|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   korencek
26.2.2008 16:09:30   
15.7.
nas mali ima 10 tednov in sem slisala da mu lahko ponudim zlicko korencka za probat, a mu res lohk?

_____________________________

...18.12.2007 sva postala presrečna starša najinemu čupavemu Klemnu..
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: korencek
26.2.2008 17:15:35   
sandra85
kje pa si to slišala?
GH nej bi se začela počasi uvajat pri 4. mesecu
ita pa ne bo sprejel še drugega okusauser posted image
ti ga kr lepo še doji, nič še ne rabi drugega


_____________________________

kako je če imaš v življenju 2 moška: enega neizmerno ljubiš in se mu z užitkom cela predaš, drugega imaš neizmerno rada, vsak njegov napredek je zate ponos in vsak njegov nasmeh ti polepša dan! oba pa mi pomenita VSE na tem svetu! ¦ ¦

(odgovor članu 15.7.)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: korencek
26.2.2008 17:22:40   
Anonimen
Jaz mu ne bi dala, sicer pa... Vsak svoj šef. user posted image

(odgovor članu sandra85)
  Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: korencek
26.2.2008 17:44:54   
valči
Naša pupa je stara 4 mesece,pa še ni okusila ničesar,razen mleka.Jo še pono dojim in nimam namena v bližnji prihodnosti ničesar dodajat.

Pri prvem otroku user posted image sem začela z 5.5 meseci,pri drugem otroku user posted image ,pri 4 mesecih,sedaj pri tretjem se mi nikamor ne mudiuser posted image

Če imaš željo in voljo,vprašaj pediatra,kaj meni.Jaz ne bi.


_____________________________

Sedaj pa imamo doma tri čudovite sončke,ki mi pomenijo vse na svetu.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: korencek
26.2.2008 17:54:35   
annie
Mi smo stari 5,5 meseca in smo šele prejšnji teden začeli z GH...10 tedenski dojenček, po moje je to zelo, zelo prekmalu.

(odgovor članu valči)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: korencek
26.2.2008 20:09:04   
15.7.
drugace ga ne dojim ze cca 13 dni. saj jas bi sam probala. drugace pa mali od moje frendice, (1m starejsi) ze je od cokolade, juhe,..


_____________________________

...18.12.2007 sva postala presrečna starša najinemu čupavemu Klemnu..

(odgovor članu annie)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: korencek
26.2.2008 20:11:25   
Anonimen
A se hecas user posted image

(odgovor članu 15.7.)
  Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: korencek
26.2.2008 20:12:42   
Lunc_a
mah rajši mu daj zrezke v omaki pa pečen krompiruser posted image

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: korencek
26.2.2008 20:14:06   
BlackyMouse
Saj ne misliš resno??? user posted image user posted image

_____________________________

Biti ljubljen pomeni več, kot biti bogat, kar pomeni biti srečen..

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: korencek
26.2.2008 20:15:01   
BlackyMouse
IZVIRNO SPOROČILO: 15.7.

drugace ga ne dojim ze cca 13 dni. saj jas bi sam probala. drugace pa mali od moje frendice, (1m starejsi) ze je od cokolade, juhe,..



OMG user posted image user posted image user posted image Fajn, potem bom mojemu 7 mesečniku dala kar vse, celo pekočo hrano, o super user posted image




_____________________________

Biti ljubljen pomeni več, kot biti bogat, kar pomeni biti srečen..

(odgovor članu 15.7.)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: korencek
26.2.2008 20:15:07   
Anonimen
WTF?!?! user posted image

(odgovor članu BlackyMouse)
  Neposredna povezava do sporočila: 11
   RE: korencek
26.2.2008 20:26:42   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: 15.7.

drugace ga ne dojim ze cca 13 dni. saj jas bi sam probala. drugace pa mali od moje frendice, (1m starejsi) ze je od cokolade, juhe,..




A ti bi samo probala, a res? Mogoče se ti zdi da imaš zajca, ampak ne rabiš imet poskusnega zajčka. Sicer pa hvala bogu da si vsaj vprašala prej, če bo to kaj pomagalo tvojemu otročeku...bog pomagaj no.


Pa pozdravi frendico, reči naj pride kaj sem.

(odgovor članu 15.7.)
  Neposredna povezava do sporočila: 12
   RE: korencek
26.2.2008 21:03:02   
poka1
IZVIRNO SPOROČILO: Lunc_a

mah rajši mu daj zrezke v omaki pa pečen krompiruser posted image

user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

_____________________________

26.12.2007 smo dobili Ažbeta 57cm,4710g
23. 3. 2009 smo dobila Ulo 53cm. 3940g

(odgovor članu Lunc_a)
Neposredna povezava do sporočila: 13
   RE: korencek
26.2.2008 22:46:02   
sandra85
IZVIRNO SPOROČILO: 15.7.

drugace ga ne dojim ze cca 13 dni. saj jas bi sam probala. drugace pa mali od moje frendice, (1m starejsi) ze je od cokolade, juhe,..


user posted image user posted image user posted image DAN DANES JE PA RES LAHKO VSAKA MATIuser posted image
kar je pred 4. mesecem je prezgodaj! to lahko vprašaš vsako P!!!


_____________________________

kako je če imaš v življenju 2 moška: enega neizmerno ljubiš in se mu z užitkom cela predaš, drugega imaš neizmerno rada, vsak njegov napredek je zate ponos in vsak njegov nasmeh ti polepša dan! oba pa mi pomenita VSE na tem svetu! ¦ ¦

(odgovor članu 15.7.)
Neposredna povezava do sporočila: 14
   RE: korencek
27.2.2008 11:23:58   
Solero
Ko boš ugotovila, da je otrok po običajnem hranjenju še lačen, takrat bo čas za dodatno hrano. Do dopolnjenega 4. meseca naj bi bilo to le mleko (ja, včasih so res dajali že prej, danes pa predlagajo drugače in čez nekaj let bodo verjetno pogruntali še kaj novega, pa nič zato). Potem pa le veselo na korenček.

(odgovor članu sandra85)
Neposredna povezava do sporočila: 15
   RE: korencek
27.2.2008 11:38:01   
melani99
IZVIRNO SPOROČILO: sandra85

IZVIRNO SPOROČILO: 15.7.

drugace ga ne dojim ze cca 13 dni. saj jas bi sam probala. drugace pa mali od moje frendice, (1m starejsi) ze je od cokolade, juhe,..


user posted image user posted image user posted image DAN DANES JE PA RES LAHKO VSAKA MATIuser posted image
kar je pred 4. mesecem je prezgodaj! to lahko vprašaš vsako P!!!



kar je prehitro- je prehitro. Ti svetujem, da se ne ravnaš po tej tvoji frendici, bolje res, da tukaj gor vprašaš in upoštevaš nasvete od uporabnic, ki so izkušene mamice in res znajo svetovati (ti povem iz lastnih izkušenj)

_____________________________

Pošlji MALIBORCI (brez presledka!) na 1919 in podari 1 € Društvu za prezgodaj rojene otroke Maribor.
Velja za Si.mobil-ove uporabnike.

(odgovor članu sandra85)
Neposredna povezava do sporočila: 16
   RE: korencek
27.2.2008 14:11:27   
Ronči
Pa kaj res nisi prebrala niti ene knjige ali članka preden se odločiš dat dojenčku trdo hrano??? Upam, da si se vsaj malo izobrazila preden si se odločila imet otroka... še za vozit avto je potrebno naredit izpit...pravzaprav za vse v življenju, tudi pri otroku ni drugače.

(odgovor članu melani99)
Neposredna povezava do sporočila: 17
   RE: korencek
27.2.2008 23:52:06   
kšpela
moj nasvet je da pocakas saj do 4 meseca starosti.ne prehitevaj stvari bos vidla vse bo se prehitro prislo.

(odgovor članu Ronči)
Neposredna povezava do sporočila: 18
   RE: korencek
27.2.2008 23:56:56   
Anonimen
user posted image user posted image user posted image DAN DANES JE PA RES LAHKO VSAKA MATIuser posted image


In zakaj je potrebno zgrazanje zaradi enega korencka user posted image

(odgovor članu sandra85)
  Neposredna povezava do sporočila: 19
   RE: korencek
28.2.2008 0:06:17   
sandra85
IZVIRNO SPOROČILO: sandra85

IZVIRNO SPOROČILO: 15.7.

drugace ga ne dojim ze cca 13 dni. saj jas bi sam probala. drugace pa mali od moje frendice, (1m starejsi) ze je od cokolade, juhe,..


user posted image user posted image user posted image DAN DANES JE PA RES LAHKO VSAKA MATIuser posted image
kar je pred 4. mesecem je prezgodaj! to lahko vprašaš vsako P!!!


zgražanje je zaradi tega!


_____________________________

kako je če imaš v življenju 2 moška: enega neizmerno ljubiš in se mu z užitkom cela predaš, drugega imaš neizmerno rada, vsak njegov napredek je zate ponos in vsak njegov nasmeh ti polepša dan! oba pa mi pomenita VSE na tem svetu! ¦ ¦

(odgovor članu sandra85)
Neposredna povezava do sporočila: 20
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Najlepše ime za fantka po vašem izboru
Vsako ime je nekaj posebnega in nič presenetljivega ni, da je staršem najlepše ime tisto, ki ga nosi njihov otrok (otroc...
To so najbolj redka otroška imena
Med izumirajočimi imeni so po našem mnenju čudovita imena tudi za sodobne novorojenčke. Katera imena vse bolj izginjajo ...




Plenice.
пеперутка16

Kdaj ste otroka začeli odvajati od plenic?