|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   IUI
9.3.2008 16:30:04   
skyli
Živjo,

prosila bi vas za vaše mnenje.
Pred 3 dnevi sem prvič imela IUI in že isti dan sem zvečer imela rjavkasti izcedek iz nožnice, to se mi je ponovilo še naslednji dan. Sedaj pa imam samo močan beli izcedek. Tudi vročina se mi je povečala. Zavedam se da je to lahko znak neuspele IUI user posted image  ali pa tudi ne? Ali je smiselno, da si čez dva dni dam kot je v navodilih STOP injekcijo.

Hvala za vse info.
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: IUI
9.3.2008 18:31:20   
YULIAH
Stop injekcijo? Jaz sem stopko dobila 2 dni pred IUI, potem pa nič več, samo dooooolgo čakanje.A ti niso nič razložili postopka? Morebiti se ti je pojavila vgnezditvena krvavitev, ali pa je ta krvavitev od samega postopka IUI.
Jaz bi na tvojem mestu jutri poklicala ginekologa. Je pa možno, da si dobila kakšno lutealno podporo po IUI (to mislim na injekcijo, ki jo imaš še doma).
Vso srečo!!

(odgovor članu skyli)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: IUI
9.3.2008 21:35:35   
skyli
Hvala za hitri odgovor,
ja doma imam kapsulci (prah in tekočina) - PREGNYL, ki mi ju mora dati med.sestra na točno določen datum kot so mi napisali na ginekološki. Injekcija naj bi podprla nosečnost v kolikor bi zanosila. Ampak glede na feeling se mi zdi da IUI ni uspela. Najbolj, da res jutri pokličem, da mi povedo kako naprej.
Thx še enkrat.

(odgovor članu YULIAH)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: IUI
10.3.2008 8:28:37   
Fargesia
jst mam tud v navodilih napisano da dobim 2 stopki! prva je za O, druga za podporo morebitni nosečnosti...pokliči in vprašaj. jaz bi si jo dala!

_____________________________

Nenehno izgubljam kilograme, pa me vedno najdejo.

(odgovor članu skyli)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: IUI
10.3.2008 9:22:52   
monikap
skyli tudi jaz sem krvavela po IUI in imela še potem dva dni rjav izcedek vendar so me pri IUI morali ščipnit no mogoče so tudi tebe in zato krvaviš nič ne obupaj prehitro lahko pa je tudi vgnezditvena krvavitev.Stiskam pesti na pozitiven rezultat.

V MB pa dobiš res samo eno stop inekcijo in sicer dva dni pred IUIuser posted image .

(odgovor članu Fargesia)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: IUI
11.3.2008 16:40:01   
YULIAH
Skyli, imaš že kakšne informacije? Upam da si dobro. Kako je bilo z injekcijo. Meni so včeraj rekli, da lutelane podpore v MB ne dajejo več, ker ni potrebno. kako pa je v LJ, pa ne vem.
Ostale?

(odgovor članu monikap)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: IUI
11.3.2008 17:55:13   
skyli
govorila z med. sestro rekla da naj se držim navodil, tako da sem danes šla na injekcijo. Glede "krvavitve" pa žal ni mogla nič rečt ker so lahko razlogi zato različni. Zdaj mi ne preostane nič drugega kot da čakam, čakam, čakam....
Hvala vam vsem za pomoč.
Rada vas mam in vsem čim prej želim da bomo zibale user posted image

(odgovor članu YULIAH)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: IUI
11.3.2008 18:51:34   
YULIAH
Skyli, močno držim pesti zate. Ti samo počivaj, pa pazi na svojo pikico, ki je sedaj že sigurno na varnem pri tebi...

(odgovor članu skyli)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: IUI
14.3.2008 13:47:38   
skyli
Yuliah in ostale moje,

Kako ste? Upam, da ima katera kakšno dobro novico.
Še en info. potrebujem.
Kdaj po opravljeni IUI naj bi, v kolikor ni prišlo do user posted image  , pršla M? Jaz imela UZ šele 25.3. , če ne bom dobila M seveda.

(odgovor članu YULIAH)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: IUI
14.3.2008 13:51:29   
monikap
skyli 14 dni po IUI bi naj packa prišla,če mora.Sicer pa itak ne sme piti a neuser posted image ?
IIIII UZ imaš ravno na materinski dan in takrat ti želim,da zagledaš svojo pikico lepo vgnezdeno.

(odgovor članu skyli)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: IUI
14.3.2008 16:20:40   
YULIAH
Skyli, jaz sem dobro, navijam zate pa za Moniko pa za vse punce ki pričakujete. Jaz sem po 1IUI dobila user posted image  točno 12 dni poIUI, ful hitro....ti pa gotovo ne boš!!!!!
Monika, mene že vse prek boli, ta user posted image !!!!Ja danes sem dobila, sedaj pa na 1 UZ, potem pa akcija!

(odgovor članu monikap)
Neposredna povezava do sporočila: 11
   RE: IUI
25.3.2008 9:06:31   
skyli
Živjo punce,
slaba novica. Dobila user posted image  ampak sem že v soboto začela z drugo dozo my favorite injekcijami.
Imam pa eno vprašanje ali se je katera po uporabi Puregona zredila (jaz že pred prazniki za 2,7 kg brez da bi pretirava s hrano).
Držte pesti, da bo tolkrat ratalo.
Kako pa kaj ti Yuliah?
Lp

(odgovor članu YULIAH)
Neposredna povezava do sporočila: 12
   RE: IUI
25.3.2008 18:37:46   
YULIAH
Skyli user posted image , mislim nate. Saj bo....le korajžno naprej!
Jaz grem jutri na punkcijo za IVF, ker imam preveč velikih foliklov. Me je kar malo strah, ker je tako na hitro to vse prišlo. Mislila sem da grem na IUI, pa grem na IVF, so se tako včeraj na UZ odločili.Mi pa bodo punkcijo delali pod anestezijo, sam da ne bo bolelo.....

(odgovor članu skyli)
Neposredna povezava do sporočila: 13
   RE: IUI
25.3.2008 19:18:43   
snežinka7
yuliah bom močno držala pesti za jutri. user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu YULIAH)
Neposredna povezava do sporočila: 14
   RE: IUI
25.3.2008 20:03:53   
YULIAH
Hvala snežinka user posted image

(odgovor članu snežinka7)
Neposredna povezava do sporočila: 15
   RE: IUI
26.3.2008 9:31:22   
skyli
Yuliah,

kljub naglici je to super zadeva - imam feeling da je pri IVF veliko več možnosti za user posted image kot pa IUI. Držim pesti da danes ne bo bolelo in da bodo oplodili čim več foliklčkovuser posted image  .
Oglasi se da nam čim prej poveš vesele novice.
Aja UZ mam v petek - ali to pomeni da bom mela osemenitev čez vikend - ali med vikendi tudi delajo? Joj kolkrkol važn da bo.

(odgovor članu YULIAH)
Neposredna povezava do sporočila: 16
   RE: IUI
26.3.2008 17:10:46   
YULIAH
Skyli, super, čez vikend seveda delajo, če je potrebno, tako da ti se le pripravi!
Punkcijo preživela-prespala user posted image ...me je kar utrudila ta anestezija...imam 3 celice, v soboto pa ET (vstavitev zarodka)....upam da bo, sedaj pa počivam...

(odgovor članu skyli)
Neposredna povezava do sporočila: 17
   RE: IUI
28.3.2008 9:49:08   
skyli
Full dobr Yuliah,
kako to da si imela samo 3 celice? Ali to pomeni da ti bodo vstavili vse tri oplojene zarodke? Držim pesti da se bodo vsi trije obdržali in da boš mela kar tri user posted image . user posted image user posted image user posted image
Danes bila na UZ, folikli niso dovolj veliki, tako da nadaljujem z injekcijami in v nedeljo ponovno na UZ.
Se tipkamo.
Lep dan!

(odgovor članu YULIAH)
Neposredna povezava do sporočila: 18
   RE: IUI
28.3.2008 11:45:05   
YULIAH
Skyli, tudi jaz sem imela 3 UZ, ker niso folikli bili dovolj veliki. Na 3uz pa presenečenje, kar cela vojska velikih, zato sem morala na IVF. Žal pa so verjetn večina bili prazni. Tri celice-3zarodki se sedaj razvijajo, v soboto pa mi bodo vstavili enega od njih, upam da se bo res kakšen razvil, ke ni nujno....
Želim ti uspešen IUI...javi kako je šlo. Jaz pa ti bom tudi jutri.....  

(odgovor članu skyli)
Neposredna povezava do sporočila: 19
   RE: IUI
1.4.2008 8:48:30   
skyli
Dobro jutro, dober dan,
kako je šlo Yuliah? Upam da pri tebi bolje kot pri meni. Včeraj sta bila folikla še premajhna tako da sem vzela že 9 injekcijo user posted image . Malo me je iz tira vrglo tako da sem se kar malo zjokala pri med. sestri. Kaj čem, že 4 leta se trudiva in občutek imam, da je vse skupaj malo površno s strani dr. Moti me ker zelo malo ali pa skoraj nič ne povedo kaj pa kako. In sedaj v kolikor ne bo ratalo grem na IVF samo bom spet čakala pol leta da pridem do svoje dr. in pol še 6 -8- mesecev na postopek. Mislm...
Danes si moram sama narediti ovulacijski test in na osnovi tega potem STOP injekcija in potem bomo videli kdaj imam osemenitev (sreda ali četrtek). 
Javi se da ne bomo v skrbeh.
Lep sončen dan!

(odgovor članu YULIAH)
Neposredna povezava do sporočila: 20
   RE: IUI
2.4.2008 20:41:12   
YULIAH
Jaz sem bila v bolnici od nedelje pa do danes.hiperstimulacija. Hudo boli...sedaj pa strogo mirovanje.
Skyli, mislim nate.

(odgovor članu skyli)
Neposredna povezava do sporočila: 21
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Ovulacija in plodni dnevi
Kaj je ovulacija? Kako izračunati kdaj ovulacija nastopi? Načini ugotavljanja ovulacije.
Kako prepoznati vgnezditveno krvavitev?
Kako lahko prepoznamo vgnezditveno krvavitev in kako se loči od menstruacije?




Dudica.
пеперутка16

Do kdaj je imel vaš otrok dudico?