|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   zanosila?
18.2.2008 13:54:49   
Anonimen
Pozdravljene!

Pred 2 mes.sem nehala jest kontacepcijske tablete,saj sva se s fantom odločila da bom zanosila.Trenutno uporabljava metodo"pazi".Prvi dan zadnje M sem imela 13.01.08 in je še do danes nisem dobila.Prosim,če mi katera pove,kako izračunam,kdaj bi morala dobiti M,če mi ciklus traja 28 dni?tako dolgo sem bila zaščitena,da sem iz prakse.
Že vnaprej hvala vsem!


  Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: zanosila?
18.2.2008 13:56:48   
Anonimen
Ko prenehaš s KT se ne nadaj rednim M

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: zanosila?
18.2.2008 14:02:34   
Anonimen
To vem ja,vseeno rabim izračun! Ali od prvega dne,ali od zadnjega dne M +28 dni ,ali kako že?

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: zanosila?
18.2.2008 14:03:22   
srecna_zvezda
Strinjam se z anoninmno. M ne bos imela rednih takoj saj je tvoje telo zaenkrat se cisto ''zmesano'' od hormonov ki jih je toliko casa prejemalo. Ni pa tudi izkljuceno da vama ni ratalo takoj zanosit. Ce je tako, si ena redkih srecnic ki ji je to uspelo in seveda ti zelimo vsi veliko srece..Mogoce pocakas se nekaj dni in potem naredis test...?
Drugace pa kakor sem ze napisala, za urejanje ciklusa bos potrebovala nekaj casa. Ti samo veselo slonckaj na vsaka 2 dni pa ni variante da eventuelno ne rata iz tega user posted image ..user posted image  pa srecno

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: zanosila?
18.2.2008 14:04:38   
srecna_zvezda
od prvega dne zadnje M + n dni

(odgovor članu srecna_zvezda)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: zanosila?
18.2.2008 14:05:58   
Anonimen
Če imaš redne cikluse na 28 dni, kot pišeš, potem bi morala dobiti M že 9.2., ampak kot je napisala predhodna, je možno, da imaš po KT neredne cikluse. Pri meni sicer ni bilo tako in so bili ciklusi enaki - tako kot v obdobju ko nisem jedla KT; rednih še vedno nimam.
Najbolj zagotovo boš pa vedela, če narediš test.

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: zanosila?
18.2.2008 14:06:38   
ledenka
pa kot 1. dan se šteje 1. dan M - se pravi, če si imela prejšnjo M 13.1., bi pri 28-dnevnem ciklusu morala M dobit 10.2.

se pa strinjam s povedanim - po jemanju KT običajno traja nekaj časa, da se ciklus ustali user posted image  sicer pa naredi test, pa držimo pesti user posted image

_____________________________

Никогда и ничего не просите! Никогда и ничего, и в особенности у тех, кто сильнее вас. Сами предложат и сами все дадут!


(odgovor članu srecna_zvezda)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: zanosila?
18.2.2008 17:10:44   
KOLIBRI
IZVIRNO SPOROČILO: Anonimen

Ko prenehaš s KT se ne nadaj rednim M


Jaz sem imela po prenehanju že takoj redne M, tako kot pred jemanjem KT. user posted image

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: zanosila?
18.2.2008 17:11:34   
KOLIBRI
Pa še nekaj - zakaj pa sploh pazita, če sta se odločila za otroka?

(odgovor članu KOLIBRI)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: zanosila?
18.2.2008 18:04:32   
bastian111
Tudi mene to zanima ,če si pripravljena povedat!?

(odgovor članu KOLIBRI)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: zanosila?
18.2.2008 18:28:21   
spps
po mojem zarad pavze po jemanju kt

_____________________________

kdor čaka ,dočaka?

(odgovor članu bastian111)
Neposredna povezava do sporočila: 11
   RE: zanosila?
18.2.2008 18:29:30   
Anonimen
Hvala za odgovore,vaste zakaj vse to sprašujem;ker sem redna kadilka in kave spijem sigurno 3 na dan.Prej bi rada vsaj 1 mes.omejila cigarete,ko bom zanosila pa absolutno prenehala.Tudi  najmanj 3 mesece pa bi se čisila od KC.

(odgovor članu bastian111)
  Neposredna povezava do sporočila: 12
   zanosila?
19.2.2008 15:11:02   
poli*
Jaz sem po 4 letnem jemanju Kt naredila pavzo (cikli so bili logično na 28 dni, ker ga urejajo tablete!). Potem sem po dveh mesecih dobila mal krvavga izcedka, potem pa šele čez 2 meseca menstro. Naslednje 3 so bile z razmikom 34 dni, potem ena na 36 dni in zadnja čez 38 dni. Sicer mi pa ni jasno, zakaj se mi cikel podaljšuje?!

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 13
   RE: zanosila?
19.2.2008 22:15:30   
_ancica_
glede na to, da si imela zadnjo M 13. jan..., pomeni, da je danes 38 dan. Ker pa si omenila, da si ravno prenehala s KT, bi rekla, da M ni zaradi tega. Kako je bilo pa prejsen mesec, prvi mesec po prenehanju jemanja? Kdaj si takrat dobila M? No kakorkoli ze, ce si zelis zanositi, ti zelim cimprejsnje ugledanje +...mogoce bo pa ze ta mesec, kaj ves user posted image  

(odgovor članu poli*)
Neposredna povezava do sporočila: 14
   RE: zanosila?
19.2.2008 22:17:52   
_ancica_
IZVIRNO SPOROČILO: poli*

Jaz sem po 4 letnem jemanju Kt naredila pavzo (cikli so bili logično na 28 dni, ker ga urejajo tablete!). Potem sem po dveh mesecih dobila mal krvavga izcedka, potem pa šele čez 2 meseca menstro. Naslednje 3 so bile z razmikom 34 dni, potem ena na 36 dni in zadnja čez 38 dni. Sicer mi pa ni jasno, zakaj se mi cikel podaljšuje?!


ne bi vedela...sem pa slisala da se cikli s casoma spreminjajo, tako da verjetno niso taksni kot so bili pred leti, kar pa ne pomeni nic slabega.

(odgovor članu poli*)
Neposredna povezava do sporočila: 15
   RE: zanosila?
20.2.2008 12:20:24   
Anonimen
Prvo M sem dobila takoj po prenehanju jemenja tablet,po tem 29 dni presledka in 13.1 drugo M. Tudi danes še nisem dobila M,naredila pa sem tudi test in je pokazal -.Kaj delajo ti hormoni?!


(odgovor članu _ancica_)
  Neposredna povezava do sporočila: 16
   RE: zanosila?
20.2.2008 12:22:31   
sončnica24
Malo mogoče hormoni jezijo, nekaj pa pristavijo tudi živčki. Tako da jaz tudi že tablet ne jem več kot eno leto pa še vedno nimam rednihuser posted image , res pa je da meni takoj ko sem malo živčna se vse skupaj prestavi. pač na ene bolj vpliva na druge malce manj.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 17
   RE: zanosila?
20.2.2008 20:21:47   
Taula
IZVIRNO SPOROČILO: poli*

Jaz sem po 4 letnem jemanju Kt naredila pavzo (cikli so bili logično na 28 dni, ker ga urejajo tablete!). Potem sem po dveh mesecih dobila mal krvavga izcedka, potem pa šele čez 2 meseca menstro. Naslednje 3 so bile z razmikom 34 dni, potem ena na 36 dni in zadnja čez 38 dni. Sicer mi pa ni jasno, zakaj se mi cikel podaljšuje?!


Sem imela iste težave. Prva dva meseca je bilo še ok, pol pa zmešnjava. S tem da je na koncu M hodila že na ca.50 dni.user posted image

_____________________________

NESRAMNA sem, brez kančka slabe vesti, počutim se prisrčno.... ZLOBNO:)



(odgovor članu sončnica24)
Neposredna povezava do sporočila: 18
   RE: zanosila?
20.2.2008 21:00:21   
_ancica_
IZVIRNO SPOROČILO: Anonimen

Prvo M sem dobila takoj po prenehanju jemenja tablet,po tem 29 dni presledka in 13.1 drugo M. Tudi danes še nisem dobila M,naredila pa sem tudi test in je pokazal -.Kaj delajo ti hormoni?!




verjetno se ti se ureja zadeva...pocakaj se malo, potem pa testek ce se ne bo nic od M user posted image

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 19
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Kako čim prej zanositi?
Za zanositev se mora ujeti veliko stvari, v vsakem primeru pa je izbira ustreznega časa resnično najbolj pomembna. Kako ...
5 vzrokov za bolečino pri ovulaciji
Ne glede na to, kako zelo močna je ovulacijska bolečina, ginekologi opozarjajo, da to ni bolečina, ki bi bila normalna, ...




Gosta hrana.
пеперутка16

Kdaj ste pričele z uvajanjem goste hrane?