|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   ICSI - ambulanta MB
7.2.2008 15:25:36   
Serendipity
Ojla!

Punce, malo sem gledala po arhivu foruma (pa mi je vrglo le podatke iz let 2005 ali 06) pa me firbec matra kako dolgo ste čakale na ta postopek v MB-ju.

Torej, kdaj so vas dali na čakalno listo, kdaj dobile pošto in kdaj šle v postopek. Pa še kaka izkušnja je dobrodošla, če vam je.



Lep pozdrav!



ps: Zanimajo me predvsem podatki lanskega/ letošnjega leta. Če pa ima katera link do podobne teme, pa prosim, če nalimate. Imam občutek, da s tem iskalnikom na RR res ne najdem nič pametnega ...
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: ICSI - ambulanta MB
7.2.2008 19:14:08   
Skye
Na čakalno listo sem bila dana oktobra 2006. Pošto sem prejela junija 2007. Julija 2007 sem začela z kontacepcijskimi tabletkami, konec avgusta pa z injekcijami (diphereline in Gonal-F 150 enot). Zdaj sem pa v 25 tednu z dvojčkiuser posted image   To je bil moj prvi postopek ICSI.....in na mojo veliko srečjo je že ta prvi uspel. Pridelala sem 5 jajčk, ki so se vse oplodile, dve so mi vstavili, 3 pa zamrznili.

Mislim, pa da so zdaj čakalne vrste mal krajše...no vsaj upamuser posted image user posted image

No to je moja izkušnja...upam, da sem ti lahko malo pomagalauser posted image

Lp
Skye



_____________________________

Vse, kar lahko storiš,
ali o čemer sanjaš,
da lahko narediš,
poskusi narediti.
V drznosti je genialnost,
je moč in čarovnija.
Začni zdaj! (Goethe)

(odgovor članu Serendipity)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: ICSI - ambulanta MB
7.2.2008 19:36:03   
Serendipity
skye - ČESTITKE ob vajini dvojni sreči! user posted image  user posted image  In iskrena hvala za odgovor. user posted image

(odgovor članu Skye)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: ICSI - ambulanta MB
7.2.2008 20:53:46   
bambi75
Jaz sem bila 1.dana na čakalno listo daljnega leta 2005 oktobra, dobila pošto junija 2006, postopek september 2006,nato ponovno čakanje na pošto do maja 2007 in postopek avgust 2007. Spet sem čakala na pošto in jo dobila januarja 2008 postopek pa bo v marcu/aprilu. Upam da bo vsaj ta uspešemuser posted image .

(odgovor članu Serendipity)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: ICSI - ambulanta MB
8.2.2008 10:36:33   
LanaH
Jaz sem bila dana na čakalno listo sredi maja 2007. Konec oktobra sem dobila pošto, v novembru sem imela sestanek, v decembru sem začela s tabletkami, januarja so sledile injekcije, pred enim tednom pa sem imela ET. Zdaj čakamo rezultate!

(odgovor članu bambi75)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: ICSI - ambulanta MB
8.2.2008 10:41:18   
Serendipity
Hvala punce! user posted image

bambi75 & LanaH - Držim pesti! user posted image

(odgovor članu LanaH)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: ICSI - ambulanta MB
8.2.2008 19:50:52   
Anonimen
Nekje okoli enega leta, sicer pa so tam zelo prijazne sestre, ki ti bodo odg. na vsa vprašanja. Da ne bo pomote, tudi dr. so zelo fajn.

(odgovor članu Serendipity)
  Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: ICSI - ambulanta MB
8.2.2008 20:19:11   
Serendipity
Nekje okoli enega leta, sicer pa so tam zelo prijazne sestre, ki ti bodo odg. na vsa vprašanja. Da ne bo pomote, tudi dr. so zelo fajn.


To pa res! Vsaka jim čast! Resnično so vsi prijazni, nekaj takega česar ponavadi v zdravstvu res nisem navajena.

No, vprašanje je pa temeljilo bolj na želji po dejanskih izkušnjah naših bork, ker odgovor zdravnikov in sester je bil podoben tvojemu user posted image .



Hvala za tvoj odgovor.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 8
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





7 nenavadnih dejstev o spermi
Poleg tega, da sperma preprečuje depresijo pri ženskah in bi si z njo partnerka lahko tudi negovala kožo, smo našli celo...
Motnje menstrualnega ciklusa so precej pog...
Vsaka ženska obdobje pred menstruacijo in med njo doživlja drugače. Motnje menstrualnega ciklusa so različne in pogoste....




Gosta hrana.
пеперутка16

Kdaj ste pričele z uvajanjem goste hrane?