|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Držite pesti zame
14.2.2008 15:40:42   
Anonimen
Pozdravljeni.
Lani novem. sem imela ss v 11 ted.(odmrtje ploda v 7 ted.
Zdaj  v februarju sva spet stopila v akcijo.
user posted image pričakujem (oz. nepričakujemuser posted image )19.2.
Danes sem imela pregled pri gin. UZ (pregled maternice,če nimam slučajno kakšnih pregrad itd.)in je gin rekel da je vse o.k. maternica je lepa in pravilnih oblik,na koncu me je pa vprašal,če je možno da sem noseča,ker da vidi nekaj notri ki bi lahko bila gest vrečka ampka da je šeprezgodaj za povedat kaj konkretnega.
Tako da sva se zmenila da počakava še do naslednjega tedna in vidiva če bo user posted image prišla ali ne.
A je imela katera že tak podoben primer in je bila pol res user posted image ,mislim da je mela uz par dni pred user posted image in pol user posted image ni bilo je je bilauser posted image ?
Lp pa držte pesti zame


  Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: Držite pesti zame
14.2.2008 16:53:58   
Anonimen
Ja, jz sem imela podoben primer. G mi je rekla tako kot tebi, ker pa ni bilo konec bolečin v levem predelu trebuha, je ugotovila, da imam cisto, ki se je z naslednjo user posted image   in pomočjo antibiotikov odstranila.
Upam, da pri tebi ni tako, in da je res tako kot se tebi zdiuser posted image . Želim ti, da čimprej zagledaš user posted image .

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: Držite pesti zame
14.2.2008 17:26:04   
bastian111
Držim pesti da zagledašuser posted image user posted image  ,poznam ta občutek.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: Držite pesti zame
14.2.2008 17:26:56   
Anonimen
Tudi jaz držim pesti zate! 

(odgovor članu bastian111)
  Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: Držite pesti zame
14.2.2008 17:46:23   
Hans
Tudi jaz držim pesti zate!


se podpišem

_____________________________

Nikoli ne obupajte! Če vam ne uspe v prvo, bo mogoče v drugo ali pa v tretjo! UPAJTE !

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: Držite pesti zame
14.2.2008 18:02:53   
lejla007
Anonimna, še jaz se pridružujem navijanju! user posted image
Naj user posted image ne pride... 

(odgovor članu Hans)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: Držite pesti zame
14.2.2008 18:41:00   
sončnica24
Držim pesti da ti uspe pa če bosta user posted image črtici da bo potem tudi nosečnost potekala brez problemauser posted image user posted image

(odgovor članu lejla007)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: Držite pesti zame
14.2.2008 18:47:02   
pikipu
Držim pesti, naj se izpolnijo sanje!!!!!

(odgovor članu sončnica24)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: Držite pesti zame
14.2.2008 21:39:07   
*talcy*
držim pseti da je to to ... user posted image user posted image user posted image za srečo

(odgovor članu pikipu)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: Držite pesti zame
14.2.2008 21:57:51   
tany83
Drzim pesti, da si user posted image ... user posted image user posted image user posted image

_____________________________

Tu tienes la receta, la formula secreta
para poner en ritmo mi corazon
no existe medicina, doctores ni aspirinas
para el dolor que siente mi corazòn...


(odgovor članu *talcy*)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: Držite pesti zame
14.2.2008 22:16:31   
_ancica_
tudi jaz drzim pestke, da ugledas user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu tany83)
Neposredna povezava do sporočila: 11
   RE: Držite pesti zame
14.2.2008 22:38:17   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: _ancica_

tudi jaz drzim pestke, da ugledas user posted image user posted image user posted image



Se podpišem.user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu _ancica_)
  Neposredna povezava do sporočila: 12
   RE: Držite pesti zame
15.2.2008 7:12:44   
Raguel
če ta mesec delata na otročku je čisto možno,da si že nosečauser posted image user posted image sploh,če je tudi ginekolog že dal nekaj vedetiuser posted image .Upam,da ti pokaže močne črticeuser posted image

_____________________________

VELIKO SE SMEJTE IN RADE SE IMEJTE....

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 13
   RE: Držite pesti zame
15.2.2008 7:39:21   
Tiki55
držim pesti, da si srečkauser posted image ! user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Raguel)
Neposredna povezava do sporočila: 14
   RE: Držite pesti zame
15.2.2008 9:38:55   
blanč
Ej, kaj pa če bi test naredila??

(odgovor članu Tiki55)
Neposredna povezava do sporočila: 15
   RE: Držite pesti zame
15.2.2008 10:09:21   
MR99
Meni se je zgodilo isto. Sem imela ravno ultrazvok po ovulaciji in pred menstruacijo. Pa mi je rekla, da vidi eno pikico notri, ampak da to še ni nič, ker se še mora vgnezditi. In se je potem vgnezdila in sem bila noseča.  Upam, da bo pri tebi isto!!

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 16
   RE: Držite pesti zame
15.2.2008 19:38:08   
Anonimen
Punce hvala za lepe želje.user posted image
user posted image (ne)pričakujem 19.-20. feb,to je naslednji tor. - sred.,tako da bom počakala do takrat, pa če je nebo, bom nardila test.
Priznam ,da me mika da bi ga že zdaj naredila,samo se bojim razočaranja,tako da bom raje počakala, pa naslednji petek čeuser posted image nebo naredila test.
Sporočim. lp

(odgovor članu MR99)
  Neposredna povezava do sporočila: 17
   RE: Držite pesti zame
15.2.2008 19:41:52   
Anonimen
MR 99
Jaz sem tudi imela uz po ovulaciji in pred M(morfologijo)pa je rekel gin da je vse o.k. da je maternica odlična da pa vidi nekaj kar bi bilo gest. vrečka,tako da mi je pol na izvid napisal poleg ostalega še na veliko NOSEČNOST ???? in mi rekel, upam da se zelo kmalu spet vidimo.
Joooooooooooooj tako zelo zelo si želim da user posted image nebi prišla in da bi zagledalauser posted image

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 18
   RE: Držite pesti zame
15.2.2008 19:53:35   
valentina2006
user posted image

_____________________________

·.¸(¨`·.·´¨)
(¨`·.·´¨)¸.·´
`·.¸.·´

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 19
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





RESNIČNA ZGODBA: Sinu so zdravniki ohladil...
Bil je lep topel jesenski dan, za pregled v porodnišnici sem obula balerinke. Malčku se ni mudilo na svet, bila sem štir...
Kako čim prej zanositi?
Za zanositev se mora ujeti veliko stvari, v vsakem primeru pa je izbira ustreznega časa resnično najbolj pomembna. Kako ...




tampon ponoči?
muška

pri šibki menstruaciji

da (26%)

ne (74%)


Število vseh glasov: 400

Hvala za glasove. Glasoval/a si že za vse aktualne ankete. Lahko pa ustvariš svojo anketo!