|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Kdaj ste.....
25.2.2008 13:05:01   
anita4
Imamo dva meseca in pol starega user posted image .
Še vedno se malo dojiva in ker ni pri meni dolovlj mu že od začetka dodajam po flaški.
Zdaj me pa zanima kupili smo flaško z dudiko št.0,do kdaj naj uporabljam to dudiko.Ali pri 2,5 meseca že lahko zamenjam dudiko na št. 1.
hvala

lp
anita



_____________________________

Und alles nur weil ich dich liebe...und ich nicht weiss wie ich dir sagen soll,
komm ich zeig dir wie gross meine liebe ist
und bringe mich fuer dich um.
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: Kdaj ste.....
25.2.2008 13:11:39   
TONČI.
Če vidiš da se muči z pitjem jo zamenjaj. Ko boš pa zamenjala in če ne bo mogel sproti požirat, jo zamenja nazaj. Drugače pa v vednost. Če še dojiš, jaz nebi menjala. Ker potem bo po flaški še hitrej tekel, kot iz dojke. Mali si bo mislil, zakaj bi se trudil, če se na flaški ni potrebno. In tako boš kaj kmalu nehala dojiti.

(odgovor članu anita4)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: Kdaj ste.....
25.2.2008 13:22:53   
anita4
Problem je samo v tem da do sedaj mi je jedel vsake tri ure (približno ). In to pojedel 12o ml.
Zdaj pa že 4 dni noče na tri ure jesti če mu ponudim dojko je takoj potegne seveda ne vleče nevem kako dolgo , če mu pa dam flaško jo pa z jezičekom ven poriva.Zto sem pomislila da ni več zadovoljen , ker se more preveč matrati zraven.user posted image
Zdaj pa ne vem če ne rabi več na tri ure ali se ga loteva kakšen prehlad.(oba z možem sva imela nahod), ampak do zdaj ni videti da bi ga dobil on in da bi bilo na njemu videti kakšne spremembe.V bistvu je samo to da ni več toliko lačen .Pa prav vesela sem bila ker je tako rad jedel.
lp


_____________________________

Und alles nur weil ich dich liebe...und ich nicht weiss wie ich dir sagen soll,
komm ich zeig dir wie gross meine liebe ist
und bringe mich fuer dich um.

(odgovor članu TONČI.)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: Kdaj ste.....
25.2.2008 13:41:04   
TONČI.
V bistvu je samo to da ni več toliko lačen .Pa prav vesela sem bila ker je tako rad jedel.


o potem ima pa le nekakšno obdobje. Sej če je zadovoljen in če ne joka je sit. Mu zgleda sedaj ne paše preveč jest. Bo hitro miniloin bo spet veselo jedel.


(odgovor članu anita4)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: Kdaj ste.....
25.2.2008 14:26:23   
Lantea
Kar se tiče številk za dudiko...Odvisno od tega, kako mu bo ustrezal pretok. Naša je stara 9m, pa še ne more piti po tisti, k ma 4 luknje (na embalaži piše, da so te od 6m naprej), ker ji prehitr teče.

(odgovor članu TONČI.)
Neposredna povezava do sporočila: 5
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Dojenček ponoči ne spi
Je nočno hranjenje res še vedno potrebno? Do kdaj? Kako bi si lahko pomagali, da bi omejili nočne podoje?Kaj storiti, če...
Dragi, danes si pa vzamem prost dan!
Kar me je danes fasciniralo, je bil izraz na obrazu mojega dragega moža, ko sem mu rekla, da si bom vzela prost dan. 




Nos.
пеперутка16

Kako majhnim otrokom čistite nos?