|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Pripomočki za pripravo hrane
15.2.2008 14:51:53   
MissLady
Mi bomo kmalu začeli z uvajanjem GH (verjetno žez cca. 14 dni). Pa me zanima, kakšne pripomočke imate za pripravo hrane za vaše bejbije?

Ali imate tisti mešalnik, ki sekla hrano? Jst imam doma paličnega. A je to dovolj, ali naj si raje nabavim tist mešalnik? Za sokce, bom verjetno potrebovala sokovnik? Namreč rada bi mu čim več hrane pripravila sama.
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: Pripomočki za pripravo hrane
15.2.2008 14:56:50   
žigolino
Jaz imam še zraven paličnega(v kompletu),eno posodico pol litrsko,pa not je nož,kot en mali multipraktik in pol sam preklopim pa je.Tak da men je to najbolj prav prišlo.Vsak obrok od sadja do že skuhane juhe smo not mleli.Boljš kot da pa za 2 deci juhe umažem cel multip. 

(odgovor članu MissLady)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: Pripomočki za pripravo hrane
15.2.2008 16:47:22   
Naja30
Jaz imam tud en tak mali sekljalnik. Paličnega pa sploh nisem uporabljala, ker sem ji hrano že od začetka samo pretlačila.
Obvezen del je pa npr. ribežen, jaz imam steklenega, ker se na tak način manj vitaminov izgubi. In imam ožemalec citrusov za jutranje sokce user posted image

(odgovor članu žigolino)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: Pripomočki za pripravo hrane
15.2.2008 20:20:58   
katra55
Jaz imam samo paličnega, hrano sem pasirala samo na začetku, sedaj pa le pretlačim z vilico.

(odgovor članu Naja30)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: Pripomočki za pripravo hrane
15.2.2008 21:57:04   
valči
Jaz sem skozi imela paličnega,toktat bom tudi tisti litrski uporabljala,ki se gor na multi nastavi in steklen ribežn bom nabavila.
A ve katera,kje se kupi in če je kak poseben?


_____________________________

Sedaj pa imamo doma tri čudovite sončke,ki mi pomenijo vse na svetu.

(odgovor članu katra55)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: Pripomočki za pripravo hrane
15.2.2008 22:13:40   
MissLady
Mene tud zanima kje dobim steklen ribež???

(odgovor članu valči)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: Pripomočki za pripravo hrane
15.2.2008 22:20:10   
Anonimen
Steklen ribežn se dobi v Mullerju (tam sem ga vidla) v vseh trgovina  z bolje založenimi gospodinjskimi stvarmi npr; Merkator hipermarket, Interšpar, Merkur itd...

(odgovor članu MissLady)
  Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: Pripomočki za pripravo hrane
16.2.2008 11:51:38   
erna14
jaz mam magic bullet-zakon ga ne zamenjam za noben drug sekljalnik,res spasira v nulo (k frutek je)

_____________________________

moj soncek Ziga-12.3.2007

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: Pripomočki za pripravo hrane
16.2.2008 14:16:58   
Naja30
IZVIRNO SPOROČILO: MissLady

Mene tud zanima kje dobim steklen ribež???


Jaz sem ga kupila v Intersparu. Je pa res fajn, ker je jabolko tako lepo kašastno naribano in prav okusno in sladko. Z navadnim hitro počrni in niti približno tako okusno ni.

(odgovor članu MissLady)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: Pripomočki za pripravo hrane
16.2.2008 14:39:47   
potepinka
Mene pa zanima kako pripravite sokove same.Počasi bova začela najprej z sokom potem pa sledi GH

_____________________________

Življenje je plamen, ki v lastnem ognju izgoreva, vendar vedno znova vzplamti, ko dete se rodi.
--------------------------------------------------------------------------------
Sara(07.09.1996)Mark(10.11.2007)

(odgovor članu Naja30)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: Pripomočki za pripravo hrane
16.2.2008 22:51:36   
MissLady
Potepinka, pomoje je najboljša rešitev sokovnik, pa sploh niso več dragi. V Merkurju imajo veliko izbiro.

(odgovor članu potepinka)
Neposredna povezava do sporočila: 11
   RE: Pripomočki za pripravo hrane
19.2.2008 9:57:16   
scubadiver
Iz katerga sadja/zelenjave pa se lahko pripravlja sokce za 4-5 mesecev starega otročička? A obstaja kak multipraktik ki ima tudi sokovnik?

_____________________________

28.11.07 se je rodila naša princeska Lana


(odgovor članu MissLady)
Neposredna povezava do sporočila: 12
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Pokukajte v pravljičen svet nove trgovine ...
photo
Vrata je odprla nova trgovina Mali zakladi, ki se nahaja v spodnji etaži Emporiuma, BTC City Ljubljana.
Datumi izplačil socialnih transferjev za l...
Povezavo na tale članek si shranite med priljubljene, da boste imeli pomembne datume izplačil socialnih transferjev za p...




Dudica.
пеперутка16

Do kdaj je imel vaš otrok dudico?