|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Hruške
31.1.2005 10:06:51   
lucka
Zanima me, če lahko svojemu 5,5 mesecu staremu sinu dam hruške. Vsi mi namreč pravijo da zelo napenjajo. Ali je bolje, da mu jo za začetek skuham?
Kdaj ste začele dajati svojim sončkom sveže sadje? Kakšno sadje pa ste jim v tej starosti že dale?
HVALA!
Neposredna povezava do sporočila: 1
   Hruške
31.1.2005 10:08:19   
ZARA
Pomoje ni panike...Jst sem ih Zari prvic dala,ko je bla stara cca 5 mes,al pa se celo malo manj!

(odgovor članu lucka)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   Hruške
31.1.2005 11:11:50   
jagoda
Adam tud je hruške - že kakšen mesec. Zdaj je star 6m! Od sadja je poleg hruške jedel že jabolka, banane, breskve, borovnice in marelice. Na žalost je zdaj bolj mal sadja:(

(odgovor članu lucka)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   Hruške
31.1.2005 11:19:43   
dory
Okol 5.meseca...jih ma ful rad :)..je pa prakticno vse sadje od takrat...

(odgovor članu lucka)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   Hruške
31.1.2005 12:41:45   
lucka
Ali ste pri tej starosti dale otročkom že surove hruške in jabolka? Midva sva začela s čežanco in nato z banano, pa tud malo marelic sem skuhala poleg jabolk. Sedaj pa bi začela že tudi s surovimi jabolkami, pa me zanima če so bili vaši malčki kaj občutljivi na surovo sadje.

(odgovor članu lucka)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   Hruške
31.1.2005 12:44:50   
dory
Mi2 sva pri 3.5 meseca zacela s cezano...ker mu je bla vsec in ni blo tezav smo cez kak mesec jedli ze surovo jabolko...pri petem mesecu pa tudi ostalo sadje..surovo...malokrat skuhano :)...nobene reakcije ni blo...

(odgovor članu lucka)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   Hruške
31.1.2005 13:39:38   
BARBARA R.
Kristina je pokuhane hruške od samega začetka uvajanja goste hrane(4 meseci).Sprva z jabolki,kasneje z rozinami,......Še vedno pa vse,tako zelenjavo,kot sadje,pokuham.Manj napenja.

:muca:

(odgovor članu lucka)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   Hruške
31.1.2005 14:27:08   
ZARA
lucka...jst ji nisem nikol nicesar prekuhavala,pa ni bilo problemov...res pa je da je odvisno od detka samega... Zara zgleda ni nic obcutljiva,ar se tega tice...aja... z gosto hrano sem zacela nekje pri 4 mesecih!

(odgovor članu lucka)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   Hruške
31.1.2005 14:29:04   
dory
Ah manj kompliciras bolse je...ce seveda otrok nima reakcij...:zmeden:

(odgovor članu lucka)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   Hruške
31.1.2005 14:34:10   
ZARA
ja teja...pomoje je najbols izbrat eno srednjo pot...mandarine ji dajem ze od 5 meseca (ker sploh nisem vedla,da jih 'kao' nej nebi)pa na mojo sreco ni blo nic!Pa se zelo jih ima rada...

(odgovor članu lucka)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   Hruške
31.1.2005 15:36:56   
dory
se strinjam s tabo zara :)

(odgovor članu lucka)
Neposredna povezava do sporočila: 11
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





VIDEO: Ganljivo slovo od ravnokar rojenega...
video
Mlada mamica Hannah je ob rojstvu sina spoznala, da zanj ne bo mogla skrbeti tako, kot bi si zaslužil, zato je sprejela ...
Najlepše ime za fantka po vašem izboru
Vsako ime je nekaj posebnega in nič presenetljivega ni, da je staršem najlepše ime tisto, ki ga nosi njihov otrok (otroc...




Dudica.
пеперутка16

Do kdaj je imel vaš otrok dudico?