močnejši in pa tudi krvavitev močnejša pa nazaj do G

(odgovor članu silvya)
  Neposredna povezava do sporočila: 7
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Pet nepriporočljivih praks pri hranjenju s...
Hranjenje s stekleničko že od nekdaj velja za lažji način hranjenja. Verjetno je to razlog, zakaj v preteklosti nihče ni...
Kako dojenček "reče" RAD TE IMAM?
Dojenček rad gleda obraze, maminega pa ima najraje, zato ji nenehno namenja nežne poglede. V bistvu vsakokrat ko dojenče...




Nos.
пеперутка16

Kako majhnim otrokom čistite nos?