|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Nakup preko e-bay-a
17.2.2008 19:16:37   
smotka lonib
me zanima, če je katera kupovala preko nemškega ali avstrijskega E-BAY-a, koliko časa je čaka na artikel?

< Sporočilo je popravil Sibil RR -- 17.2.2008 21:35:45 >


_____________________________

Nejc 15.9.1995 (53cm, 3320g)
Vanja, 24.11.2000 (59cm, 4880g)
Zala 29.3.2007 (54cm, 3970g)

Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: NAKUP PREKO E-BAY-A
17.2.2008 19:33:35   
tinaaja
Odvisno preko koga posiljajo... nazadnje so poslali v petek, v torek je bil vozicek pri meni.Nekje v roku 1 tedna po prejemu denarja bi rekla v povprecju

_____________________________

Preden si bila spočeta, sem si te želela, še preden si bila rojena, sem te ljubila in komaj si se rodila, bi zate umrla. To je čudež življenja. /Maureen Hawkins/

(odgovor članu smotka lonib)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: NAKUP PREKO E-BAY-A
17.2.2008 19:46:51   
smotka lonib
Hvala Tinaaja!

Kako se pa plača? A moraš svojo št. bančne kartice vpisati ali lahko kako drugače plačaš?


_____________________________

Nejc 15.9.1995 (53cm, 3320g)
Vanja, 24.11.2000 (59cm, 4880g)
Zala 29.3.2007 (54cm, 3970g)


(odgovor članu tinaaja)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: NAKUP PREKO E-BAY-A
17.2.2008 19:59:25   
tinaaja
Jaz najraje preko paypal-a... Drugace pa SWIFT. Paypal je takojsnje placilo, ce preko swift-a pa moras oddati zahtevek do 13 (klik ali osebno) in pol traja se kak 2 - 3 dni,da oni vidijo denar na svojem racunu.

_____________________________

Preden si bila spočeta, sem si te želela, še preden si bila rojena, sem te ljubila in komaj si se rodila, bi zate umrla. To je čudež življenja. /Maureen Hawkins/

(odgovor članu smotka lonib)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: Nakup preko e-baya
17.2.2008 20:02:20   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: tinaaja

Jaz najraje preko paypal-a... .


Kaj pomeni tale paypal? Kaj je treba narediti, da ga dobis?

(odgovor članu tinaaja)
  Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: Nakup preko e-baya
17.2.2008 20:11:47   
bumerang
Jaz sem čisto notri padla zadnji teden. Najprej sem iskala samo fotoaparat, potem sem pa kupila še pol sveta zraven. Ampak kaj, ko je pa tako ugoodnooo. user posted image
Na Paypal se prijaviš preko njihove strani, vpišeš svoje osebne podatke in št. plačilne kartice, potem pa lahko preko te strani plačuješ prodajalcu tako da tvoja kartica ostane zakrita. Pa kritje imaš za nakup.
Sicer pa prodajalca vprašaš za swift in iban, njegov naslov in naslov njegove banke in potem plačaš preko neta.

_____________________________

Ustavi se in prišel boš!

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: Nakup preko e-baya
17.2.2008 20:13:50   
bumerang
https://www.paypal.com/

_____________________________

Ustavi se in prišel boš!

(odgovor članu bumerang)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: Nakup preko e-baya
17.2.2008 20:15:23   
Anonimen
Tnx :).

(odgovor članu bumerang)
  Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: Nakup preko e-baya
17.2.2008 20:25:33   
tinaaja
na kratko

What can I do with PayPal? Question : Answer : user posted image You can securely send and receive online payments. Here are other ways to use PayPal:
  • Pay for online purchases.
  • Accept credit cards.
  • Send and request money worldwide.
  • Track your online spending.



_____________________________

Preden si bila spočeta, sem si te želela, še preden si bila rojena, sem te ljubila in komaj si se rodila, bi zate umrla. To je čudež življenja. /Maureen Hawkins/

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: Nakup preko e-baya
17.2.2008 20:31:04   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: tinaaja

You can securely send and receive online payments.


Kaksne imate pa izkusnje s tole varnostjo? Je varno? Ali mogoce kdaj ni...?

(odgovor članu tinaaja)
  Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: Nakup preko e-baya
17.2.2008 20:34:33   
tinaaja
Sama uporabljam zmeraj, kadar je mozno, to opcijo. Pa tudi veliko kolegov, znancev,... pa izhajajo iz IT sveta, tko da nekaj o varnosti vedo. Definitivno bolj varno, kot pa dat stevilko kreditne kartice... Jaz PP zaupam in se nisem slisala za kaksen problem. 

_____________________________

Preden si bila spočeta, sem si te želela, še preden si bila rojena, sem te ljubila in komaj si se rodila, bi zate umrla. To je čudež življenja. /Maureen Hawkins/

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 11
   RE: Nakup preko e-baya
17.2.2008 20:36:40   
Anonimen
Super, hvala :).

(odgovor članu tinaaja)
  Neposredna povezava do sporočila: 12
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





BLOG: Ko ti gredo otroci vse bolj na živce...
Ne morem več, je kričalo vse v meni. Nimam vam več kaj dati, je odzvanjalo v meni. Pa sem se še kar gnala. Nisem hotela ...
Otroka ne vrtite za roke!
Starši uživamo ob pogledu na široko nasmejanega otroka, ko ga vrtimo tako, da ga držimo za roke. Ne počnite tega več! Pr...




Plenice.
пеперутка16

Kdaj ste otroka začeli odvajati od plenic?