|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   pediatrična kinika
29.2.2008 17:26:37   
ULLA K
Pozdravljene,

zanima me če ima katere izkušnje z bivanjem na pediatrični kliniki (gastroenter.odd).

Slišala sem že vse mogoče grozljive stvari, da me je res strah kako bo v ponedeljek, ko bova s sinom hospitalizirana. Star je 4m in ker polno dojim bom seveda ostala z njim.. sedaj pa berem po forumih, da sploh ne moreš biti skupaj z otrokom v sobi, ampak nekje posebej v sobi za mamice, na lesenem stolu in te pokličejo ko je čas za dojit... mi pa sploh nimamo ritma dojenje - enkrat bi se dojil na tri ure, včasih pa tudi na 1,5 ure... sploh mi ni biti problem na trdem stolu, ali pa tudi brez stola, le da bi bila lahko ves čas pri njem! Smo pa iz posavja, tako da itak ne pride v poštev, da bi hodila spat domov.

kako pa je s stvarmi za osebno nego (mojo in dojenčkovo) - dobiš pidžame, plenice, kreme za rito tam, ali prineseš s seboj?

Za kakoršno koli info. in nasvet bom zelo hvaležna!

Lp
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: pediatrična kinika
29.2.2008 17:56:40   
kaya2007
za pediatrično ne vem, na otroški kirurgiji pa je večinoma tako, da dobiš posteljo kar na enem oddelku v KC, lahko pa ves čas sediš ob otroku na stolu. na osebno nego se pa v nobenem primeru ne bi zanašala, je pomoje bolje, če prineseš od doma!

(odgovor članu ULLA K)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: pediatrična kinika
29.2.2008 18:01:12   
eya
Ne vem, kje si to slišala, ampak na gastroenterološkem oddelku ni tako. Mamica je lahko zraven, ker dojiš, si lahko tam brezplačno, pa tudi jest hodiš dol v menzo. Tudi preko noči si lahko zraven v sobi, pa neke zložljive postelje imajo.

Za oblečt dobiš vse tam, tudi plenice in kreme, če hočeš.

Vsaj tako je bilo pred slabim letom.

(odgovor članu ULLA K)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: pediatrična kinika
29.2.2008 19:00:37   
suzolinka
No ja no ... lahko si v sobi skupaj zuser posted image , dobiš tak malo bolj udoben stol in na njem spiš, zraven otroka. V sobi so tudi drugi otročički. Res je tudi, da imajo zgoraj neke postelje, ampak te so več ali manj skoz zasedene. Če dobiš posteljo, te pokličejo za dojenje(btw tamkajšnja pediatrinja blazno teži, da dojiš na 3 ure, ne pusti se jim!!!!).

Drugače imaš spodaj tudi tuše (grozniiii!!!!) in glede na to, da dojiš te bodo skupaj z user posted image tudi sprejeli. To pomeni, da ti pripada tudi hrana (3 obroki na dan). Aja, toaletni pribor ipd. si vzami s sabo. Spodaj imaš tudi nek kafič, kjer lahko kupiš časopise in prigrizke.

Pa še nekaj. Ko sva bila midva tam, smo non stop čakali na preglede, ker imajo nenormalno gužvo. Zadnji dan sva biila tam za nič. Čakala sva uz glave, ki ga baje (po besedah zdravnice) sploh ne bova dočakala???? Takrat sem malo "znorela". Sem stopila do pediatrinje in ji razložila, da čakava nič in da to mojemu otroku ruši ritem, da nič ne spi, ... takrat je pa stopila v akcijo in sva bila v 2 urah doma user posted image Priganjaj jih malo, kar bodi nadležna, gre za tvojega otroka!
Drugače ti pa želim veliko optimizma, potrpežljivosti, vztrajnosti, ... in čimprej pridita domovuser posted image

(odgovor članu eya)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: pediatrična kinika
29.2.2008 19:12:11   
tejcek19
na gastro oddelku se res ogromno čaka, nobeden nič ne pove in velikokrat prenaročajo za kasneje

jaz sem spala zraven našega malega na stolu - ležalniku
ampak takrat ni bilo gužve
menda pa se včasih ob prebavnih epidemijah oddelek preveč zapolne in za mamice res ni prostora - ne vem kako je zdaj
če dojiš bo sigurno vse v redu

moram pa malo pokritizirati - na gastro smo se mi pri 6 tednih nalezli enega calicii virusa (podobnega rotavirusu), ki nam je naredil hudo sranje s ta malim

na oddelku so vztrajno prikrivali podatke, tako da smo bili samo še bolj v skrbeh, ko je zbolel

moj nasvet:
- otroka ne previjaj na skupni previjalni, ampak na njegovi posteljici
- higienske pripomočke vzemi s seboj
- nikoli v skupno banjo - naj bo otok raje kakšen dan malo manj umit, kot pa bolan
- zelo natančno si razkužuj roke
- če bi šla jaz še enkrat tja, bi razkužila tudi ograjico na postelji, ker nikoli ne veš, kaj je bilo otroku pred vami - za čistilke pa sem se na lastne oči prepričala, da ne razkužujejo, ker jim velikokrat niti ne povejo, kadar imajo kaj nalezljivega (to mi je povedala čistilka sama)
- če ni kaj hudega narobe z otročkom, lahko prosiš, da hodiš čez noč domov in si v bolnici samo čez dan

upam, da te nisem preveč prestrašila - na vsak način tam naredijo tudi veliko dobrega

< Sporočilo je popravil tejcek19 -- 29.2.2008 19:13:41 >

(odgovor članu suzolinka)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: pediatrična kinika
29.2.2008 22:13:09   
ULLA K
Hvala vam za dobre nasvete ! Je res dobro vnaprej vedeti naj kaj moraš biti pozoren!
Upam, da nama bo čas na pediatrični zelo hitro minil in da bova kmalu doma, na svojem ritmu, brez posledic!

(odgovor članu tejcek19)
Neposredna povezava do sporočila: 6
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Datumi izplačil socialnih transferjev za l...
Povezavo na tale članek si shranite med priljubljene, da boste imeli pomembne datume izplačil socialnih transferjev za p...
Najlepše ime za fantka po vašem izboru
Vsako ime je nekaj posebnega in nič presenetljivega ni, da je staršem najlepše ime tisto, ki ga nosi njihov otrok (otroc...




Dudica.
пеперутка16

Do kdaj je imel vaš otrok dudico?